Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TUNING DAY 2006 (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006.html)
-   -   Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006/13643-intalnirea-membrilor-4tuning-editia-2-a.html)

tng 30-03-06 16:25

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
nu ar trebui sa incepem sa ne gandim la un loc si o ora pentru intalnire? :???:

Gabi 30-03-06 20:08

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
WZY: ti-am trimis PM si, pentru cei care inca au nelamuriri, ORICINE VREA SA CUNOASCA ALTI MEMBRII AI COMUNITATII, ORICINE SE CONSIDERA MEMBRU AL COMUNITATII, E BINE VENIT!!!

Se pare ca intalnirea MARE SI GRAVA a membrilor 4tuning va avea loc la Complex Astoria, la Snagov, iar acolo... SE VA-NTAMPLA TUNING MARE (vorba lu' Moxxu') :lol:

Repet: pentru cei ce nu se descurca, nu cunosc pe nimeni, sunt mai timizi, etc, numarul meu de telefon este 0721902149 si sunt disponibil la orice ora.

George_P. 02-04-06 22:22

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Am vazut ce ne-am mai intalnit....:rolleyes2
Super intalnire......o laie:rolleyes2
In afara de 3-4 baieti de pe forum cu care am facut cunostinta,niste super baieti,in rest nimic.
Ziceati de ecusoane,de tricouri,de tot felu' si nimic:rolleyes2

CT-87-ADY 02-04-06 22:28

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by george_smiley05
Am vazut ce ne-am mai intalnit....:rolleyes2
Super intalnire......o laie:rolleyes2
In afara de 3-4 baieti de pe forum cu care am facut cunostinta,niste super baieti,in rest nimic.
Ziceati de ecusoane,de tricouri,de tot felu' si nimic:rolleyes2

data viitoare poate ;)

George_P. 02-04-06 22:53

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
da.....ms:rolleyes2

EvLSant0S 03-04-06 02:12

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by CT-87-ADY
data viitoare poate ;)

da.. poate data viitoare apari si tu ..

george :) mi-a parut bine ... :P

CT-87-ADY 03-04-06 07:32

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
da.. poate data viitoare apari si tu ..

george :) mi-a parut bine ... :P


mi-ai pus absenta :( ?

George_P. 03-04-06 12:25

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S

george :) mi-a parut bine ... :P

Si mie mi-a parut f bine Santoshica ca te-am vazut si tin sa-i salut pe toti cu care m-am intalnit in cele 2 zile;)
Numai baieti finuti si cu obraz sa mor

Psycho 03-04-06 23:20

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
da da .. v`am zis :p

Gabi 04-04-06 15:32

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Daca Gratzian si-a asumat vina pentru esecul party-ului, eu mi-o asum pentru esecul intalnirii. Sambata seara mi-a fost rau, la modu' ca eram un cadavru pe picioare. Nu ma asteptam sa fie atata lume, nu ma asteptam sa alerg atata, nu ma asteptam sa pic asa "usor".

Pe partea cealalta, daca vroiai, george, intr-adevar sa te intalnesti cu cineva, dadeai un telefon (numarul meu de telefon este mai sus). Nici eu nu am cunoscut foarte multa lume, dar la cata treaba am avut, nici nu e de mirare.

Promit SOLEMN ca data viitoare va fi cu totul altfel!

Psycho 04-04-06 16:23

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
si marmota invelea ciocolata in staniol ... gab .. eu ti`am zis sa stabilim .. k n`o sa ne int. :p ...

George_P. 04-04-06 20:35

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by Gabi
Pe partea cealalta, daca vroiai, george, intr-adevar sa te intalnesti cu cineva, dadeai un telefon (numarul meu de telefon este mai sus). Nici eu nu am cunoscut foarte multa lume, dar la cata treaba am avut, nici nu e de mirare.

Promit SOLEMN ca data viitoare va fi cu totul altfel!

Nu am credit deloc ca te sunam,dar n-am avut cum:sad:
Eu cel putin am cunoscut dupa cum am si zis cativa baieti.
Dar nu a fost intalnirea aia mare si mult asteptata cum se laudau toti......aia e

aleks 05-04-06 12:01

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
Quote:

Originally Posted by george_smiley05
Nu am credit deloc ca te sunam,dar n-am avut cum:sad:
Eu cel putin am cunoscut dupa cum am si zis cativa baieti.
Dar nu a fost intalnirea aia mare si mult asteptata cum se laudau toti......aia e

asa e, dar eu am cunoscut multa lume atunci, si la salon, asa k... pt mine , si strict din punctul meu de vedere, intalnirea membrilor 4tuning a avut loc ;)

orlando 05-04-06 20:49

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
ptr mine salonu asta a insemnat placere de a sta langa masini,langa oameni super ok,langa fete frumoase...
eu m-am vaz cu cativa baieti si fete de pe forum...multumesc aleks ca m-ai bagat pe pe felie acolo...si ma gandeam daca e sa ne vdm pe 1 mai la mare undeva intr-un club ceva...sa facem intalnirea 4tuning cu membri pe undeva pe acolo ca slabe sanse sa mai vina multi in bucuresti acuma...ar fi ceva bestial...sau sa faca o petrecere 4tuning si o intalnire in aceasta petrecere...

Zerofast 05-04-06 21:42

Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
 
noroc de aleks ca mi-a prezentat niste baieti super d trb Psycho si MadSkillz ;)

P.S ne vedem la mare -------1 Mai


All times are GMT +2. The time now is 12:03.

- Copyright 2026 4Tuning