![]() |
Re: Nexia - Under construction
Quote:
|
Re: Nexia - Under construction
5 Attachment(s)
Hmmmm...Inca ceva mici lucruri de design
|
Re: Nexia - Under construction
FOARTE FRUMOS. Imi place...Ca sa fie si mai frumos ar trebui modificata un pic capota sa plece bb-looku din coltul semnalizatoarelor si vopseste-i barile (acum sunt date cu filler?). Felicitari!
|
Re: Nexia - Under construction
super! cum se misca masinuta cu SFI?
si eu visez la un cielo SFI |
Re: Nexia - Under construction
2 Attachment(s)
Se misca bine.Cat 150 cai nimic in plus.Baga destul de bine.Capota asa va ramane.Da barile sunt doar in filler.O sa o vopsesc toata.Azi i-am montat capacul la culbutori
|
Re: Nexia - Under construction
super bine arata :shock: si in legatura cu spoilerele am in cap si eu sa fac exact ce ai facut tu numa ca sa fac din fibra ... tu parca ai facut din alte spoilere .. din cate am vz eu :D
|
Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
6 Attachment(s)
Spoilerele sunt facute din mai multe.Lipite si imbinate.Poze noi...
|
Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
Marfa a iesit, arata beton!
|
Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
Arata intr-un mare fel!
Felicitari! |
Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
Multumesc frumos
|
Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
Prea tare masinuta asta Rik, felicitari pentru proiect si pentru munca depusa !
|
Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
frumoasa asta alba si imi plac spoilerele urmeaza sa le fac si eu pe ale mele tot asa ceva de genu ca am mai facut rost de 2 spoilere :lol:
|
Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
cel mai urat lucru sunt numerele alea straineze, in rest waw
|
Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
Quote:
|
Re: Daewoo Nexia 2.0SFI
Se pare ca si la noi se poate.......
Cate kg are acum? Te-ai dat cumva cu un let? Bravo Rik pt ce ai scos din masina aia ! |
| All times are GMT +2. The time now is 05:27. |
- Copyright 2026 4Tuning