![]() |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
din cate tin minte ii dadea juma de bot cupra
nu am specificatiile de la wolfrace ar 4 si nici de la cele de fabrica Am sa incerc maine sa intreb la Colina si o sa revin cu un post ulterior |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Quote:
AM vazut doar ca ai sustinut ca o janta grea e superusoara . :rolleyes2 Nu ma intereseaza nici ce face SKN nici ce face RBN .Nu e treaba mea si nici nu am zis nimic legat de cele 2 firme . |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Quote:
Concluzionam pe baza celor relatate aici: dupa inlocuirea softului SKN masina reuseste sa fie mai rapida cu o lungime de bot. Felicitari! Daca ziceai asta dinainte nici nu mai ajungeam la discutia cu jantele, desi Tache sustine ca sunt ultrausoare si ca sunt ultimul model in materie Wolfrace usoare:) In acest caz orice alta informatie din partea mea ca si tuner al celeilalte masini si martor al confruntarilor cu Focus RS SKN nu mai este necesara:) Geo, esti de acord cu concluzia mea? |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Quote:
Dar pana la urma pot zice ca a contat si botul de masina pt proprietar :) |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Quote:
Ok, cu ocazia asta si din nou offtopic si din nou imi cer scuze, te invit sa ma onorezi la o confruntare pe 400 sau 1000 de m, din mers sau de pe loc, in orice varianta iti este mai comod. Imi lasi un id de mess? Multumesc. P.S. Nu am claxon... P.S.2 Imi cer scuze daca prin informatiile eronate despre jante am deranjat pe cineva, Errare humanum est:) P.S.3 Intre cunoscatorii care modifica masini si care au postat pe aici in ultimile pagini, ma regasesc doar pe mine, deci m-am simtit si am postat, nu stiam ca te referi la altcineva. |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Quote:
|
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Nu prea cred ca acel bot va mai fi recuperat vreodata ba din contra eu zic ca se va marii.
|
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Quote:
Geo, si pe tine te invit, astept si de la tine un id de mess. Va multumesc. |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Daca e noul stil din mers ... prefer pass
ce masina ? Si eu prefer de pe loc |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Asa este fiecare alege ce vrea.
Parerea mea este ca a facut o alegere buna , avand in vedere ca putea alege tuner mai slab si chiar sa piarda juma de bot in loc sa castige . id meu e georgecoroian . ne vedem la start dar poti sa-mi spui cu ce masina vi ?? pt ca ma indoiesc ca ai avea vre-un TFSI care sa se tina dupa mine . PS : sa inteleg ca alegerea inspirata ar fi sa piarda ???? ca nu inteleg. |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Quote:
|
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
te astept vineri seara,e ok?
oricum nu sunt invincibil :)) id de mess b_01_ydt |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Quote:
Pai unde scrie ca o cursa trebuie sa fie TFSI vs TFSI?Am vazut pe aici Focus RS vs Cupra TFSI, Seat Ibiza 1.8T vs toata lumea...Am la baza putere mai mica decat voi, sunt mai greu si ca si clasa sunt mult sub, asta este tot ce conteaza:)detalii imediat pe mess... |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
Quote:
In acest week end nu voi fi prezent insa de luni incolo oricand vrei:) Te rog sa ma crezi ca nici in cele mai ude vise ale mele nu mi-am imaginat ca esti invincibil:)))Id de mess? |
Re: Resoftare Ford Focus RS 2.5 T - SKN
e mai sus un pic
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:01. |
- Copyright 2026 4Tuning