![]() |
Re: RS Tuning Bucureşti
7 Attachment(s)
[QUOTE=tea_radu;4495915]Corvette C6 in lucru[/QUOTE lam dus la sala in doua saptamani sa cam unflat:lol::-P
|
Re: RS Tuning Bucureşti
7 Attachment(s)
proiect inceput cand eram mici :-Pin lucru
|
Re: RS Tuning Bucureşti
salut Sese
Sa inteleg ca nu te-ai lasat de il faci pana la urma ? |
Re: RS Tuning Bucureşti
8 Attachment(s)
lucram in forta
|
Re: RS Tuning Bucureşti
3 Attachment(s)
proiect nou curand poze
|
Re: RS Tuning Bucureşti
6 Attachment(s)
mici modificari ptr. koe:lol:bara spate, dif. trapa, usi.
|
Re: RS Tuning Bucureşti
1 Attachment(s)
Salut. Se poate face urmatorul kit ? ma intereseaza sa fie facut pe spoilerele originale ale masinii. Daca se poate pret pe fiecare element in parte. Ms
|
Re: RS Tuning Bucureşti
Quote:
|
Re: RS Tuning Bucureşti
2 Attachment(s)
salut,
ma intereseaza si pe mine niste modificari ale barilor , praguri si eleron la un megane ( de preferat daca se poate face modele din pozele atasate) , dar nu sunt batute in cuie , daca aveti si altceva astept cu placere propuneri. multumesc |
Re: RS Tuning Bucureşti
2 Attachment(s)
oferta de primavara:kit bmw e30 coupe drift,contine bara fata spate,aripi fata spate,praguri,capota motor,capota prbagaj, PRET 650 E
|
Re: RS Tuning Bucureşti
Salut ! Spune-mi te rog daca faci fusta fata si spate ptr e30 AC Schnitzer ? si un pret Mersi
|
Re: RS Tuning Bucureşti
Pentru masca mea crezi ca poti sa faci ceva?
Atasez poze. Scuzati murdaria de pe masina :D https://s13.postimage.org/6psyiq14j/DSC_2543.jpg https://s7.postimage.org/5mnoixdvr/DSC_2544.jpg |
Re: RS Tuning Bucureşti
1 Attachment(s)
[QUOTE=Sese_RS;4916909]oferta de primavara:kit bmw e30 coupe drift,contine bara fata spate,aripi fata spate,praguri,capota motor,capota prbagaj, PRET 650 E[/QUO
Salut. aripi in genul asta, dar fara toate decupajele, cu praguri si adatptarea barilor originale la evazari pentru un e36 coupe cat ar costa. poza informativa |
Re: RS Tuning Bucureşti
3 Attachment(s)
Salut , ma intereeaza o lucrare la voi,mai exact bara fata unde e incercuit vreau sa fie clean iar la bara spate un difuzor ceva nu stiu sigur vedem atunci ce model facem.un pret pe PM daca se poate ! ( cu tot cu vopsit,am eu vopseaua)
ms |
Re: RS Tuning Bucureşti
Quote:
mersi |
| All times are GMT +2. The time now is 14:26. |
- Copyright 2026 4Tuning