Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

Neamtzu_e36 01-11-10 13:35

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3775043)
Sexy b***ch!Arata smecher8)

Maxim am spus :lol::lol: , ms domnu

jipianu 01-11-10 16:19

Re: E36 - M43B18
 
o da bine cu portbagajul asta... felicitari pentru idee;)

alex4you 01-11-10 21:30

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3775253)
doar daca au peste 18 ani ,atunci au voie :D

:)).......ce grijuliu esti tu :P....bn tu intotdeauna ai fost grijuliu cu "fetele"

Tweety_rzw 02-11-10 19:20

Re: E36 - M43B18
 
Să fac plici c bancă ai spart Neamţuleeee,hai cu haionu' ăla odată să'l vedem de'a gata

------

Cāt te-au dus plasmele?

sprinter 02-11-10 19:27

Re: E36 - M43B18
 
Pui ma si tu alea ca sunt curios cum arata....

Neamtzu_e36 02-11-10 21:17

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3776762)
:)).......ce grijuliu esti tu :P....bn tu intotdeauna ai fost grijuliu cu "fetele"

asta este un atu al meu :D

Neamtzu_e36 02-11-10 21:18

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by jipianu (Post 3775616)
o da bine cu portbagajul asta... felicitari pentru idee;)

da bine aseara sa mai lucrat la el mai e putin si e cam gata :D ms,pt aprecieri

Neamtzu_e36 02-11-10 21:18

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3779460)
Să fac plici c bancă ai spart Neamţuleeee,hai cu haionu' ăla odată să'l vedem de'a gata

------

Cāt te-au dus plasmele?

nu am spart frate nici o banca,plasmele m-au dus cu tot cu bord 300 ron

Neamtzu_e36 02-11-10 21:20

Re: E36 - M43B18
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by sprinter (Post 3779482)
Pui ma si tu alea ca sunt curios cum arata....

saptamana asta cred ca le pun ;)

am lasato si eu pe burta sa fiu la moda :lol:,dar cred ca am lasato cam mult ,o sa revin cu poze mai clare pe lumina

zahharia 02-11-10 21:27

Re: E36 - M43B18
 
se lasa jos jos jos....

da bn rau asa lasata ;)

Neamtzu_e36 02-11-10 21:53

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by zahharia (Post 3779879)
se lasa jos jos jos....

da bn rau asa lasata ;)

ms domnu, urmeaza sa montez pleoapele ca sa nu mai tipe Sprinter la mine :lol: si lama sub bara fata....

Tweety_rzw 02-11-10 22:08

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3779860)
saptamana asta cred ca le pun ;)

am lasato si eu pe burta sa fiu la moda :lol:,dar cred ca am lasato cam mult ,o sa revin cu poze mai clare pe lumina

E cāt trebuie şi e ceea ce trebuie , jur !How Lowwww :X

SB09HMM 03-11-10 00:22

Re: E36 - M43B18
 
super ti-a iesit portbagju, si pt bara fata , felicitari, e ceva mai putin intalnit, arata bine, btw cu cat mai low cu atat mai frumos .....bafta in continuare la modificari

sprinter 03-11-10 02:02

Re: E36 - M43B18
 
Niciodata nu esti destul de jos, crede ma...:lol:

alex4you 03-11-10 08:55

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3779843)
asta este un atu al meu :D

nu te umfla in pene....k tot o kitra esti :*:*


All times are GMT +2. The time now is 04:52.

- Copyright 2026 4Tuning