![]() |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
3.01: BEAUUUUUUUUUUUU !
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
03:49 la PC..jos sunt cei 2 invitati care se cearta ca chiorii :) Misto revu frate!
Rev soldat cu: 1 macheta rupta..vraiste..etc 2 sticle visichi ( care erau patrimoniu..nu trebuiau desfacute)..deja in burti ! 3. planuri cum sa fiu stors cat mai bine de bani ! SUPER TARE FRATE! |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
5:23 rad de dolb si sunt cam ametit dupa o noapte in fabrica si revenge (:|. Iubesc noptile cu bautura la juma' de pret !!!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
17:54 M-am trezit:lol: Nu sunt deloc Fresh si joc Rensit:))!!!
app mai rad si de dolb:lol::lol::lol:!!!! |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
ma resimt de aseara :))
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
6:27-probabil voi sunteti ok...eu nu:|...nu gasesc pachetul de tigari ...
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
23:24 ma chinui sa curat o portocala :)
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
23.30 Inca sunt o distilerie de visky ambulanta.
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
11:42 : Mi-e rău grav de tot... Nu am dormit de pe 30... Şi vreau şi o tigare că īmi exploadează capul...
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
12:10 Trezireaaaa ca trebuie sa plec in berceni!!!
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
14.16: Mie foame :( ! N-am mai mancat de la rev ....ca aveam stomacu plin cu bautura si acuma il am gol de tot X( !
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
14:23 : Cat se poate de mahmur ..imi pare rau ca s-a terminat :lol: ..si astept sa intre lumea cu care am petrecut revelionu sa-mi trimita poze :)
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
16.04 Ce zi e azi ?
|
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
16:15 : Plec să-mi iau ţigări şi să beau şi o cafea!...
@TazMan: Sāmbătă! |
Re: Stiati ca eu in acest moment ...
18.07 : Ma pregatesc , ma aranjez , dupa care ....beau cu prietenii :))
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:40. |
- Copyright 2026 4Tuning