![]() |
Re: Golf 4 - My Angel!
...sanatos sigur nu sunt ,azi mi-am dat demisia .....asa ca , vor urma zile negre si sarbatori fericite :writers_b
|
Re: Golf 4 - My Angel!
1 Attachment(s)
:D....poze acum in reparatii si se mai vede griul ...cand va fi gata sper ca stii pentru cine e facuta...e din valcea:D(LEX)
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
p.s. im back |
Re: Golf 4 - My Angel!
salut,urmaresc de mult topicul ,nu am cuvinte pt devotamnetul de care dai dovada.felicitari si sarbatori fericite
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Ti-ai dat demisia pe criza asta? Sa inteleg ca nu ai mai suportat!
Foarte grav:cry: ..pare rau, cheltuieli mari...ce o sa faci? Cu servici si trag(em) targa pe uscat dar fara:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2 Mult noroc si bafta in a gasi o noua slujba! |
Re: Golf 4 - My Angel!
...din pacate firma a fost vanduta iar cei care au cumparat-o ne-au schimbat programul iar salariile au ajuns de toata jena (8 mil) ...asa ca ne-am dat toti demisia ...mergem mai departe ,nu este capat de tara ;)
...de masina nu mai zic nimic , astept o zi mai frumoasa sa ii dau eleronu jos |
Re: Golf 4 - My Angel!
Astia sunt vremurile! ce putem sa facem!
Eleronul vrei sa il vinzi? |
Re: Golf 4 - My Angel!
..daca il scot intreg ,da ;) ...am deja client
|
Re: Golf 4 - My Angel!
bai nene iar ai pata pe eleron? ce dreaq ca acolo e locul lui pe masina
|
Re: Golf 4 - My Angel!
lasa bre eleronul pe masina ca oricum intreg nu il mai scoti la ce opera de arta ai facut :D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
de ce renunti la eleron?
|
Re: Golf 4 - My Angel!
..nu mai imi place ....vreau sa schimb si toba cu una stock
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Iti trebuie ceva de genul asta :
http://www.pwrhaus.com/images/produc...exhaust_lg.jpg imi plac tipsurile astea |
Re: Golf 4 - My Angel!
...momentan nu se mai investeste nimic in masina....doar daca se strica
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Frumos golfulet;)eleronul nu cred ca il mai poti scoate intreg:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:27. |
- Copyright 2026 4Tuning