Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

danny125 17-07-10 22:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
DACIA... Senzatii tari , romanesti :D
Attachment 1572136 :mrhappy: Attachment 1572137



Attachment 1572138 :mrhappy: Attachment 1572139

Este W.I.P. chiar foarte la inceput asa ca sa nu o cereti , nu stiu daca o voi termina vreodata...

CraZzy_K1D 17-07-10 22:21

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Ceva pute la portierele alea si ala nu sunt eu:lol::lol::nosebleed
si la faruri :) si cam toata:lol: {glumesc cred ca nu te superi arata bine dar mai ai de munca:)}

danny125 17-07-10 22:26

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by CraZzy_K1D (Post 3525425)
Ceva pute la portierele alea si ala nu sunt eu:lol::lol::nosebleed
si la faruri :) si cam toata:lol: {glumesc cred ca nu te superi arata bine dar mai ai de munca:)}

stiu ca pute rau toata dar na...am facut cunostinta cu 3ds max-u doar de ieri asa ca...:D am spus ca nu stiu daca va iesi ceva

CraZzy_K1D 17-07-10 22:29

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
arata destul de bine din ce joc ai luato?

Choby 17-07-10 22:33

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Back pe forum hehh dupa cava vreme buna de relaxare mam intors la tunat :oops:

narcotycul 17-07-10 23:57

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by CraZzy_K1D (Post 3525439)
arata destul de bine din ce joc ai luato?

Mai mult ca sigur din Vice City sau San Andreas...gasisem zilele trecute un site romanesc pe care am gasit facute pentru Vice City toate masinile romanesti... inclusiv autobuze Rocar si Troleibuze rama.

Daciile 1310 si autobuzele Rocar au fost proiectate foarte bine... de altfel cine mai doreste sa faca convertiri sa imi dea pe privat id de mess, si o sa ii trimit eu niste masini cu niste texturi incredibile facute pentru Mafia.

CraZzy_K1D 17-07-10 23:59

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
sa moara fetitili :> :)):lol::lol:

narcotycul 18-07-10 00:00

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by CraZzy_K1D (Post 3525561)
sa moara fetitili :> :)):lol::lol:

Nu ti s-au aplicat bitmapurile pe masina... :rolleyes2

CraZzy_K1D 18-07-10 00:01

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
nici nu sunt puse si este invers:))masina incerc sa o intorc dar nu reusesc:-?

narcotycul 18-07-10 00:17

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by CraZzy_K1D (Post 3525567)
nici nu sunt puse si este invers:))masina incerc sa o intorc dar nu reusesc:-?

Pei termina masina nu ne arata scheleti goi ca asa poate oricine sa o faca. Mai greu e sa o finisezi. Mai ai mult de munca....

CraZzy_K1D 18-07-10 00:18

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
stiu asta fac acum :)o textureZ ...

CraZzy_K1D 18-07-10 01:43

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by CraZzy_K1D (Post 3525595)
stiu asta fac acum :)o textureZ ...

nu am bani de edit asa ca dau un quote

tot invers este masina :-? nu pot sa o intorc:-? cred k este cam URIASA :-? am adaugat portierele si restu :) portbagaju a fugit:-? trebuie sa detasez farurile scaunele geamurile oglinzile ...daca poate sa ma ajute cineva pm me!!

jurec10 18-07-10 02:28

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
@kid frumos tata

Mam intors akasa si am luat si un URSULETZ

StreetStyle22 18-07-10 03:54

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
7 Attachment(s)
Subi
si
Logan Cup(again) :D

autOcty 18-07-10 09:49

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by StreetStyle22 (Post 3525774)
Subi
si
Logan Cup(again) :D

imi dai si mie mapu' de la logan cup?!


All times are GMT +2. The time now is 16:19.

- Copyright 2026 4Tuning