![]() |
... :blahblah:
|
Re:
Quote:
Quote:
2. nu se renunta la restaurare 3. nu se renunta la desen de mana 4. nu se renunta la avansati 5. nu se renunta la high-end 6. nu se renunta la diferite categorii de masini, pentru a demonstra capabilitatile participantilor si a le evidentia la maxim. 7. nu se renunta la participarea activa a membrilor (chiar si a celor care nu participa efectiv la concurs cu lucrari) totul e sa le completam/integram intr-un mod exemplar. e o decizie complexa dar va asigur inca o data - transparenta, profesionala, bine gandita. dupa o ultima sedinta cu gratian, veti avea parte de prezentarea concursului :wink: PS: concursul va incepe (dupa definitivarea completa a TUTUROR detaliilor) la sfarsitul lunii ianuarie. |
dar ce te mai implici tu mey TopArt...
nu stiu din ce pozitie vezi tu concursu asta , de te-ai cam aruncat repede la grupele , clasamente si alte alea .... din cei mai vechi ... vad ca nimeni nu zice nimic dadi,kickass,madskilz,andrey,horicutz,golfuletz,bl ow,catanos si care mai sunteti ... sunteti de acord cu toate astea? |
eu zic ca prea multe grupe strica....si apropo cum clasificati voi care face parte de cat...noob/avansat/high-end
daca particip la avansat...si imi sar toti in cap ca vezi domne sunt high-end...sau particip la noob si zic ca sunt avansat!!! prea multe categorii o sa incurce userii si in primu rand sistemu de notare!! |
pai se stie pe forum cum lucreaza cei de pe aici si nu o sa il lasam sa participe la o anumita grupa :wink: si nu cred ca unul care se pricepe o sa intre la categoria noob :wink:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
exact asta vruiam sa spun si eu...de ex eu sunt nou pe forum....la ce categorie ma bagi?asa ptr curiozitatea mea sa stiu unde particip;) |
Quote:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Re
Topart are dreptate tng nu stiu cu ce calitate si nu inteleg d c rasp tu la tot ce se scrie nu stiu de ce spui tu la ce nu se renunta si la ce.Parca Organizator Era gratian dai tu premiu cumva ?Am inteles ca lucrezi in 3d max adecavar pt tine e mult mai usor pt o masina din 5 respectiv 3 unghiuri pt ca tu o faci dintrun unghi si se multiplica in toate.oricum explicami si mie si celor mai vechi d c atata abureala pe tine ?
|
Re:
Quote:
cum se poate solutiona problema asta ? :wink: |
sper ca va dati seama ca asa nu o sa terminam nici odata......MA BUCUR...cand o sa fie ceva concret...TNG, santos, skill'zule..anuntatima si pe mine.....
|
Nush ce sa zic dar parerea mea este ca va fii prea mare balamucul cu atatea grupe si atatea teme....cel mai bine ar fi sa alegem una din temele astea 4 si aia sa fie definitiva !
|
Re:
Quote:
|
re
Mi se pare cea mai buna alegere nu cu grupe nu cu nimik sa fie doar doua una la restaurarea masini care mi se pare super tare dar de munca :) pt cunoscatori nu e de munca:P si a doua ..o masinaa din doaua unghiuri cum a zis si tazz
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:40. |
- Copyright 2026 4Tuning