Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/113424-oltcit-12-trs-dj-05-pmd.html)

giny 12-01-10 15:32

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by Al3xInn0 (Post 2969823)
Te`au surprins paparazzi in poză :D


Oricum bafta cu masina si vezi ca ce ai tu pe masina le poti face clare :D sa razuiesti partea aia portocalie :-?? CRED .. :)

nu razuiesti nimic:shock:
poti sa ti le faci si tu clare...desfaci faru si scoti plasticu portocaliu din ele dupa care lipesti geamu la loc cu silicon...

robisavage 16-01-10 23:42

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
daca ar fi dupa mine n-ar fi faruri deloc , dar deh sunt si ele bune la ceva

trebuie operată pentru ca i-am cumparat o inimă noua ( surpriză ) si pe drum un webber dublu corp

revin cu vesti.

ME.Beast 17-01-10 11:23

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by robisavage (Post 2984518)
daca ar fi dupa mine n-ar fi faruri deloc , dar deh sunt si ele bune la ceva

trebuie operată pentru ca i-am cumparat o inimă noua ( surpriză ) si pe drum un webber dublu corp

revin cu vesti.

faci avion ?

robisavage 17-01-10 11:32

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
motor cu reactor

Laure2fast 17-01-10 16:58

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by robisavage (Post 2985416)
motor cu reactor

de porneste in 2 segmenti :lol: :lol:

electric_style 19-01-10 22:13

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Quote:

Originally Posted by Laure2fast (Post 2986433)
de porneste in 2 segmenti :lol: :lol:

=))) e bine si asa :D

Smiley89 31-01-10 12:58

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
foarte frumoasa masina,mai ales culoarea,pacat ca a ajuns pe mana unui nebun:P

robisavage 06-02-10 16:13

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
2 Attachment(s)
deci.. sa incepem cu inceputul

ziua a inceput bine, nu tu zapadă doar o prognoza meteo ce o anunta.

am schimbat "inima" ( in timpu asta a inceput sa ninga ) si a nins , a nins , asa ca usor de la service pana acasa ( fara stop pe frana )

cand mai aveam 100 metrii pana acasa, am spart bara fata , presimteam ca o sa se intample ceva, era prea frumoasa ziua

acum, asteptam iar vreme buna si o sa vedem ce se va intampla.

Cataaa_ 06-02-10 16:20

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
lasa ba ca si asa vruiai tu sa o usurezi la MAXIM , incepusi cu bara fata :))

Laure2fast 06-02-10 16:42

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
ti-am zis ca mori cu motoru ala..tu nimic.. :lol: =))

robisavage 06-02-10 16:51

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
speram la teste maine, se amană din cauza conditilor meteo nefavorabile ;)

Gabi 06-02-10 16:59

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
Tu poţi ! Tu eşti magician ! :peace:

Al3xInn0 06-02-10 17:00

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
:| ai stricat spoileru` ba :shock: .. mda frumusete de spoiler :|

o poza cu motoru` n`ai si tu :/

robisavage 06-02-10 17:03

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
nu am stat de poze , sa se faca uscat , mai tre luat cate ceva si vedem apoi cum merge

nici ca ii mai fac bară , am alte prioritatii acum ( Cafe sa beau o sticla de Jack )

Cataaa_ 06-02-10 17:03

Re: Oltcit 12 TRS - DJ 05 PMD
 
ne punem la start ? laure statea langa mine cu mic`u , dar era cheala masina ....


All times are GMT +2. The time now is 03:08.

- Copyright 2026 4Tuning