Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Baia-Mare (https://forum.4tuning.ro/439-baia.html)
-   -   2 Faster More Show (https://forum.4tuning.ro/439-baia/121631-2-faster-more-show.html)

brummy 28-05-09 14:15

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by huber_bm (Post 2359256)
d unde pot sa fac si eu rost de un afis cu eventu?

scoti la imprimanta
o gasiti pe paginile anterioare

huber_bm 28-05-09 14:25

Re: 2 Faster More Show
 
:) bine ms...asta stiam si eu.:)
eu ma refeream la unu facut profi, la imprimanta nu iese chiar frumos, speram sa mai aiba cineva din orash :)
am vazut pe cateva masini in oras afisul pus pe geamuri...si arata bine

cand s-au impartit nu am fost in orash :(

brummy 28-05-09 14:31

Re: 2 Faster More Show
 
il scot eu la imprimanta si ti-l trimit cu curierat rapid?:poke::mrhappy:

tuner_cata_05 28-05-09 14:41

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by huber_bm (Post 2359319)
:) bine ms...asta stiam si eu.:)
eu ma refeream la unu facut profi, la imprimanta nu iese chiar frumos, speram sa mai aiba cineva din orash :)
am vazut pe cateva masini in oras afisul pus pe geamuri...si arata bine

cand s-au impartit nu am fost in orash :(

Daca vrei mai am eu 2 afise...;)

Norbertinio 28-05-09 15:42

Re: 2 Faster More Show
 
huber mai am si eu cateva...hai maine dimineata la facultate si iti dau;)

PhattBoy 28-05-09 17:49

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by huber_bm (Post 2359256)
d unde pot sa fac si eu rost de un afis cu eventu?

nu mai trebuie , mi lo "ciupit" pe al meu din masina :)

Heparu_Boy 28-05-09 20:45

Re: 2 Faster More Show
 
Din cluj vor veni vreo 20 de masini :) MAYBE >....

huber_bm 28-05-09 20:52

Re: 2 Faster More Show
 
ms pt afise baieti, dar cum spunea si PHATTBOY....mi-am facut rost :P

IonutzMFF 28-05-09 22:09

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by Heparu_Boy (Post 2360579)
Din cluj vor veni vreo 20 de masini :) MAYBE >....

Hai sa vedem s3'ul in actiune , o sa mai ai un concurent din bucuresti :)

VG30DETT 28-05-09 22:21

Re: 2 Faster More Show
 
la grupa G 350cp (+300 pana la 350cp) cam ce masini s-au anuntat stie careva ?

FastDaemon 29-05-09 10:47

Re: 2 Faster More Show
 
Salut Ionutla grupa B sti ceva? ce masini vor fi?




Cu respect Crxu
Presedint Midnight Racers Ilfov

Paco4golf 29-05-09 12:45

Re: 2 Faster More Show
 
Ce nasol ploua :|

gabi_ford 29-05-09 13:37

Re: 2 Faster More Show
 
nu vine odata duminica?:))):rolleyes2

T@m@ngo 29-05-09 13:39

Re: 2 Faster More Show
 
Si de ii furtuna in cizme de guma ma duc pe aeroport si cu umbrela:D:D

gabi_ford 29-05-09 13:41

Re: 2 Faster More Show
 
Quote:

Originally Posted by T@m@ngo (Post 2362476)
Si de ii furtuna in cizme de guma ma duc pe aeroport si cu umbrela:D:D


=)))) aia da treaba sa sti:)
doamne ajuta sa tina si vremea cu noi :D


All times are GMT +2. The time now is 11:04.

- Copyright 2026 4Tuning