Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

IuLyKuTzA 25-01-10 13:15

Re: NFS UG2 Drifters
 
de unde fac si eu rost de pLAN? ca vreau sa ma dau iar cu voi

eMH 25-01-10 13:23

Re: NFS UG2 Drifters
 
De la mine. Sau de la orice user care posteaza pe topicul asta (daca nu e vreunul care si l-a sters).

Da-mi un PM cu ID de mess,daca vrei,si ti-l dau eu.

R3chin 25-01-10 13:29

Re: NFS UG2 Drifters
 
Dragi tovarasi mi-a venit un chef de drift ...
Facem pe seara?Sa ne distram putin .... promit co las moale:D

eMH 25-01-10 13:36

Re: NFS UG2 Drifters
 
Mai bine facem iar ceva spectacol pe Lighthouse. Sau un sincron pe SD2...

Ingerasul99 25-01-10 13:45

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ne auzim pe seara pe messenger, eu vin sigur.

Pitiku13 27-01-10 19:30

Re: NFS UG2 Drifters
 
Ma bag si eu cu voi daca ma primiti!Am Plan am tot!Bafta

Ingerasul99 27-01-10 19:45

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Pitiku13 (Post 3021768)
Ma bag si eu cu voi daca ma primiti!Am Plan am tot!Bafta

Am urcat eu planul! Daca vrei sa joci , lasa si un id de messenger, ca sa ne auzim pe seara sa jucam!

Craxy 01-02-10 20:14

Re: NFS UG2 Drifters
 
care se baga la un drift?....

Ingerasul99 01-02-10 21:22

Re: NFS UG2 Drifters
 
Maine seara, o sa intru eu !

Ingerasul99 03-02-10 11:27

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by Craxy (Post 3039760)
care se baga la un drift?....

Data viitoare cand joci, evita sa joci cu mine!

Craxy 03-02-10 11:30

Re: NFS UG2 Drifters
 
ce sa fac sa te dau afara?eu am facut server nu te-am pus sa intri pe el tu ai intrat...erai liber sa pleci...dar ai stat....asta e daca esti prea bun o sa ies eu data viitoare cand te mai vad sa nu te simti complexat...scuze ca am stat ca prostu pe jocu creat de mine si nu am iesit cand ai intrat tu:rolleyes2

eMH 03-02-10 11:34

Re: NFS UG2 Drifters
 
Driftul a devenit plictisitor. Nu imi mai place sa fac drift pentru puncte. Acum fac ori pentru stil,ca sa fac totul cat mai frumos,indiferent daca fac puncte sau nu, ori fac show off...

Deci cine se baga acum la una mica? Ori sincron, ori show off :)

Craxy 03-02-10 11:37

Re: NFS UG2 Drifters
 
m-as baga eu dar nu ma stiu asa bine....poate zici si tu dupa ca individu de mai sus ca sa nu mai joc veci tu tine:)

Ingerasul99 03-02-10 12:19

Re: NFS UG2 Drifters
 
Facem un campionat? cine vrea sa participe sa faca prezenta!

R3chin 03-02-10 12:34

Re: NFS UG2 Drifters
 
Hai sa-l facem ca suntem vreo 10....credca si mai multi care stiu ca joaca...
Chestia e ca eu doar dupa data de 7 pot sa joc:D no sa am timp de azi...


All times are GMT +2. The time now is 00:57.

- Copyright 2026 4Tuning