Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Xtreme Club Emotion (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/10236-xtreme-club-emotion.html)

peter 08-04-06 11:22

Re: Xtreme Club Emotion
 
eu nu pot...sunt putin bolnav..:)...faceti poze..sau filme ceo fi..sa vad si yo..:)

TheBig_X 08-04-06 12:19

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by peter
eu nu pot...sunt putin bolnav..:)...faceti poze..sau filme ceo fi..sa vad si yo..:)

man zi si mie unde cand cum ca nu stiu exact daca este pe yahoo [email protected]

Mariomagic 08-04-06 12:44

Re: Xtreme Club Emotion
 
o ardem. dar am facut pauza o sambata ca a fost 4tuning day

Mariomagic 08-04-06 12:44

Re: Xtreme Club Emotion
 
o ardem. dar am facut pauza o sambata ca a fost 4tuning day

Most_Wanted 11-04-06 22:56

Re: Xtreme Club Emotion
 
Mah...dar la mine nu mai apare la usergrups Xtreme club emotion....am dat join de mult

Mustang 12-04-06 14:11

Re: Xtreme Club Emotion
 
o sa vb cu razvan sa va accepte in usergroup :D

peter 12-04-06 18:41

Re: Xtreme Club Emotion
 
a venit razvan in cta ?

ca am chef de un OMV ...:lol:

peter 12-04-06 19:29

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by TheBig_X
man zi si mie unde cand cum ca nu stiu exact daca este pe yahoo [email protected]

onule...neonul ala verde..lumineaza tare ? poate fi pus sub masina ? cat costa una si de unde ?

Mustang 13-04-06 06:58

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by peter
a venit razvan in cta ?

ca am chef de un OMV ...:lol:

bai nebunule...RAZVAN E IN CONSTANTA DE LA INCEPUTUL SAPTAMANII....:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
later edit: peter...incearca sa ii impaci pe ONU si pe KALVIN77 ... pune-i fatza in fatza sa vorbeasca !

peter 13-04-06 09:57

Re: Xtreme Club Emotion
 
eee..e complicat mah..cezar are ceva cu el....nu ma bag...

Most_Wanted 13-04-06 16:33

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One
o sa vb cu razvan sa va accepte in usergroup :D


Unde mai dau JOIN acum.....

Mustang 13-04-06 16:35

Re: Xtreme Club Emotion
 
nu mai dai...o sa iti apara in curand...relax ;)

Most_Wanted 13-04-06 16:39

Re: Xtreme Club Emotion
 
pai de cand am dat......si nu a aparut nici acuma .......sau poate ca sunt doar simpatizant?

Mustang 13-04-06 21:54

Re: Xtreme Club Emotion
 
nu intelegi...tre sa valideze razvan pendul tau la usergroupul nostru ;)

TheBig_X 13-04-06 22:38

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by peter
onule...neonul ala verde..lumineaza tare ? poate fi pus sub masina ? cat costa una si de unde ?

Man costa in jur de 700.000 de mii toate culorile


All times are GMT +2. The time now is 23:19.

- Copyright 2026 4Tuning