![]() |
Re: 2 Faster More Show
Quote:
o gasiti pe paginile anterioare |
Re: 2 Faster More Show
:) bine ms...asta stiam si eu.:)
eu ma refeream la unu facut profi, la imprimanta nu iese chiar frumos, speram sa mai aiba cineva din orash :) am vazut pe cateva masini in oras afisul pus pe geamuri...si arata bine cand s-au impartit nu am fost in orash :( |
Re: 2 Faster More Show
il scot eu la imprimanta si ti-l trimit cu curierat rapid?:poke::mrhappy:
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
huber mai am si eu cateva...hai maine dimineata la facultate si iti dau;)
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
Din cluj vor veni vreo 20 de masini :) MAYBE >....
|
Re: 2 Faster More Show
ms pt afise baieti, dar cum spunea si PHATTBOY....mi-am facut rost :P
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
|
Re: 2 Faster More Show
la grupa G 350cp (+300 pana la 350cp) cam ce masini s-au anuntat stie careva ?
|
Re: 2 Faster More Show
Salut Ionutla grupa B sti ceva? ce masini vor fi?
Cu respect Crxu Presedint Midnight Racers Ilfov |
Re: 2 Faster More Show
Ce nasol ploua :|
|
Re: 2 Faster More Show
nu vine odata duminica?:))):rolleyes2
|
Re: 2 Faster More Show
Si de ii furtuna in cizme de guma ma duc pe aeroport si cu umbrela:D:D
|
Re: 2 Faster More Show
Quote:
=)))) aia da treaba sa sti:) doamne ajuta sa tina si vremea cu noi :D |
| All times are GMT +2. The time now is 11:04. |
- Copyright 2026 4Tuning