Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Fiat 500 at SmokeDesign (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/16293-fiat-500-at-smokedesign.html)

smoke 06-06-06 20:24

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
interioru e in lucru
.. ce se face se aduna din buget fiat 500 si cat mai pot si io baga ca masina demo.. iar.. abia e in stage 1 :P, si va fi masina de strada...!!!! show optional :P

smoke 08-06-06 10:20

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
1 Attachment(s)
sa vb un pic de scara :P, david vs goliath

alexufo 09-06-06 01:21

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
bafta cu jeep-ul si tine legat cainele ala criminal

tekno 09-06-06 08:57

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by alexufo
cainele ala criminal

dj mike :lol: :lol: :lol:

fiat500 16-06-06 17:51

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
1 Attachment(s)
jantele :) arata mult mai bine decat in poze ;)...ashtept flanshele

AK-ZER 21-06-06 20:15

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
cauta p mobile.de o hayabusa avariata ..cumparo shi i-ai motoru pune o turbina shi te-ai scos.. :P

DaNuTzU' 21-06-06 20:39

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
unii asa usor vorbesc!!

smoke 21-06-06 22:32

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
da.. povesti frumoase/.. pt aia.. tre sa ai ori buget.. de montaj.. ori care sa iti faca munca moca.. ceea ce in Ro //'' hai sa fim seriosi'', deci.. deocamdata.. sa o vedem pe strazi.. in stare buna.. totusi a fost facuta a fi masina de strada...

fiat500 22-06-06 00:42

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
teoretic...se poate orice...practic..nu f multe, mai ales in ro, shi mai ales din banii parintzilor :D, nu vreau decat sa aranjez mashina, deocamdata sa se poata circula cu ea, dupa aceea ne bagam shi pe la motor :D,
sunt multe lucruri care se pot face, ms oricum de idee...

turbojack 24-06-06 20:56

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by AK-ZER
cauta p mobile.de o hayabusa avariata ..cumparo shi i-ai motoru pune o turbina shi te-ai scos.. :P



Pt un asemenea transplant trebuie sa montezi caroseria originala pe un alt sasiu tubular ca la NASCAR,plus alte instalatii de suspensii si frinare.
Nu cred ca este cazul deocamdata la asemenea interventii masive care ar ridica costurile spre cer.:):):)

Slim29 24-06-06 23:06

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
cu fiat 500 se poate mere si la 16 ani ?? cu a1?

bad_boy2k 24-06-06 23:13

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
foarte tare masinutza... am vazut-o la oradea si mi-a placut la nebunie. sper sa o duceti la capat cu bine si sa arate beton. succes mult in continuare!!

BULLDOG 24-06-06 23:32

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by slim4r5
cu fiat 500 se poate mere si la 16 ani ?? cu a1?

...cu B1;)...

smoke 25-06-06 22:43

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by bad_boy2k
foarte tare masinutza... am vazut-o la oradea si mi-a placut la nebunie. sper sa o duceti la capat cu bine si sa arate beton. succes mult in continuare!!

mersi... o fo ceva..de lucru.. si este inca.. dar acu e in mainile proprietarului.. e out din firma.. sa vedem ce mestereste el

fiat500 26-06-06 01:52

Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
 
Quote:

Originally Posted by smoke
mersi... o fo ceva..de lucru.. si este inca.. dar acu e in mainile proprietarului.. e out din firma.. sa vedem ce mestereste el

dak ii asha cum vreau eu....pe martzi, miercuri vin cu el pana acolo :)):D,dupa flanshe ;)


All times are GMT +2. The time now is 21:14.

- Copyright 2026 4Tuning