![]() |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
eu am zis de vineri nu de duminica ... duminica a ploua si nu a venit nimeni ... vineri a fost ceva lume :)
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
sunt curios cat o sa mai tina treaba cu intalnirile... 2 intalniri pe saptamana.... in loc sa fie una si buna la care sa vina toata lumea....
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
fiecare vine la care poate ... parerea mea ... oricum duminica o fim mai mult plecati ... gratare sau alte chestii :) ... deci intalnirea este vineri seara de la 20:00 si duminica ori polivalenta, ori gratar ..... unde hotaram vineri seara :D
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
ba dak se mai fac intanliri la gratar si am bani sa fi sigur k vin si io....8)
si daca nu am treaba si alte alea vin si vineri seara sa fim "200+"....:))=))=)) tare rau asta:))=)) |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
grasule vezi ca ai un vecin pe panduri care vrea sa vina si el la intalnire .... a zis ca iti stie masina din vedere ...
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
11 Attachment(s)
cateva poze si de vineri de la intalnire :D
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
Prezent ....vineri golf /duminica logan :twisted:
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
trec si eu ne vedem acolo 200+ sa fim :D:-P
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
Quote:
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
vali tu...mai treci sa ne mai vezi si pe noi
??? |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
vineri 20:00 la junior :> mai vrea cnv parasolar sau stiker ? ca sa dau comanda acum sa le iau maine :>
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
Quote:
pici, fa-mi si mie un sticker cu " DE VINZARE" si numarul meu de cosmote te rog. }{ |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
Quote:
:rolleyes2 |
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
10 Attachment(s)
cateva poze si de vinerea asta..::D
|
Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
vineri ora 20:00 in parcare la junior ... prezentaaaa :> duminica mergem la gratar :> ce ziceti de cernica ? sau pustnicu ? sau bragadiru ? ... votam vineri la intalnire
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:04. |
- Copyright 2026 4Tuning