Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

DTH 01-01-10 02:01

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
3.01: BEAUUUUUUUUUUUU !

dolb 01-01-10 02:50

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
03:49 la PC..jos sunt cei 2 invitati care se cearta ca chiorii :) Misto revu frate!
Rev soldat cu:
1 macheta rupta..vraiste..etc
2 sticle visichi ( care erau patrimoniu..nu trebuiau desfacute)..deja in burti !
3. planuri cum sa fiu stors cat mai bine de bani !
SUPER TARE FRATE!

Dripci 01-01-10 04:24

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
5:23 rad de dolb si sunt cam ametit dupa o noapte in fabrica si revenge (:|. Iubesc noptile cu bautura la juma' de pret !!!

green_e30 01-01-10 16:55

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
17:54 M-am trezit:lol: Nu sunt deloc Fresh si joc Rensit:))!!!
app mai rad si de dolb:lol::lol::lol:!!!!

RDss 01-01-10 16:56

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
ma resimt de aseara :))

L4uR 01-01-10 17:27

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
6:27-probabil voi sunteti ok...eu nu:|...nu gasesc pachetul de tigari ...

RAZvan15 01-01-10 22:24

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
23:24 ma chinui sa curat o portocala :)

morpheusmaster 01-01-10 22:33

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
23.30 Inca sunt o distilerie de visky ambulanta.

GJ 64 GAB 02-01-10 10:42

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
11:42 : Mi-e rău grav de tot... Nu am dormit de pe 30... Şi vreau şi o tigare că īmi exploadează capul...

green_e30 02-01-10 11:10

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
12:10 Trezireaaaa ca trebuie sa plec in berceni!!!

DTH 02-01-10 13:16

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
14.16: Mie foame :( ! N-am mai mancat de la rev ....ca aveam stomacu plin cu bautura si acuma il am gol de tot X( !

cmdbass 02-01-10 13:24

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
14:23 : Cat se poate de mahmur ..imi pare rau ca s-a terminat :lol: ..si astept sa intre lumea cu care am petrecut revelionu sa-mi trimita poze :)

TazMan 02-01-10 15:04

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
16.04 Ce zi e azi ?

GJ 64 GAB 02-01-10 15:15

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
16:15 : Plec să-mi iau ţigări şi să beau şi o cafea!...

@TazMan: Sāmbătă!

DTH 02-01-10 17:07

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
18.07 : Ma pregatesc , ma aranjez , dupa care ....beau cu prietenii :))


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning