Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

cozo 29-06-09 17:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jB*XSA (Post 2445329)
sa schimbam subiectul...astea nu sunt lucruri care, spun eu, sunt de discutat pe un forum public.

acum referitor la deplasarea de la cluj, avand in vedere ca am ramas singur pe partea de foto tin sa va spun ca mi-ar face placere sa vin DAR nu stau absolut deloc bine cu partea financiara..asa ca nu stiu exact cum vom proceda dar nu se pune in discutie sa dau aparatul altcuiva deoarece nu cred ca poate raspunde cineva cu adevarat pentru in el in cazul in care s-ar intampla ceva neplacut, asadar, ca si concluzie, in cazul in care se poate rezolva cumva, vin cu cea mai mare placere.

vedem noi cum facem, ne bagam 4-5 in fiecare masina si nu va fi nevoie sa vina fiecare cu masina lui.

cozo 29-06-09 17:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ALL : V-AS FI PROFUN RECUNOSCATOR DACA ATI TERMINA CU INJECTIILE SI CU TOATA CEARTA ASTA. NU FACE BINE DELOC!!!!!!!!!
@bogdy: frate de ce nu vii intr-o seara sa le spui pe toate pe fata cine a zis, ce a zis ....ce a facut...e.t.c. dar fata in fata. sa stim si noi cu cine ne vedem si poate aflam fiecare ce-i poate pielea altuia.

ASA CA PENTRU TOTI CEI CARE AU CEVA DE SPUS, CEVA DE OBIECTAT, DE INJURAT PE CINEVA, DE BAGAT O BARFA SAU INDIFERENT CE ORICE ALTCEVA SUNTETI BINEVENITI LA INTILNIRILE NOASTRE.
LASATI ACEST FORUM PENTRU DIVERSE NU PENTRU CERTURI.

@DAFFY: te rog cand incepe o cearta de orice gen sa stergi post-urile respectivului indiferent ce va zice.
daca doriti mai facem un thread cu titlul: barfe, certuri si injectii.

multumesc tuturor celor care inteleg acest post!

Kinghost69 29-06-09 18:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu mai vorbeste nimeni de Cluj??? nu e nimeni interesat??? care vrea sa mai mearga sa ma anunte cel tarziu maine pe la ora 12 ca sa facem rezervare pt cazare (e asigurata din partea organizatorilor). in caz ca nu stiti pana maine daca mergeti si se intampla totusi sa va rezolvati problemele pana Vineri si sa va alaturati noua, adik eu, Galis si posibil Catalin (Opel Astra cu nr. SIZ) + Street4Cras Pitesti, cazarea pe noapte costa 25 RON in acelasi complex unde o sa fim cazati si noi.

jB*XSA 29-06-09 18:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa se hotarasca cine pleaca din bucuresti si cu ce masina se pleaca. Eu personal vin daca am cu cine, am prezentat ieri situatia mea:)

Daniel_DRV 29-06-09 19:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Avem reprezentant la iasi ?ca am vazut la cineva aici pe forum...spunea ca are o dacie sport....

daffy duck™ 29-06-09 19:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu avem din cate stiu eu...

@ cristy....io vin soto...la fel si sorin

BGY_Bogdy 29-06-09 21:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@Tataie o sa vin cand nu am ce face si o sa le zic persoanelor ce am de zis ca nu ma ascund chiar ieri cand ne-am int in trafic m-am dus sa ma int baieti de la voi din club pe care ii respect si au fost baietasi nu doar atunci cand au avut nevoie poate sa-mi steaga cine vrea toate posturile

Daniel_DRV 30-06-09 17:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Am cautat pana acum dsar nu am gsait unde a postat ultima oara respectivul...*****ie sub nume inferno si localitatea iasi...
dar de ce out si bogdan ?

Kinghost69 30-06-09 19:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2448014)
@ cristy....io vin soto...la fel si sorin

asa fratilor! altcineva nu se mai anunta??? vreo masina de drift??? la sound, nimeni??? la styling...???

cozo 30-06-09 20:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Kinghost69 (Post 2451250)
asa fratilor! altcineva nu se mai anunta??? vreo masina de drift??? la sound, nimeni??? la styling...???

in principiu vin si eu. numai sa nu se intimple ceva.....grav.

Fr33`e30 30-06-09 22:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
salut baietzi ... de bine ce am vrut sa dau msk`u ... azi am dat cu el de o mare bordura ... caut fusta de 90 buna ... ++++ nush dc o sa mai dau maine cand ma apuc de desfacut ...

@tataie = daca sti pe cine`va cu vro fusta de 90 buna anunta`ma si pe mine te rog ... merci ;)

Kinghost69 30-06-09 22:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
[QUOTE=Fr33`e30;2451676]salut baietzi ... de bine ce am vrut sa dau msk`u ... azi am dat cu el de o mare bordura ... caut fusta de 90 buna ... ++++ nush dc o sa mai dau maine cand ma apuc de desfacut ... QUOTE]

:sad: cand apuc si eu sa vad MSK gata???:???:

daffy duck™ 30-06-09 22:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by cozo (Post 2451344)
in principiu vin si eu. numai sa nu se intimple ceva.....grav.

bai nene esti fenomenal cateodata sa mor.....pe ultima suta anunti si tu....vii de vineri seara sau direct la drift????
dami un telefon maine si zimi exact

Fr33`e30 30-06-09 22:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu cred k o sa apuci sa o vezi la mine ... nu mai suport masina asta ... o fac si tre sa se mai intample ceva ... e imposibil




[QUOTE=Kinghost69;2451796]
Quote:

Originally Posted by Fr33`e30 (Post 2451676)
salut baietzi ... de bine ce am vrut sa dau msk`u ... azi am dat cu el de o mare bordura ... caut fusta de 90 buna ... ++++ nush dc o sa mai dau maine cand ma apuc de desfacut ... QUOTE]

:sad: cand apuc si eu sa vad MSK gata???:???:


DRK*DeSiGn 01-07-09 00:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ma ce drift??ce se intampla?


All times are GMT +2. The time now is 11:18.

- Copyright 2026 4Tuning