![]() |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
BANUIESC CA NU-TI MODIFICI ALEGEREA FACUTA CI DOAR TE INSCRII SI LA BEGINNER TUNING. CONFIRMA, TE ROG. MULTUMESC. VA ROG SA NU VA MODIFICATI OPTIUNILE. AR FI HILAR SA VA MODIFICATI PE ULTIMA SUTA DE METRI OPTIUNILE. ATI ALES, AVETI RESPONSABILITATE. DACA DORITI SA VA MAI INSCRIETI SI LA ALTCEVA, E PERFECT, VA ASTEPT PANA PE 13 MARTIE INCLUSIV. ;) |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Intruder1k2 | beginner tuning | freehand
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
LISTELE FINALE VOR FI PUSE PE 13 MARTIE. ;) |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Mihai: lista nu a mai fost actualizata dupa ce te-ai inscris. Trimite-i lui ZoliaT datele personale pe privat si stai linistit, ca nu vei fi exclus :wink:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ok, am sa le trimit ;)
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
L33L00|BEGINNER TUNING|ADVANCED TUNING pls sa ma anuntati pe id scorpion_logic cand incepe sau dak se intampla ceva k sa fui pe faza k nu prea intru p adresa asta
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Nu te poti inscrie si la ADVANCED, si la BEGGINER. Asta ar inseamna ca esti un incepator profesionist, sau... ma rog, ceva de genu' asta :lol: Si, oricum, lucrarile tale abia se pot ridica la statutul de incepator, nicidecum la cel de avansat.
Concursul, mai exact modificarea masinilor votate, a inceput azi - cand s-au postat pozele care trebuiesc modificate - si ia sfarsit pe 29 martie. |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
te rog sa precizezi varianta finala in conformitate cu logica concursului. gabi a exprimat perfect ce era de zis... ;) |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
UN Msg de confirmare pt mine , ca vam scris de 2zile si nu ma vad pe liste si chiar nu as vrea sa raman pe afara
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
atata timp cat apari AICI, in ACEST TOPIC, cu inscriere (nu tre' sa treci de 2-3 ori, odata ce te-ai inscris public sigur s-a centralizat), nu trebuie sa-ti fie frica ;) o sa va mai rugam sa verificati LISTELE FINALE de pe 13 APRILIE CU TOTI CEI INSCRISI. :D |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
ms pt raspunsuri topart... atunci knd am intrebat eu, nu postasei ink toate datele...
si eu nu am scanner... am doar camera digitala :-s dar pot face poze d 1600x1200.... si kiar mai mari dak vrei :P 2288x nust cat :P |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
va rog nu mai trimiteti PM-uri in legatura cu nelamuririle voastre. nu avem timp sa le citim pe toate. PM-URILE SUNT (MOMENTAN) PENTRU DATELE CONCURENTILOR, PENTRU CENTRALIZARE.
tot ce vi se pare neclar, semnalati AICI, IN ACEST TOPIC. multumesc. AICI vom raspunde TUTUROR NELAMURIRILOR. ;) |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
blondish / beginner tuning
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:01. |
- Copyright 2026 4Tuning