![]() |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
ovi u nu poti sa mergi sa dai examen casa primesti peremisul mai repede inapoi?
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
nu, trebuie sa ai permisu de minim 1 an, si io il am de 6 luni, si daca stiu bine, nu pentru orice fapta ai dreptu sa dai examenu
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
aaa inteleg :| nasol
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
atuncia azi la Metro sau la Sellgros?:)):)):)):)):))
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
la Praktiker Pety:lol::lol::lol::lol:
(sa nu ia careva in serios....la Interex ) |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
azi la INTEREX , sa fiti prezenti cat mai multi
repet ... la interex la ora 18 |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Pety ai grija cu glumele, ca poate mergi acolo unde zici :)) =))
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
:))))hai ca am glumit:P...la ora 18 la interex!!!(pacat ca asa vreme naspa avem:()
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
pety merge la plus in parkare :))=))
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
lasatil ma in pace :))) daca o gresit atuncea omu ce aveti cu el :P nimeni nu-i perfect :))
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
mai sunt 40 de minute si la interex gasca!!~~~in parcare si pun pariu si politia osa fie acolo:))
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
deci avetzi grija cum va facetzi intrarea =))))
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
:)))
incet si sigur:)) |
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
van zis io osa vina politia:))=)))
|
Re: Intalnirea "babelor" - Mures
Nu poate sa lipseasca Politia Romana?si sa fie mai bine au venit de 2 ori cred ca si schimbul 2 era curios ce se intampla:)
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:34. |
- Copyright 2026 4Tuning