Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

raul_rebelul2005 15-11-06 15:19

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by juana_man (Post 623588)
c sti de masina aia raul e de vanzare?

Da juana e de vanzare,o fost pusa pe net la vanzari masini modificate,cauta si o s-o gasesti,nu cere mult pe ea si arata si bine,numa atata o zis ca nu are nici un act pe ea...naspa.

juana_man 17-11-06 08:39

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
mah eu am cautat dar na gasit niciunde, ar fi o chestie sa-l luam k masina clubului si sa umblam cu el al concursuri, c ziceti de ideie?

Under VT 17-11-06 11:45

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
juana_man aici gasesti masina...https://www.4tuning.ro/anunturi_auto/...4_xx35588.html

raul_rebelul2005 17-11-06 16:50

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Juana daca am avea trailer.....da vezi ca nici tu nu ai pt.tine da atunci pt.alte masini...

Byrons13 20-11-06 07:28

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
mai baieti, dar pentru a inregistra masina la concursuri nu a nevoie de certificat RAR?

demian 20-11-06 18:50

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
CEAU mai imi place f mult acest topic intradevar sunt masini tati in sm pe toate deja leam vazut si poate nu ati stiut golf alb este proprietarul si al calibraului,pe mine nu ma vazut nimeni in varain august(laguna albastru cu geamuri fumurii) tinetio tot asa(eu acuma is in Portugalia)sm rules

Criwar 26-11-06 22:17

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
demian...mc k iti place topicu :)...pakt k numai eu ma chinui sa nu-l las de pomana...de knd am plekt din sm nu tare se ocupa nimeni...oricum asteptam vara cu totii..

raul_rebelul2005 26-11-06 22:58

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
:):)...tari pozele...mai ales la logan chiar se potriveste...de kakat...:)

Criwar 27-11-06 00:51

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
iti trebe si ceva nepasare sa ai asa numar...dupa ala chiar intoarce lumea capu :)

szambi77 27-11-06 10:55

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Faine poze ! Faine poze !

juana_man 28-11-06 14:09

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 638179)
Faine poze ! Faine poze !

hai inbogatestene cu cateva poze cu polou tau :D

raul_rebelul2005 28-11-06 14:35

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ar trebui szambi,ca doar asa ii titlul threadu-lui....masinile tari din SM...sa ne mandrim si cu a ta.....

szambi77 28-11-06 16:47

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ok, ok ! Ma conformez !

Spark 28-11-06 19:34

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
2 Attachment(s)
nu stiu daca se incadreaza farte bine aici ...
dar masina e superba .... mai ales pt o dacie
si se vede pe ea ca e lucrata

raul_rebelul2005 28-11-06 19:46

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
da ii faina...mai ales partea din fata


All times are GMT +2. The time now is 15:20.

- Copyright 2026 4Tuning