![]() |
Re: E60 - 535d
Quote:
lasand gluma, masina e super chiar si asa fara modificarile pe care vrei tu sa le faci..oamenii de pe acolo stiu ce cumpara..si ce vand..cand e vb de comfortul personal (fara nici un fel de aluzie acum ;)) ...ca sa fiu un pic carcotas, un pic de atentie pe interior; pielea aia neagra se face urata la BMW dupa o anumita perioada. cum zicea cineva mai sus, un interior un pic mai deschis, cred ca iti creeaza si un alt ambient in habitaclu, mult mai placut...acum depinde de gusturile tale ce alegi...mare grija la cremul "manea".. ..bineinteles, in cazul asta ar trebui sa inlocuiesti si ornamentele din aluminiu cu unele negre, sau chiar carbon, am vazut la cineva. Oricum, per ansamblu masina e o bijuterie, mai ales cu ce se prezinta sub capota, si ai o baza solida de pornire pentru cosmetizarea pe care ti-o doresti tu. Si ca o simpla remarca, incearca sa faci masina asa cum iti place tie, nu asa cum "ne place noua", cei care citim si postam aici...informeaza-te, documenteaza-te, dar fa-ti masina pe placul tau si nu mai oscila intre parerile celor care posteaza aici, asa cum ai facut-o de cand ai deschis thread-ul asta...in rest spor la treaba si pune cat mai multe poze. ..apropo la cati ani (30?) si in ce bani ai luat masina?..daca nu e secret de stat.. |
Re: E60 - 535d
de o luna am facut 18 ani si am cumparat masina cu 2sapt inainte.in 22 de mi am iesit cu ea.mersi de pareri si de tot.am facut ceva poze dar nu am avut timp sa le postez.o sa postez deseara.oricum masina o fac sa imi placa mie nu altora
|
Re: E60 - 535d
Posteaza, ca merita fiecare pasionat de bmw sa vada ce "colt de rai" ai tu :D
|
Re: E60 - 535d
Felicitari pt masina. Sa o conduci sanatos.
Si eu am un 535d M-packet dar argintiu. Jante am tot pe 19, dar cele de M5. Eu ma gandesc sa ii pun pe viitor bara spate de M5 si evacuare cu 4 iesiri. O sa o montez la Pilot auto pitesti. Ca si sugestie, iti recomand un remap, eu am dus-o aproape la 350 de cai si 700NM. Niste cifre: 0-200 in 18.5s, 100-200 in 13s. Consum general 9.4%. Viteza maxima ~280km/h. |
Re: E60 - 535d
Quote:
Scuze de off topic : dvdcore , tu esti baiatul cu 350 de cai si 800 de nm [ initial ] limitat la 700 nm ? nu am dat numele firmei ca nah sa nu se creada ca ii fac publicitate ! daca da imi poti da un pm cu un id de mess ceva? as dori cateva informatii asupra modificarilor suportate la masina ta ! AM auzit ca nenorocesti cauciucurile cu primele 3 trepte din cauza cuplului motor !!! |
Re: E60 - 535d
Quote:
|
Re: E60 - 535d
Quote:
|
Re: E60 - 535d
am auzit ca ti-ai lovit masina?ce s-a intamplat?
|
Re: E60 - 535d
pai a pus unu frana brusca in fata mea si eu l'am ajuns din spate.pusese frana la o trecere de pietoni si eu eram cu telefonul in mana.saptamana asta iese din service.pun o poza sa vedeti cum arata.deja asteapta emblemele de carbon si stopuri lci care vin puse pe masina imediat ce iese din service.si remap vreau sa ii mai fac.pagube la accident:
-bara sparta; -capota putin indoita; -farul din dreapta s'a rupt din cleme; -airbag sofer; -tasnitoarea de la farul din dreapta; pt astea m'o tinut 3 saptamani aia de la reprezentanta |
Re: E60 - 535d
2 Attachment(s)
si tregarul acela de acolo de unde se inchide capota o fost indoit
|
Re: E60 - 535d
Quote:
|
Re: E60 - 535d
pacat.. si eu am patit-o din cauza telefonului..
|
Re: E60 - 535d
La cat s-a ridicat dauna? $?
|
Re: E60 - 535d
nasol ..... fi mai atent in trafic si lasa tel :P ... e bine ca nu e mai rau ....
|
Re: E60 - 535d
frumos... dar ai grija de el ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:26. |
- Copyright 2026 4Tuning