Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Cum sa agati o fata ? (https://forum.4tuning.ro/28-femei/1546-agati.html)

KAY_ 25-01-10 03:40

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 2940938)
Eu nu cred ca erau nici curve,nici haite,eu cred ca erau fete destepte. Daca poti frate sa traiesti bine si sa nu muncesti de ce sa te chinui aiurea ? Eu le respect pe fetele astea,dar intotdeauna m-am ferit de ele si am profitat de ele,tre sa fii cu un pas inaintea lor. Si ca sa agati o fata nu-ti trebuie cine stie ce tactici,tre sa fii un pic simpatic,sa ai putina gargara,conteaza si aspectul vestimentar,sa fii ingrijit,sa nu tremuri cand vorbesti cu o fata,sa ai curaj sa ii spui chestii care chiar daca nu-s reale pe ele le incanta,si sa nu fii mormoloc de ala. Ca asa cum ne plac noua fetele asa le plac si lor baietii ;) Asta e parerea mea !

Sincer pt varsta ta ai o atitudine pozitiva in privinta fetelor .Daca se poate sa le iei pielea dupa ele cu atat mai bine (daia sunt femei sa sufere :D ) Cam misogin postu meu , da suntem pe un forum auto si femeile in Ro sunt cam bitchy (nu poate sa ma contrazica nimeni ) drept urmare n are nimeni ce sa mi faca :D

Doamnele si domnisoarele de pe acest forum nu intra in discutie .(unele nu toate )

mozolici_hd 25-01-10 09:50

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Femeile din ziua de azi majoritatea sunt dupa profit.:evil:Cea mai mare greseala pe care o fac multi barbati din ziua de astazi este aceea de a-i spune unei femei ca este frumoasa....:shock:Intr-o conversatie cand agati o fata nu-i spune niciodata ca e frumoasa pentru ca atunci si-o ia in cap si se crede superioara fata de tine.Fii putin indiferent,fa glume si fa-o sa se simta bine ...indiferenta ta ii va da ei de inteles ca esti un barbat care a avut "bucati" si mai frumoase ca si ea si atunci tu vei fi superior ei8)...ci nu invers.:!:NU uitati oricat de frumoasa este fata nu ii spuneti din prima ca e frumoasa si nu incercati sa faceti gesturi disperate pentru a o impresiona...pentru ca isi va da seama ca vreti sa o bagati in pat :D Actionati cum v-am spus si o sa ajungeti si in pat cu ea:D

VladM 25-01-10 13:51

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Quote:

Originally Posted by DOHC16 (Post 3011954)
Sincer pt varsta ta ai o atitudine pozitiva in privinta fetelor .Daca se poate sa le iei pielea dupa ele cu atat mai bine (daia sunt femei sa sufere :D ) Cam misogin postu meu , da suntem pe un forum auto si femeile in Ro sunt cam bitchy (nu poate sa ma contrazica nimeni ) drept urmare n are nimeni ce sa mi faca :D

Doamnele si domnisoarele de pe acest forum nu intra in discutie .(unele nu toate )

Pai la 18 ani nu pot spune ca sunt mare "gagicar" dar am avut destule fete,majoritatea mai mari cu 2-3 ani ca mine si m-am invatat cam cum sta treaba,prefer sa nu fiu eu luat de fraier,si sa fie ele. Mai bine misogin decat catel.

morpheusmaster 25-01-10 14:45

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Quote:

Originally Posted by mozolici_hd (Post 3012449)
Femeile din ziua de azi majoritatea sunt dupa profit.:evil:Cea mai mare greseala pe care o fac multi barbati din ziua de astazi este aceea de a-i spune unei femei ca este frumoasa....:shock:Intr-o conversatie cand agati o fata nu-i spune niciodata ca e frumoasa pentru ca atunci si-o ia in cap si se crede superioara fata de tine.Fii putin indiferent,fa glume si fa-o sa se simta bine ...indiferenta ta ii va da ei de inteles ca esti un barbat care a avut "bucati" si mai frumoase ca si ea si atunci tu vei fi superior ei8)...ci nu invers.:!:NU uitati oricat de frumoasa este fata nu ii spuneti din prima ca e frumoasa si nu incercati sa faceti gesturi disperate pentru a o impresiona...pentru ca isi va da seama ca vreti sa o bagati in pat :D Actionati cum v-am spus si o sa ajungeti si in pat cu ea:D

Imi place ca suntem de aceiasi varsta da vorbesti de parca miai putea fi tata :))) Eu zic ca mai bine decat in reclama la SPRITE nu putea sa zica nimeni: "fetele simt cand esti disperat"...

VladM 25-01-10 14:48

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Am vrut sa zic si eu de baiatu asta cam ce lectii ne da el da m-am abtinut :))

mozolici_hd 25-01-10 14:57

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Nu dau lectii nimanui dar asa este.Cel putin la mine functioneaza tot timpul metoda :lol:

aleks 26-01-10 10:14

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Topicul ăsta, īmpreună cu ăla de la "Cum să uiţi" devine mai amuzant decāt Cascadorii Rāsului şi mai penibil decāt o şedinţă de parlament...

morpheusmaster 26-01-10 11:16

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 3016275)
Topicul ăsta, īmpreună cu ăla de la "Cum să uiţi" devine mai amuzant decāt Cascadorii Rāsului şi mai penibil decāt o şedinţă de parlament...

:)) si am mai facut si eu unul...ala cu lucruri care nu vrei sa le auzi din gura unei femei :)) toate's demne de acces direct :))

Korne 26-01-10 16:26

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 3016275)
Topicul ăsta, īmpreună cu ăla de la "Cum să uiţi" devine mai amuzant decāt Cascadorii Rāsului şi mai penibil decāt o şedinţă de parlament...

exact la asta ma gandeam si eu cand citeam posturile anterioare.
In fine, sunt doar 2 pareri, fiecare sa scrie propria parere, ca doar suntem useri a unui forum, si aici fiecare are dreptul de a scrie ceva la subiect.

Mustang 27-01-10 22:07

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Vreti sa agatati?
Luati in puii mei un trandafir cand va duceti la intalnirea cu ele...
Oricat de figurante sunt, se inmoaie la gestul asta. ;)

Alt sfat ce mai vreti?

CyberCSX 28-01-10 02:13

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Quote:

Originally Posted by Mustang (Post 3022435)
Vreti sa agatati?
Luati in puii mei un trandafir cand va duceti la intalnirea cu ele...
Oricat de figurante sunt, se inmoaie la gestul asta. ;)

Alt sfat ce mai vreti?

Cīnd asteapta dupa tine sa vi, nu te vede cīnd esti cu masina līnga ea atentioneaz-o scurt cu HORN BLASTER ca sa te remarce :D

bmwm5 28-01-10 07:35

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Quote:

Originally Posted by Mustang (Post 3022435)
Vreti sa agatati?
Luati in puii mei un trandafir cand va duceti la intalnirea cu ele...
Oricat de figurante sunt, se inmoaie la gestul asta. ;)

Alt sfat ce mai vreti?

Imbraca-te la costum.Si asta o sa conteze mult in ochii ei.

PS.am intrebat o fata ce parere are:
alex: auzi
alex: daca un baiat
alex: la prima intalnire
alex: iti aduce
alex: trandafir
alex: cum ti se pare?
Mony: gay
Mony is typing a message.

Mustang 28-01-10 07:50

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Quote:

Originally Posted by bmwm5 (Post 3023061)
Imbraca-te la costum.Si asta o sa conteze mult in ochii ei.

PS.am intrebat o fata ce parere are:
alex: auzi
alex: daca un baiat
alex: la prima intalnire
alex: iti aduce
alex: trandafir
alex: cum ti se pare?
Mony: gay
Mony is typing a message.

Ba, la mine a tinut aseara. :lol:

CyberCSX 28-01-10 08:59

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Quote:

Originally Posted by bmwm5 (Post 3023061)
Imbraca-te la costum.Si asta o sa conteze mult in ochii ei.

Asta trage eventualla tarani.
Costumul si cravata sīnt de mult "out of order" finnd eventual "salopete de lucru" pt. banchieri, manageri, vīnzatori din anumite profile dar nu de mers la agatat :D
Daca apari īn ziua de azi īmbracat īn halul asta, colac peste pupaza mai ai si un boschet de trandafiri sau alte........ "plante medicinale" īn mīna, te faci eventual de rīs si esti luat de fraier.

Īmi aduc aminte, am avut pe vremuri una īn Resita care avea pretentia vara pe caldura a mai mare sa merg cu ea la plimbare la costum si cravata. O data ia-m facut hatīru dar am si īntrebat-o de unde provine. Mi-a spus: - Sīnt din ZORLENTU MARE. Na bun......... atunci iati un taran de la zorlentu mare care sa mearga cu tine la plimbare si la strand īmbracat la costum si cravata.
Ca sa fie tacīmu complet, spune-i sa-si ia si ciorapi treisfert cu jartiere de genunchi. :D :D :D
M-am īntors si am lasa-to........."cu marfa-n soare"..... :D :D :D

Mustang 28-01-10 09:35

Re: Cum sa agati o fata ?
 
Quote:

Originally Posted by Mustang (Post 3023096)
Ba, la mine a tinut aseara. :lol:

Completare: era a doua intalnire. :lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 09:39.

- Copyright 2024 4Tuning