Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320Cd *** K O X *** (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/171234-e46-320cd.html)

road_runner 21-03-10 19:40

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 3206663)
Ce sa fac mah daca am baut dupa Jakalu';):lol:....m-am vorbit cu el si ii provocam pe toti:D

that's the spirit!!!:peace:

bmw_motorsport 21-03-10 19:40

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 3206663)
Ce sa fac mah daca am baut dupa Jakalu';):lol:....m-am vorbit cu el si ii provocam pe toti:D

ai dreaq...lasa ca ma fac io mare....in motoare:twisted:...chiar ma....si io si tu si jaka...33 de anishori:lol::lol:....toti Doamne si toti 3:twisted:

road_runner 21-03-10 20:48

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
15 Attachment(s)
Revenind la masina pozele pe care le-am promis:
p.s. multumesc baietilor care m-au ajutat!

JusT_SaY_BoBo 21-03-10 21:04

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
foarte tare arata cu jantele de e90.frumoase si poele

gelu_r 21-03-10 21:19

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Tari pozele sa mor.. Daca imi fac eu ceva tare repede , facem un set de poze tari cu amandoua.

road_runner 21-03-10 21:21

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by gelu_r (Post 3207057)
Tari pozele sa mor.. Daca imi fac eu ceva tare repede , facem un set de poze tari cu amandoua.

Facem, dar retine: fara coupe nu te primim! :lol:

blade18 21-03-10 21:31

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
S U P E R B A ! ! ! :shock:

bmwowners 21-03-10 21:48

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Da ce site o fi realizat sesiunea asta foto :rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2
8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)

road_runner 21-03-10 22:11

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by bmwowners (Post 3207168)
Da ce site o fi realizat sesiunea asta foto :rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2
8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)

Unul cu multe bmw-uri acolo...:lol:

Speed Fly 21-03-10 22:13

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Cata cearta si galagie a fost pe aici pt nimic ...
FLO pune mai repede suspensia aia ca sunt curios cum se descurca, parca m-ar tenta si pe mine una daca e ok.

Oricum mie imi place masina ;)

66NFS 28-03-10 01:26

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
tare rau jucaria........
....wow in ce hal a ajuns hotelul ala......

brandex 30-03-10 23:01

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Pacat ca nu mai duci la final proiectul, scoteam ceva frumos din ea....dar vorba ceea: ai grija ce-ti doresti.

gelu_r 31-03-10 01:10

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Ce incerca el sa faca o sa aiba de a gata acum :D

road_runner 31-03-10 09:36

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Cum spunea colegul BRANDEX, aveti grija ce va doriti... se poate intampla!
Eu pot sa ma consider un norocos!!! Atat spun momentan...

Va tin la curent!!! :peace:

Caius TM 31-03-10 09:41

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
foarte tare hotelu ala ... si masina! :D
bafta!! is curios ce pregatesti ...


All times are GMT +2. The time now is 10:41.

- Copyright 2026 4Tuning