Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures.html)
-   -   Intalnirea "babelor" - Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures/154612-intalnirea-babelor-mures.html)

YEED 21-09-10 21:54

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by PuFuL3T3 (Post 3673450)
Oh nu... in 10 mai bine... serios :( daca e in 3 de la ce ora e?:)) sa stiu si eu ca in 3 is ocupat si sa pot venii si eu :)

ora 18 , deaia am zis de acuma sa puteti sa faceti cumva sa fiti liberi :P

PuFuL3T3 22-09-10 10:55

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Sa vad ce pot face:) incerc sa ajung :) oricum mai anunt pe aici daca e sa vin sau nu.. si poate iar te voi duce yeed

YEED 22-09-10 13:17

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by PuFuL3T3 (Post 3675464)
Sa vad ce pot face:) incerc sa ajung :) oricum mai anunt pe aici daca e sa vin sau nu.. si poate iar te voi duce yeed

sper sa fie gata Vectruta pana duminica :((

Petyy007 25-09-10 10:34

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by YEED (Post 3675746)
sper sa fie gata Vectruta pana duminica :((

Maine sa discutam de intalnirea mare....nua sa k duminica trecuta:)

PuFuL3T3 25-09-10 19:14

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by Petyy007 (Post 3681970)
Maine sa discutam de intalnirea mare....nua sa k duminica trecuta:)

Apoi duminica trecuta tu cu kapatz ati stat la povesti separat:))

baranyka 26-09-10 04:38

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
ce intalnire mare ce unde cand si de ce????:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted ::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twi sted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twis ted::twisted::twisted::twisted:

kopatz 26-09-10 09:49

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by PuFuL3T3 (Post 3682786)
Apoi duminica trecuta tu cu kapatz ati stat la povesti separat:))

imi cer scuze ca asa sa intamplat duminica asta sper sa fie mai bine ,deci la 18 in aceeasi locatie !

deyuuu 26-09-10 13:29

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
la inalnirea mare de la auchan vin si eu ... si dau cateva telefoane sa mai vina masini :D

White_Dragon 26-09-10 22:10

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Cum a fost intalnirea de astazi? ati fost multi?

PuFuL3T3 27-09-10 09:20

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Nu am fost multi dar am fost... astia care vin mai regulat duminica...
Am tot zis ca discutam despre intalnirea mare.. nu prea am discutat:|
Eu zic astia care sunt mai aproape de interex sa ne intalnim cu o ora ,o juma de ora mai repede la interex de exemplu dupa care sa ne stabilim un traseu sa mergem in coloana pana la auchan...

Petyy007 27-09-10 10:50

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by PuFuL3T3 (Post 3685952)
Nu am fost multi dar am fost... astia care vin mai regulat duminica...
Am tot zis ca discutam despre intalnirea mare.. nu prea am discutat:|
Eu zic astia care sunt mai aproape de interex sa ne intalnim cu o ora ,o juma de ora mai repede la interex de exemplu dupa care sa ne stabilim un traseu sa mergem in coloana pana la auchan...

Altfel nici nu putem arata la Politie unde mergem:))

baranyka 27-09-10 22:44

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by Petyy007 (Post 3686167)
Altfel nici nu putem arata la Politie unde mergem:))

si de parca nosa apara politia acolo!!~~~~~ tot una este:))

PuFuL3T3 28-09-10 08:17

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Dar noi nu avem nici o treaba cu politia:| daca e ceva noi doar ne-am intalnit acolo pentru niste povesti... ce mare chestie...

TheNZN 28-09-10 09:03

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
eu sincer nu va inteleg....ce rost isi au discutiile astea cu politia...stiti prea bine toti ca daca suntem cuminti,nu are nimeni treaba si putem sta linistiti,dar daca se gaseste tot cate unu sa inceapa la drifturi si altele,clar ca sunt probleme...
deci pe cand se face intalnirea la auchan...?sa anunt si eu din timp...

YEED 28-09-10 16:47

Re: Intalnirea "babelor" - Mures
 
Quote:

Originally Posted by TheNZN (Post 3688148)
eu sincer nu va inteleg....ce rost isi au discutiile astea cu politia...stiti prea bine toti ca daca suntem cuminti,nu are nimeni treaba si putem sta linistiti,dar daca se gaseste tot cate unu sa inceapa la drifturi si altele,clar ca sunt probleme...
deci pe cand se face intalnirea la auchan...?sa anunt si eu din timp...

DUMINICA ora 18:30 In parcare la AUCHAN !


All times are GMT +2. The time now is 01:15.

- Copyright 2026 4Tuning