Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Speed4U club Focsani... (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/139439-speed4u-club-focsani.html)

fisan 20-09-09 22:40

Re: Speed4U club Focsani...
 
ba da knd vati intalnit?

johnsonxxl 20-09-09 22:42

Re: Speed4U club Focsani...
 
pe la 7.. a fost ceva de moment..spontan.. ;)

fisan 20-09-09 22:43

Re: Speed4U club Focsani...
 
ce plm nu ati dat un telefonX(

Sonny™ 21-09-09 07:09

Re: Speed4U club Focsani...
 
nu mai avem minute in cosmote...:((:((

fisan 21-09-09 15:10

Re: Speed4U club Focsani...
 
ba cum draq frate niciunu nu aveati minuteX(

Sonny™ 21-09-09 17:26

Re: Speed4U club Focsani...
 
nu ne.am mai gandit...chiar ca a fost ceva spontan plm nu prea am stat mult...;)

grosu 22-09-09 14:00

Re: Speed4U club Focsani...
 
[QUOTE=johnsonxxl;2654947]new pics.. from today.. :D


Attachment 1093520

Attachment 1093521

Attachment 1093522

Attachment 1093523

Attachment 1093524

Attachment 1093525

Attachment 1093526

Attachment 1093527

Attachment 1093528

Attachment 1093529[/QUO


nu se da baiatu cu golfu ?

fisan 22-09-09 14:58

Re: Speed4U club Focsani...
 
nuj grosule o sa vb cu el:) app eu nu m-am dat pt k am ambreiajul dus de tot iau piciorul dupa el si se tureaza in continuare=)) in a 2a:))

Sonny™ 22-09-09 17:16

Re: Speed4U club Focsani...
 
grosule cauti victime...?

VN23TDR 23-09-09 10:02

Re: Speed4U club Focsani...
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 2660413)
grosule cauti victime...?

Hahahahahah asta-i tare ! Il consideri deja victima ? :shock:

grosu 23-09-09 15:03

Re: Speed4U club Focsani...
 
acum sunt la bucuresti ca mai am de dat niste restante

CUMPAR 2 JANTE DE TABLA PE 15 ---4*100---

grosu 23-09-09 15:13

Re: Speed4U club Focsani...
 
ma dau doar dupa loc ....am mai adus niste imbunatatiri la motor si vreau sa ma dau cu vw corado si cu skoda octavia 3 alba 1.4 tsi


apropo care e cea mai puternica masina din club de la voi ???

fisan 23-09-09 15:18

Re: Speed4U club Focsani...
 
poi pana acum skoda

Soso1990 23-09-09 15:42

Re: Speed4U club Focsani...
 
nu e skoda cea mai puternica din club, pe cei de la Campulung ii uitati? n-ai qm sa te dai q cel mai puternic din club pt ca te bate qm vrei tu, si cu spatele daca vrei! Bafta! A da, si scuze da iti spun dar drift nu inseamna doar sa tragi frana de mana la 110km/h! Cu respect, Soso ASD Speed4u Moderator Crew!

VN23TDR 23-09-09 16:36

Re: Speed4U club Focsani...
 
Adevarat. La 110 tragea frana de mana printre carucioarele alea imprastiate in parcare.

Soso nascut in 1990 era vorba de masini de aici din Focsani.
ps. N-ai prins revolutia , nu ?


All times are GMT +2. The time now is 12:05.

- Copyright 2026 4Tuning