Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Fotografiile mele (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele.html)
-   -   CRM Design (https://forum.4tuning.ro/533-fotografiile-mele/125897-crm-design.html)

TuningBoy 25-08-10 12:44

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Nais, da' incearca sa o deschizi putin...poate arata si mai bine:-)

VaLeX 01-09-10 22:53

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3606817)

Superbe pozele , culorile ..incadrari mai neobisnuite , dar mie-mi plac ...

Cat la % sunt din aparat ? cat photoshop ??

Rares_CRM 15-09-10 00:21

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
4 Attachment(s)
VW Bora x2

werwceul 15-09-10 07:43

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
si astea le-ai facut in gara la sf gheorghe? :P

Evoluzione 15-09-10 17:20

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Calitativ ii misto setul asta.
Tot ii aproape centrat subiectul, dar mai putin. Poza a treia chiar imi place ;)

PS. Imi place mai mult noua semnatura :)

Rares_CRM 15-09-10 18:31

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
10 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Evoluzione (Post 3660208)
Calitativ ii misto setul asta.
Tot ii aproape centrat subiectul, dar mai putin. Poza a treia chiar imi place ;)

PS. Imi place mai mult noua semnatura :)

Mersi!
Nu chiar toate.. n-am pus doar cateva poze. :)
Si mersi de semnatura. :)

Poza a 3-a o am ca wallpaper :lol: a iesit foarte tare.

TuningBoy 15-09-10 20:20

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Frumoase. Cate blitzuri ai folosit?

andreycbr 15-09-10 20:33

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Frumoase toate. Dar cea cu bordul e cea mai bine realizata (parerea mea).

Rares_CRM 15-09-10 21:08

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 3660621)
Frumoase. Cate blitzuri ai folosit?

Unul singur.. un 580ex II

maD_angel 15-09-10 22:00

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Foarte tare asta!

Rares_CRM 04-11-10 22:35

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
6 Attachment(s)

D0ryN 04-11-10 23:05

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Frumos set !

gti_85 05-11-10 13:44

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Foarte faine seriile cu bora ! :D

VaLeX 05-11-10 16:01

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
Quote:

Originally Posted by Rares_CRM (Post 3785771)

superb exemplar , faine pozele ..keep it up

Rares_CRM 05-11-10 20:19

Re: Fotografiile mele - Rares_CRM
 
2 Attachment(s)
Mersi. Din pacate am vandut 10-20mm, deocamdata am doar un 28-75mm cu f2.8, pentru ca m-am bagat pe portrete mai mult, asa ca.. n-am prea putut face poze din alte unghiuri, decat detalii.. :D
Postez imediat si cateva poze.

si.. mi-am facut si wallpaper. :D


All times are GMT +2. The time now is 15:33.

- Copyright 2026 4Tuning