Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

jock 24-12-10 15:29

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Craciun fericit tuturor alaturi de cei dragi ,sanatate maxima si sa fiti iubiti ;) ...sper sa avem un an mai bun

Decodat 24-12-10 18:46

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Craciun fericit! Sa ai parte numai de bucurii tu si cele 2 printese ale tale!
Lasa eleronul acolo ca nu ti-a facut nimic, ala e locul lui si pica perfect.
Ce te-a apucat?:sad:

iguana69 24-12-10 18:48

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Craciun fericit man si toate cele bune sper sa avem un an nou mai bun din toate punctele de vedere

jock 24-12-10 19:06

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Decodat , azi am mai analizat putin situatia....o sa mai incerc ceva, daca nu imi iese ...il "daram" :lol:

JusT_SaY_BoBo 24-12-10 19:32

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Craciun fericit jock.Sanatate tie si familiei ca e cea mai importanta!In rest restul le vei face tu treptat!

Gangstah 25-12-10 10:34

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 3924119)
Craciun fericit tuturor alaturi de cei dragi ,sanatate maxima si sa fiti iubiti ;) ...sper sa avem un an mai bun

craciun fericit,un an nou mai bun,fericire ,sanatate, armonie in familii,bucurii cat mai multe si multe modificari la masini....

jock 29-12-10 21:14

Re: Golf 4 - My Angel!
 
2 Attachment(s)
Multumesc :oops:

...cred ca schimb culoarea (60%) Silver Leaf Metallic 8)

ovydyu4all 29-12-10 22:11

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Bravo :D culoarea CC-ului e super :)

razvyrulz 29-12-10 22:14

Re: Golf 4 - My Angel!
 
super alegere:)

NXdev 29-12-10 22:18

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Duna alegere Jock, ar trebuii sa te gandesti intr-o proportie mai mare, arata bine.

Zeta 29-12-10 22:28

Re: Golf 4 - My Angel!
 
2 Attachment(s)
...Angel

valitataye 29-12-10 22:44

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Frumos golf:)

*-_Speed_-* 29-12-10 23:00

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Ar da bine culoarea de mai sus.

Imi poti da cateva detali legat de jante/anvelope(dimensiuni, j, et ) si daca ai distantiere acuma.

Multumesc anticipat,

Sarbatori Fericite !

jock 29-12-10 23:03

Re: Golf 4 - My Angel!
 
...in mare: et 38 parca , j 7,5 iar gumele 205/45 r17 ..distantier pe spate 2cm

Sarbatori fericite Timisoara (vwclub)...sa fiti iubiti ;)


Mersi Zeta , ultima poza pe anu asta ;)

jock 31-12-10 22:14

Re: Golf 4 - My Angel!
 
La multi ani ;)

https://img10.imageshack.us/img10/9706/jockn.jpg


All times are GMT +2. The time now is 14:11.

- Copyright 2026 4Tuning