Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 ) (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/176082-intalniri-golf-club-golfurile-1-6-a.html)

Picinell 10-05-10 11:02

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
eu am zis de vineri nu de duminica ... duminica a ploua si nu a venit nimeni ... vineri a fost ceva lume :)

o_kh3 10-05-10 13:15

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
sunt curios cat o sa mai tina treaba cu intalnirile... 2 intalniri pe saptamana.... in loc sa fie una si buna la care sa vina toata lumea....

Picinell 10-05-10 13:18

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
fiecare vine la care poate ... parerea mea ... oricum duminica o fim mai mult plecati ... gratare sau alte chestii :) ... deci intalnirea este vineri seara de la 20:00 si duminica ori polivalenta, ori gratar ..... unde hotaram vineri seara :D

grasuxxx 10-05-10 14:26

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
ba dak se mai fac intanliri la gratar si am bani sa fi sigur k vin si io....8)

si daca nu am treaba si alte alea vin si vineri seara sa fim "200+"....:))=))=)) tare rau asta:))=))

Picinell 10-05-10 17:19

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
grasule vezi ca ai un vecin pe panduri care vrea sa vina si el la intalnire .... a zis ca iti stie masina din vedere ...

Zeta 10-05-10 22:48

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
11 Attachment(s)
cateva poze si de vineri de la intalnire :D

jock 12-05-10 20:21

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Prezent ....vineri golf /duminica logan :twisted:

Zeta 12-05-10 20:25

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
trec si eu ne vedem acolo 200+ sa fim :D:-P

RossiValent 12-05-10 23:39

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Quote:

Originally Posted by Zeta (Post 3355243)
trec si eu ne vedem acolo 200+ sa fim :D:-P

;)) cel putin:D

Zeta 13-05-10 08:01

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
vali tu...mai treci sa ne mai vezi si pe noi
???

Picinell 13-05-10 15:39

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
vineri 20:00 la junior :> mai vrea cnv parasolar sau stiker ? ca sa dau comanda acum sa le iau maine :>

rhadu 13-05-10 16:57

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Quote:

Originally Posted by Picinell (Post 3357261)
vineri 20:00 la junior :> mai vrea cnv parasolar sau stiker ? ca sa dau comanda acum sa le iau maine :>


pici, fa-mi si mie un sticker cu " DE VINZARE" si numarul meu de cosmote te rog. }{

grasuxxx 13-05-10 23:35

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
Quote:

Originally Posted by Picinell (Post 3349271)
grasule vezi ca ai un vecin pe panduri care vrea sa vina si el la intalnire .... a zis ca iti stie masina din vedere ...

carei ma vecinu ala din panduri dc nu intra pe forum poate il cunosc....;)) si app sa vina frate nu il opreste nimeni;)):P
:rolleyes2

Zeta 16-05-10 23:30

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
10 Attachment(s)
cateva poze si de vinerea asta..::D

Picinell 20-05-10 18:07

Re: Intalniri "Golf-Club" ( Toate golfurile, de la 1 la 6 )
 
vineri ora 20:00 in parcare la junior ... prezentaaaa :> duminica mergem la gratar :> ce ziceti de cernica ? sau pustnicu ? sau bragadiru ? ... votam vineri la intalnire


All times are GMT +2. The time now is 20:04.

- Copyright 2026 4Tuning