Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Golf 4 - My Angel! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/102626-golf-4-my-angel.html)

jock 21-12-10 07:28

Re: Golf 4 - My Angel!
 
...sanatos sigur nu sunt ,azi mi-am dat demisia .....asa ca , vor urma zile negre si sarbatori fericite :writers_b

Lunganu' 21-12-10 17:30

Re: Golf 4 - My Angel!
 
1 Attachment(s)
:D....poze acum in reparatii si se mai vede griul ...cand va fi gata sper ca stii pentru cine e facuta...e din valcea:D(LEX)

B_60UPE 21-12-10 19:19

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Quote:

Originally Posted by jock (Post 3915624)
...sanatos sigur nu sunt ,azi mi-am dat demisia .....asa ca , vor urma zile negre si sarbatori fericite :writers_b

lasa man noi sa fim sanatosi
p.s. im back

alin_taba 22-12-10 19:36

Re: Golf 4 - My Angel!
 
salut,urmaresc de mult topicul ,nu am cuvinte pt devotamnetul de care dai dovada.felicitari si sarbatori fericite

Decodat 22-12-10 21:22

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Ti-ai dat demisia pe criza asta? Sa inteleg ca nu ai mai suportat!
Foarte grav:cry: ..pare rau, cheltuieli mari...ce o sa faci?
Cu servici si trag(em) targa pe uscat dar fara:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2

Mult noroc si bafta in a gasi o noua slujba!

jock 22-12-10 23:07

Re: Golf 4 - My Angel!
 
...din pacate firma a fost vanduta iar cei care au cumparat-o ne-au schimbat programul iar salariile au ajuns de toata jena (8 mil) ...asa ca ne-am dat toti demisia ...mergem mai departe ,nu este capat de tara ;)

...de masina nu mai zic nimic , astept o zi mai frumoasa sa ii dau eleronu jos

mike-fullspeed 22-12-10 23:13

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Astia sunt vremurile! ce putem sa facem!

Eleronul vrei sa il vinzi?

jock 22-12-10 23:15

Re: Golf 4 - My Angel!
 
..daca il scot intreg ,da ;) ...am deja client

B_60UPE 22-12-10 23:36

Re: Golf 4 - My Angel!
 
bai nene iar ai pata pe eleron? ce dreaq ca acolo e locul lui pe masina

mar|us 23-12-10 14:21

Re: Golf 4 - My Angel!
 
lasa bre eleronul pe masina ca oricum intreg nu il mai scoti la ce opera de arta ai facut :D

razvyrulz 23-12-10 14:38

Re: Golf 4 - My Angel!
 
de ce renunti la eleron?

jock 23-12-10 16:04

Re: Golf 4 - My Angel!
 
..nu mai imi place ....vreau sa schimb si toba cu una stock

bogdy.ghetto 23-12-10 18:41

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Iti trebuie ceva de genul asta :
http://www.pwrhaus.com/images/produc...exhaust_lg.jpg imi plac tipsurile astea

jock 23-12-10 21:07

Re: Golf 4 - My Angel!
 
...momentan nu se mai investeste nimic in masina....doar daca se strica

valitataye 24-12-10 09:20

Re: Golf 4 - My Angel!
 
Frumos golfulet;)eleronul nu cred ca il mai poti scoate intreg:D


All times are GMT +2. The time now is 12:27.

- Copyright 2026 4Tuning