![]() |
Re: Golf 4 - My Angel!
Craciun fericit tuturor alaturi de cei dragi ,sanatate maxima si sa fiti iubiti ;) ...sper sa avem un an mai bun
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Craciun fericit! Sa ai parte numai de bucurii tu si cele 2 printese ale tale!
Lasa eleronul acolo ca nu ti-a facut nimic, ala e locul lui si pica perfect. Ce te-a apucat?:sad: |
Re: Golf 4 - My Angel!
Craciun fericit man si toate cele bune sper sa avem un an nou mai bun din toate punctele de vedere
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Decodat , azi am mai analizat putin situatia....o sa mai incerc ceva, daca nu imi iese ...il "daram" :lol:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Craciun fericit jock.Sanatate tie si familiei ca e cea mai importanta!In rest restul le vei face tu treptat!
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
2 Attachment(s)
Multumesc :oops:
...cred ca schimb culoarea (60%) Silver Leaf Metallic 8) |
Re: Golf 4 - My Angel!
Bravo :D culoarea CC-ului e super :)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
super alegere:)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Duna alegere Jock, ar trebuii sa te gandesti intr-o proportie mai mare, arata bine.
|
Re: Golf 4 - My Angel!
2 Attachment(s)
...Angel
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Frumos golf:)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Ar da bine culoarea de mai sus.
Imi poti da cateva detali legat de jante/anvelope(dimensiuni, j, et ) si daca ai distantiere acuma. Multumesc anticipat, Sarbatori Fericite ! |
Re: Golf 4 - My Angel!
...in mare: et 38 parca , j 7,5 iar gumele 205/45 r17 ..distantier pe spate 2cm
Sarbatori fericite Timisoara (vwclub)...sa fiti iubiti ;) Mersi Zeta , ultima poza pe anu asta ;) |
Re: Golf 4 - My Angel!
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:11. |
- Copyright 2026 4Tuning