![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
DACIA... Senzatii tari , romanesti :D Attachment 1572136 :mrhappy: Attachment 1572137Attachment 1572138 :mrhappy: Attachment 1572139 Este W.I.P. chiar foarte la inceput asa ca sa nu o cereti , nu stiu daca o voi termina vreodata... |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Ceva pute la portierele alea si ala nu sunt eu:lol::lol::nosebleed
si la faruri :) si cam toata:lol: {glumesc cred ca nu te superi arata bine dar mai ai de munca:)} |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
arata destul de bine din ce joc ai luato?
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Back pe forum hehh dupa cava vreme buna de relaxare mam intors la tunat :oops:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
Daciile 1310 si autobuzele Rocar au fost proiectate foarte bine... de altfel cine mai doreste sa faca convertiri sa imi dea pe privat id de mess, si o sa ii trimit eu niste masini cu niste texturi incredibile facute pentru Mafia. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
sa moara fetitili :> :)):lol::lol:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
nici nu sunt puse si este invers:))masina incerc sa o intorc dar nu reusesc:-?
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
stiu asta fac acum :)o textureZ ...
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Quote:
tot invers este masina :-? nu pot sa o intorc:-? cred k este cam URIASA :-? am adaugat portierele si restu :) portbagaju a fugit:-? trebuie sa detasez farurile scaunele geamurile oglinzile ...daca poate sa ma ajute cineva pm me!! |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
@kid frumos tata
Mam intors akasa si am luat si un URSULETZ |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
7 Attachment(s)
Subi
si Logan Cup(again) :D |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:19. |
|
- Copyright 2026 4Tuning