![]() |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
nu ar trebui sa incepem sa ne gandim la un loc si o ora pentru intalnire? :???:
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
WZY: ti-am trimis PM si, pentru cei care inca au nelamuriri, ORICINE VREA SA CUNOASCA ALTI MEMBRII AI COMUNITATII, ORICINE SE CONSIDERA MEMBRU AL COMUNITATII, E BINE VENIT!!!
Se pare ca intalnirea MARE SI GRAVA a membrilor 4tuning va avea loc la Complex Astoria, la Snagov, iar acolo... SE VA-NTAMPLA TUNING MARE (vorba lu' Moxxu') :lol: Repet: pentru cei ce nu se descurca, nu cunosc pe nimeni, sunt mai timizi, etc, numarul meu de telefon este 0721902149 si sunt disponibil la orice ora. |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Am vazut ce ne-am mai intalnit....:rolleyes2
Super intalnire......o laie:rolleyes2 In afara de 3-4 baieti de pe forum cu care am facut cunostinta,niste super baieti,in rest nimic. Ziceati de ecusoane,de tricouri,de tot felu' si nimic:rolleyes2 |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
da.....ms:rolleyes2
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
george :) mi-a parut bine ... :P |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
mi-ai pus absenta :( ? |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
Numai baieti finuti si cu obraz sa mor |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
da da .. v`am zis :p
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Daca Gratzian si-a asumat vina pentru esecul party-ului, eu mi-o asum pentru esecul intalnirii. Sambata seara mi-a fost rau, la modu' ca eram un cadavru pe picioare. Nu ma asteptam sa fie atata lume, nu ma asteptam sa alerg atata, nu ma asteptam sa pic asa "usor".
Pe partea cealalta, daca vroiai, george, intr-adevar sa te intalnesti cu cineva, dadeai un telefon (numarul meu de telefon este mai sus). Nici eu nu am cunoscut foarte multa lume, dar la cata treaba am avut, nici nu e de mirare. Promit SOLEMN ca data viitoare va fi cu totul altfel! |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
si marmota invelea ciocolata in staniol ... gab .. eu ti`am zis sa stabilim .. k n`o sa ne int. :p ...
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
Eu cel putin am cunoscut dupa cum am si zis cativa baieti. Dar nu a fost intalnirea aia mare si mult asteptata cum se laudau toti......aia e |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
Quote:
|
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
ptr mine salonu asta a insemnat placere de a sta langa masini,langa oameni super ok,langa fete frumoase...
eu m-am vaz cu cativa baieti si fete de pe forum...multumesc aleks ca m-ai bagat pe pe felie acolo...si ma gandeam daca e sa ne vdm pe 1 mai la mare undeva intr-un club ceva...sa facem intalnirea 4tuning cu membri pe undeva pe acolo ca slabe sanse sa mai vina multi in bucuresti acuma...ar fi ceva bestial...sau sa faca o petrecere 4tuning si o intalnire in aceasta petrecere... |
Re: Intalnirea membrilor 4tuning - editia a 2-a
noroc de aleks ca mi-a prezentat niste baieti super d trb Psycho si MadSkillz ;)
P.S ne vedem la mare -------1 Mai |
| All times are GMT +2. The time now is 12:03. |
- Copyright 2026 4Tuning