Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   BMW se da pe "verde" (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/137098-bmw-verde.html)

oMs^13 17-09-09 15:25

Re: BMW se da pe "verde"
 
Certativa voi,dar masina tot ramane incredibila:love:

Scoop 17-09-09 15:28

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by YGD-sef (Post 2647600)
sti cum e aici ....fiecare de ce marca il doare ....:lol: ia zi si mie daca sti care marca a dezvoltat primul model full pe hydrogen ?BMW sau AUDI ?:)) ne spui tu?:lol:

Si i-a zis tu mie cine a pus pentru prima oara in productie si se afla si acum in productie o masina cu hidrogen, cred ca ii spune HONDA momentan ei conduc revolutia cu hidrogen

YGD-sef 17-09-09 15:32

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by Scoop (Post 2647612)
Si i-a zis tu mie cine a pus pentru prima oara in productie si se afla si acum in productie o masina cu hidrogen, cred ca ii spune HONDA momentan ei conduc revolutia cu hidrogen

nu eu vorbeam intre Audi si BMW ?:lol: lasa Honda!;)si inca o masina care poate atinge 300 km/h pe hydrogen 100 % !:lol: (BMW);)

Scoop 17-09-09 16:29

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by YGD-sef (Post 2647629)
nu eu vorbeam intre Audi si BMW ?:lol: lasa Honda!;)si inca o masina care poate atinge 300 km/h pe hydrogen 100 % !:lol: (BMW);)

Sincer sa fiu eu nu tin cu nici o marca toate au plusuri si minusuri, chestia cu audi-u mi-a venit pe moment sunt destule masini electrice care produc tone de cuplu. Toate sunt bune in anumite domenii dar nici o marca nu poate fi numita dumnezeu ;)

[IlluSioN] 17-09-09 17:14

Re: BMW se da pe "verde"
 
cat de :twisted: arata ;;) si motorizarea e buuuuuna ...

tsughi.bughi 17-09-09 20:43

Re: BMW se da pe "verde"
 
Pisi mic,frumos si unicat :X

Tristann 17-09-09 21:25

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by pitic_wrc (Post 2647505)
:-j bmw tot bmw ramane...!

corect

GabelloU 17-09-09 22:34

Re: BMW se da pe "verde"
 
Arata de parca ar vrea sa isi ia zboru!!

teen.ager 17-09-09 22:51

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by Scoop (Post 2647580)
Pustiu mai stai cuminte in banca si invata pana cand iti iei si tu carnetul, motorul este de 1.5 litri(capacitatea cilindrica) si ca aceal numar imens de cuplu e dat de motorul electric si daca vrei sa vezi ce brand mai reuseste, ia arunca o privire la standul audi sa vezi un R8 electric de 4500nm da 4 mii

Revenind e interesant bmw-u (are un look foarte agresiv) dar eu tot consider ca cele mai importante masini sunt cele pe full hidrogen, hibridele astea sunt doar ceva de moment. O Honda FCX Clarity mi se pare mult mai impresionanta aia reprezinta viitorul.

"Īnainte să arunci postul tău īn care "i-ai zis-o tu" trage aer īn piept şi gāndeşte-te o secundă: īn loc de o jignire care nu-l ajută cu nimic, mai bine dă-i un sfat folositor, crezi că eşti capabil să o faci?"...Asa as fii facut in locu tau...La faza cu 1,5 l...My wrong...Pt. ca m-am grabit si am citit doar cuvintele ingrosate...

eddy_grasu 17-09-09 22:53

Re: BMW se da pe "verde"
 
masini in genu asta am mai vazut numai in razboiul stelelor

albatros 18-09-09 06:38

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by teen.ager (Post 2648817)
"Īnainte să arunci postul tău īn care "i-ai zis-o tu" trage aer īn piept şi gāndeşte-te o secundă: īn loc de o jignire care nu-l ajută cu nimic, mai bine dă-i un sfat folositor, crezi că eşti capabil să o faci?"...Asa as fii facut in locu tau...La faza cu 1,5 l...My wrong...Pt. ca m-am grabit si am citit doar cuvintele ingrosate...

lasa ca toti gresim el vroia duoar sa iasa in evidentza cumva , si nu stia cum ....e bine ca de la varsta asta iti plac masinile bv tie ;)....... app faina masina ..BMW-DRIVER :d 8):evil:

albatros 18-09-09 06:40

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by Scoop (Post 2647765)
Sincer sa fiu eu nu tin cu nici o marca toate au plusuri si minusuri, chestia cu audi-u mi-a venit pe moment sunt destule masini electrice care produc tone de cuplu. Toate sunt bune in anumite domenii dar nici o marca nu poate fi numita dumnezeu ;)

auzi numi zici si mie niste minusuri de la BMW si unele de la Audi ?? :rolleyes2

marik44 18-09-09 08:34

Re: BMW se da pe "verde"
 
multi se plangeau ca bmw se duce de rapa uite sa vedem acum ce mai au de comentat ???

Romario2004 18-09-09 09:21

Re: BMW se da pe "verde"
 
BMW-ul tot BMW ramane ... ar trebui sa fie un reper pentru ceilalti producatori de automobile...

yo_mario 18-09-09 12:42

Re: BMW se da pe "verde"
 
nu ma gandeam nici o data ca o sa apara asa ceva
adica ma gandeam da nu ahiar asa de repede


All times are GMT +2. The time now is 14:40.

- Copyright 2026 4Tuning