Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13979-virtual-4tuning-challenge-2006-inscrieri-participanti.html)

TopArt 11-03-06 16:39

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by Intruder1k2
Intruder1k2 | beginner tuning

ESTI DEJA INSCRIS LA FREEHAND TUNING.

BANUIESC CA NU-TI MODIFICI ALEGEREA FACUTA CI DOAR TE INSCRII SI LA BEGINNER TUNING. CONFIRMA, TE ROG.

MULTUMESC.

VA ROG SA NU VA MODIFICATI OPTIUNILE. AR FI HILAR SA VA MODIFICATI PE ULTIMA SUTA DE METRI OPTIUNILE. ATI ALES, AVETI RESPONSABILITATE. DACA DORITI SA VA MAI INSCRIETI SI LA ALTCEVA, E PERFECT, VA ASTEPT PANA PE 13 MARTIE INCLUSIV. ;)

Intruder1k2 11-03-06 16:45

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Intruder1k2 | beginner tuning | freehand

mihai134 11-03-06 17:51

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

va rog sa verificati (toti cei inscrisi) daca totul e in ordine si sa semnalati eventualele greseli/omisiuni in topicul cu inscrieri.

multumim,
comitetul de organizare.
eu nu apar in lista la beginner tuning

TopArt 11-03-06 17:55

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by mihai134
eu nu apar in lista la beginner tuning

tu te-ai inscris dupa ce s-a postat lista. stai linistit, centralizarea se face in continuare...

LISTELE FINALE VOR FI PUSE PE 13 MARTIE. ;)

Gabi 11-03-06 17:56

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Mihai: lista nu a mai fost actualizata dupa ce te-ai inscris. Trimite-i lui ZoliaT datele personale pe privat si stai linistit, ca nu vei fi exclus :wink:

mihai134 11-03-06 18:11

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ok, am sa le trimit ;)

L33L00 11-03-06 18:18

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
L33L00|BEGINNER TUNING|ADVANCED TUNING pls sa ma anuntati pe id scorpion_logic cand incepe sau dak se intampla ceva k sa fui pe faza k nu prea intru p adresa asta

Gabi 11-03-06 18:19

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Nu te poti inscrie si la ADVANCED, si la BEGGINER. Asta ar inseamna ca esti un incepator profesionist, sau... ma rog, ceva de genu' asta :lol: Si, oricum, lucrarile tale abia se pot ridica la statutul de incepator, nicidecum la cel de avansat.

Concursul, mai exact modificarea masinilor votate, a inceput azi - cand s-au postat pozele care trebuiesc modificate - si ia sfarsit pe 29 martie.

TopArt 11-03-06 18:44

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by L33L00
L33L00|BEGINNER TUNING|ADVANCED TUNING pls sa ma anuntati pe id scorpion_logic cand incepe sau dak se intampla ceva k sa fui pe faza k nu prea intru p adresa asta

Participantii se pot inscrie la ce sectiuni doresc, dar atentie: cei care participa la BEGINNER TUNING nu pot participa si la ADVANCED TUNING si invers.

te rog sa precizezi varianta finala in conformitate cu logica concursului.

gabi a exprimat perfect ce era de zis... ;)

ranek 11-03-06 19:25

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
UN Msg de confirmare pt mine , ca vam scris de 2zile si nu ma vad pe liste si chiar nu as vrea sa raman pe afara

TopArt 11-03-06 19:36

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by ranek
UN Msg de confirmare pt mine , ca vam scris de 2zile si nu ma vad pe liste si chiar nu as vrea sa raman pe afara

nu putem da mesaj de confirmare la fiecare din cei 86 de concurenti/4 categorii...

atata timp cat apari AICI, in ACEST TOPIC, cu inscriere (nu tre' sa treci de 2-3 ori, odata ce te-ai inscris public sigur s-a centralizat), nu trebuie sa-ti fie frica ;)

o sa va mai rugam sa verificati LISTELE FINALE de pe 13 APRILIE CU TOTI CEI INSCRISI. :D

Ace Axel 11-03-06 20:29

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
ms pt raspunsuri topart... atunci knd am intrebat eu, nu postasei ink toate datele...
si eu nu am scanner... am doar camera digitala :-s dar pot face poze d 1600x1200.... si kiar mai mari dak vrei :P 2288x nust cat :P

TopArt 11-03-06 20:47

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by maf
la freehand tuning, trebuie sa apara in desen si celelalte 4 modele de golf de mai sus? pls rsp,

scrie foaaaaaaaaaaarte CLAR si MAAAAAREEEE:

Quote:

Originally Posted by TopArt
IMPORTANT: NU DESENATI SI CELELALTE MASINI DIN POZELE PREZENTATE. NE INTERESEAZA DOAR GOLFUL V, DIN CELE DOUA PERSPECTIVE. NU TREBUIE SA COPIATI LA "GEAMOGRAF" PERSPECTIVELE, AMINTITI-VA CA E VORBA DE DESEN DE MANA...


TopArt 11-03-06 20:51

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
va rog nu mai trimiteti PM-uri in legatura cu nelamuririle voastre. nu avem timp sa le citim pe toate. PM-URILE SUNT (MOMENTAN) PENTRU DATELE CONCURENTILOR, PENTRU CENTRALIZARE.

tot ce vi se pare neclar, semnalati AICI, IN ACEST TOPIC. multumesc. AICI vom raspunde TUTUROR NELAMURIRILOR. ;)

blondish 11-03-06 23:51

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
blondish / beginner tuning


All times are GMT +2. The time now is 01:01.

- Copyright 2026 4Tuning