![]() |
Re: Street Legal Racing Redline - Help
Cine imi poate spune si mi-e ce ii pot face ca sa am in dealearu de masini uzate masinile bagate de mine?
|
Re: Street Legal Racing Redline - Help
Quote:
|
Re: Street Legal Racing Redline - Help
Quote:
|
Re: Street Legal Racing Redline - Help
Quote:
|
Re: Street Legal Racing Redline - Help
Quote:
|
Re: Street Legal Racing Redline - Help
Niste cauciucuri pe 20 are cineva? (sa mearga pe 20X11)
Si niste jante cu cauciucuri pe 17/18? |
Re: Street Legal Racing Redline - Help
Imi da si mie cineva suspensia aia mr sir? Pe vstanced nu merge link-ul de download
|
Re: Street Legal Racing Redline - Help
|
Re: Street Legal Racing Redline - Help
|
Re: Street Legal Racing Redline - Help
Salut,am si eu o intrebare,vreau sa pun numere de inmatriculare pe un e36..dar nu stiu cum,si nici nu pot sa ii pun aia unde se pune numaru,la plasticul ala pe care se monteaza numarul ma refer,stie cineva cum pot face sa montez ala ?
|
Re: Street Legal Racing Redline - Help
Salut baieti am si eu o intrebare, cum pot ridica/lasa masina mai jos? Am luat de pe net niste suspensii, pot modifica la ele camber si toe dar nu asta vreau, eu vreau sa ridic masina putin, stiti cum pot face asta? multumesc
|
Re: Street Legal Racing Redline - Help
SLRR editor sau din arcuri, nu din brate.
|
Re: Street Legal Racing Redline - Help
Passat 3BG si golf 3 va rog?
|
Re: Street Legal Racing Redline - Help
Salut.....cine imi poate face si mie un nr de inmatriculare va rog frumos ....... B-893-ADY..............MULTUMESC:shock::shock::shock:
|
Re: Street Legal Racing Redline - Help
As dori si eu acel Logan Prestige , il are cineva ? Multumesc frumos ! :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:40. |
- Copyright 2026 4Tuning