![]() |
Re: Street Legal Racing Redline - Help
Quote:
Modurile le iei de pe aceste site`uri : http://streetlegalmods.com http://vstanced.com http://modzona.ru Spor la treaba ! PS:As dori si eu un link de la acel Logan Prestige daca se poate multumesc anticipat ! :) |
Re: Street Legal Racing Redline - Help
Salutare ! Am si eu o problema cu jocul.
Daca pun enb, sweetfx, fxaa tool nu-mi porneste jocul. Dau de doua ori click pe executabil, imi apare rapid o fereastra neagra si se inchide la fel de rapid fara nici o eroare. Problema e cu dll-ul d3d9.dll, care cele 3 programe il foloseste. Daca stiti vreo solutie va rog sa ma ajutati. |
Re: Street Legal Racing Redline - Help
Salut baietii! Stiti careva daca exista un M60B40 sau un M60B44 pentru SLRR? Sau macar un motor V8 cu cilindree mai rezonabila? Deoarece cele din joc sunt peste 5-6000 cmc.
|
Re: Street Legal Racing Redline - Help
Poate sa-mi spuna si mie cineva ce track este asta?
|
Re: Street Legal Racing Redline - Help
1 Attachment(s)
asta e mapa
|
Re: Street Legal Racing Redline - Help
Quote:
|
Re: Street Legal Racing Redline - Help
Salut , am si eu 2 probleme , sper ca ma poate ajuta cineva .
Nu stiu ce am inversat pe acolo , cert este ca am bagat niste skinuri pentru cer hd , dar acum cerul este gri , la orice ora . Si a 2-a problema este ca in orice garaj vopseaua este matta , fara stralucire . Multumesc de ajutor ! |
Re: Street Legal Racing Redline - Help
Quote:
Si la a 2-a nustiu..incearca sa schimbi reflexia, garajul, dar in principiu rezolva aproblema 1 se prea poate sa aiba legatura ? |
Re: Street Legal Racing Redline - Help
Salut , a2-a problema am rezolvat-o , am bagat enb + env si e ok reflexia . Dar cerul este tot gri , spune-mi tu cam ce fisiere am nevoie ? Si daca ai putea sa imi archivezi si sa pui un link te rog . Multumesc !
|
Re: Street Legal Racing Redline - Help
salut, aveti vreo idee de ce cand vreau sa ma plimb prin oras [ selectez valo city ] imi da crash si imi iese din joc ? any ideas ? multumesc.
|
Re: Street Legal Racing Redline - Help
Quote:
Din cate stiu eu casa iti mearga trebuie sa ai jocul "chel" sa nu fie plin de moduri ...te duci frumos la optiuni...si dai view details in stanga de tot si restu le tii pe off . ma refer la umbre si etc. numa bine` |
Re: Street Legal Racing Redline - Help
Salut!! are cineva idee daca exista Opel tigra pt slrr? eu am tot cautat dar nu am gasit nimic.. daca ma poate ajuta cineva cu o informatie ceva..
|
Re: Street Legal Racing Redline - Help
EclipseTM nu am vazut masina pe nici un site.
Vin si eu cu o intrebare.Pentru SLRR LE2MWM exista vreun save editor? Sau cum pot face in aceasta versiune a jocului sa sar la red flame garage fara sa fiu nevoit sa fac curse in oras. Multumesc. |
Re: Street Legal Racing Redline - Help
folosesti cheat-ul "fastpromotion" :lol: ( apoi apesi pe surubelnita, stii tu, doar ai mai pus cheaturi)
|
Re: Street Legal Racing Redline - Help
Multumesc. Sa traiesti 150 de ani :)). Abia astept sa ajung acasa sa testez. Am cautat pe gogu asta de am obosit eu. M-am saturat de garajul care arata ca o baraca, il vreau cel din nfs world.
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:33. |
- Copyright 2026 4Tuning