Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Daewoo Nexia 2.0SFI (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/125222-daewoo-nexia-2-0sfi.html)

dRR-XWX 10-08-10 14:03

Re: Nexia - Under construction
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 3575105)
Rică, cică te provoacă Andu, cu 2.0SFI :lol:

:lol:

rik 19-10-10 18:59

Re: Nexia - Under construction
 
5 Attachment(s)
Hmmmm...Inca ceva mici lucruri de design

clauio 20-10-10 09:15

Re: Nexia - Under construction
 
FOARTE FRUMOS. Imi place...Ca sa fie si mai frumos ar trebui modificata un pic capota sa plece bb-looku din coltul semnalizatoarelor si vopseste-i barile (acum sunt date cu filler?). Felicitari!

alexbadea12 20-10-10 11:36

Re: Nexia - Under construction
 
super! cum se misca masinuta cu SFI?
si eu visez la un cielo SFI

rik 23-10-10 18:41

Re: Nexia - Under construction
 
2 Attachment(s)
Se misca bine.Cat 150 cai nimic in plus.Baga destul de bine.Capota asa va ramane.Da barile sunt doar in filler.O sa o vopsesc toata.Azi i-am montat capacul la culbutori

iviTe 23-10-10 18:53

Re: Nexia - Under construction
 
super bine arata :shock: si in legatura cu spoilerele am in cap si eu sa fac exact ce ai facut tu numa ca sa fac din fibra ... tu parca ai facut din alte spoilere .. din cate am vz eu :D

rik 19-11-10 20:33

Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
 
6 Attachment(s)
Spoilerele sunt facute din mai multe.Lipite si imbinate.Poze noi...

Lao 20-11-10 12:39

Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
 
Marfa a iesit, arata beton!

Mustang 20-11-10 15:54

Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
 
Arata intr-un mare fel!
Felicitari!

rik 28-11-10 00:54

Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
 
Multumesc frumos

Greku`BWJ 28-11-10 01:48

Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
 
Prea tare masinuta asta Rik, felicitari pentru proiect si pentru munca depusa !

iviTe 28-11-10 17:07

Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
 
frumoasa asta alba si imi plac spoilerele urmeaza sa le fac si eu pe ale mele tot asa ceva de genu ca am mai facut rost de 2 spoilere :lol:

Mondeo 28-11-10 18:52

Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
 
cel mai urat lucru sunt numerele alea straineze, in rest waw

electric_style 28-11-10 19:52

Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
 
Quote:

Originally Posted by Mondeo (Post 3852474)
cel mai urat lucru sunt numerele alea straineze, in rest waw

de acort cu tine legat de numere , dar pana la urma masina-i rolu principal ! bafta multa...arata exceptional de bine si are o "inima" pe masura !

serban_pc 30-11-10 07:50

Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
 
Se pare ca si la noi se poate.......
Cate kg are acum? Te-ai dat cumva cu un let?
Bravo Rik pt ce ai scos din masina aia !


All times are GMT +2. The time now is 05:27.

- Copyright 2026 4Tuning