Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   E 30 DIVISION (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/166487-30-division.html)

Blondu_318 07-05-10 08:06

Re: E 30 DIVISION
 
is foare curios cum o sa dea parasolarul p masina, in principiu e ok.
legat de intalniri nu stiu ce sa zic sa vedem knd imi termin si eu masina asta nu pot zice in momentul de fata..... Voi ati lipit parasolarele p masini:D si stickerele k is tare curios cum da:X
de ursu tau ce se mai aude?

kyd_ursu 07-05-10 08:22

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3340586)
is foare curios cum o sa dea parasolarul p masina, in principiu e ok.
legat de intalniri nu stiu ce sa zic sa vedem knd imi termin si eu masina asta nu pot zice in momentul de fata..... Voi ati lipit parasolarele p masini:D si stickerele k is tare curios cum da:X
de ursu tau ce se mai aude?

cred ca azi se duce sa le ia si luni ma duc la masina sa le lipesc...am sa va fac poze...la urs mai am sa i schimb alternatorul si caseta de directie dupa care merg cateva zile cu el si il duc la vopsit....observ ca tu inaintezi destul de bine cu ursul :) bv ..... ai facut stickerele pt voi?

Blondu_318 07-05-10 08:34

Re: E 30 DIVISION
 
cum pot si eu inaintez si cum imi permit banii, mai am mult de lucru la el pt k vreau sa imi schimb si spatele, si numai ieri mam apucat de pregatit la el... dar intre timp miam futut si ceva la cutia de viteze k asa sunt yo bag cv ...adik 2 suporti ce tin o tabla de la timonerie sau de unde o fi ea:(((:(( Futuii.
Vezi Kyd-ule k tu inaintezi ma repede k mine :( ceva membri noi prin club?? ce se mai aude

kyd_ursu 07-05-10 08:58

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3340623)
cum pot si eu inaintez si cum imi permit banii, mai am mult de lucru la el pt k vreau sa imi schimb si spatele, si numai ieri mam apucat de pregatit la el... dar intre timp miam futut si ceva la cutia de viteze k asa sunt yo bag cv ...adik 2 suporti ce tin o tabla de la timonerie sau de unde o fi ea:(((:(( Futuii.
Vezi Kyd-ule k tu inaintezi ma repede k mine :( ceva membri noi prin club?? ce se mai aude

iarna asta nu am iesit cu el deloc.... vreau sa l termin repede ca imi este dor sa merg cu el...o sa mai intre un urs dar o sa i chem direct la intalnire ca sa si vb cu ei

babau88 07-05-10 11:48

Re: E 30 DIVISION
 
care avetzi un M10 de culoare inchisa?pls PM

kyd_ursu 07-05-10 12:09

Re: E 30 DIVISION
 
momentan neamtzu are prob cu calculatorul si tocmai de aceea este absent :) ... va saluta

kyd_ursu 07-05-10 23:02

Re: E 30 DIVISION
 
AZI AM LUAT PARASOLARUL SI L AM PUS PE MASINA LA FEL SI STICKERUL...DAR NU DAU BINE DELOC....AM SA FAC UN PARASOLAR UNIC SI LA FEL SI STICKERUL...LA ALBA IULIA SA NU DATI COMANDA DE NIMIC PANA NU LE TERMIN....BLONDULE IN CLUB BAGI DOAR MASINI BMW E30 PT CA VOM FI ASA CUM AM INCEPUT "E30 DIVIZION" (PARASOLAR SI STICKER) SI ASA O SA RAMANEM......SI NU SE MAI SCHIMBA NIMIC

kyd_ursu 09-05-10 10:29

Re: E 30 DIVISION
 
cum mai merge treaba la urs blundule?

Blondu_318 09-05-10 23:43

Re: E 30 DIVISION
 
5 Attachment(s)
salutare... am inteles Kyd-ule ramanem la E30 division.e mai bine asa,treaba merge la noi la alba inaintam cu munca putin cate putin dar sigur...
Tata neamtzu ce face???
apropo avea el un urs d vanzare?? il mai da ? nu sti nimik in legatura cu el?
am pus si niste poze cu E30 lui paul 'colegul nostru' si acol in spate ursulakele meu :X

Blondu_318 09-05-10 23:54

Re: E 30 DIVISION
 
4 Attachment(s)
Vreau sa fie ceva mai deosebit putin parasolarul... nush dak vrei pot pune ceva poze cu niste parasolare de pe masini k exemple o idee,.... mie mi se parea putin cam sec cel vechi:cry:
Ursu ceti mai face:P
nush zilele astea tre sa ma gandesc la niste modele de praguri sami fac :-?k ce am avut eu p el nu dadea bine chiar deloc

kyd_ursu 10-05-10 11:24

Re: E 30 DIVISION
 
bv te descurci cu ursul....da parasolarul cum ti am mai zis vreau sa fie ceva unic si frumos...sa reprezinte masina ... la fel si stickerul ...momentan lucrez la ceva...daca ai vreo idee vino cu ea....frumos si ursu ala rosu...neamtzu este bine...lucram la ursu lui ca sa l terminam cat mai repede

Neamtzu_e36 10-05-10 12:29

Re: E 30 DIVISION
 
Salutare domnilor ,vad ca se face treaba pe aici :D
@ Blondu - bravo asa imi place ce vad bafta si sa iasa asa cum ti-ai propus tu ;)
@ Kidu hai sa facem parasolarele si bulinele sa ne punem putin mai mult pe munca :D si sa terminam bestiile ca acum vine caldura si la munte cu ei ,valabil si pt cei din Alba iulia :D

kyd_ursu 10-05-10 13:58

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3348567)
Salutare domnilor ,vad ca se face treaba pe aici :D
@ Blondu - bravo asa imi place ce vad bafta si sa iasa asa cum ti-ai propus tu ;)
@ Kidu hai sa facem parasolarele si bulinele sa ne punem putin mai mult pe munca :D si sa terminam bestiile ca acum vine caldura si la munte cu ei ,valabil si pt cei din Alba iulia :D

stickerul este aproape gata.....m am pus cu raul pe ele sa le termin :)

Blondu_318 10-05-10 23:33

Re: E 30 DIVISION
 
4 Attachment(s)
Mai pun si eu ceva poze sa va mai clatitzi ochi, inainte de a rolui aripipile,azi am terminat in mare de matuit ursul cu bunul prieten Paul, akm asteapta spritzu' d incarcare:P si maid eparete vedem...
Ms la fel Neamtzule eu unu zic k os a iasa treaba buna ,oricum rau nu poate iesi:oops: ursu tau ce face??? ceva poze????
Si tie ti se adreseaza Kyd-ule;) ceva noutatzi? poze ceva??:D

kyd_ursu 11-05-10 00:08

Re: E 30 DIVISION
 
imi place ca progresezi rapid blondule...o sa iasa ceva frumos din ursul tau..... vineri iau ursul si am sa fac cateva poze


All times are GMT +2. The time now is 01:06.

- Copyright 2026 4Tuning