Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing Redline - Help (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/288862-street-legal-racing-redline-help.html)

Rid3r*RaCe 22-07-14 08:31

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
Quote:

Originally Posted by Norbert.PVD (Post 5727619)
Salut baieti! si eu joc Street Legal Racing de vreo 3 ani. Acum am aflat de voi si mi-am facut cont. As dori sa imi dati cateva moduri : Sa pot sa am in sevice mai multe masini si ceva moduri cu dacia 1300 ,1310 si dacia sport. Multumesc amticipat!

Bine ai venit Norbert.PVD

Modurile le iei de pe aceste site`uri :
http://streetlegalmods.com
http://vstanced.com
http://modzona.ru

Spor la treaba !
PS:As dori si eu un link de la acel Logan Prestige daca se poate multumesc anticipat ! :)

g2by 02-08-14 13:32

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
Salutare ! Am si eu o problema cu jocul.
Daca pun enb, sweetfx, fxaa tool nu-mi porneste jocul.
Dau de doua ori click pe executabil, imi apare rapid o fereastra neagra si se inchide la fel de rapid fara nici o eroare.
Problema e cu dll-ul d3d9.dll, care cele 3 programe il foloseste.
Daca stiti vreo solutie va rog sa ma ajutati.

robi_jam 12-08-14 15:29

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
Salut baietii! Stiti careva daca exista un M60B40 sau un M60B44 pentru SLRR? Sau macar un motor V8 cu cilindree mai rezonabila? Deoarece cele din joc sunt peste 5-6000 cmc.

robi_jam 21-08-14 16:32

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
Poate sa-mi spuna si mie cineva ce track este asta?

batman 22-08-14 21:59

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
1 Attachment(s)
asta e mapa

robi_jam 23-08-14 10:58

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
Quote:

Originally Posted by batman (Post 5736439)
asta e mapa

multumesc ;)

sYdanyel 24-08-14 21:22

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
Salut , am si eu 2 probleme , sper ca ma poate ajuta cineva .
Nu stiu ce am inversat pe acolo , cert este ca am bagat niste skinuri pentru cer hd , dar acum cerul este gri , la orice ora .
Si a 2-a problema este ca in orice garaj vopseaua este matta , fara stralucire . Multumesc de ajutor !

dary762 27-08-14 13:01

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
Quote:

Originally Posted by sYdanyel (Post 5736886)
Salut , am si eu 2 probleme , sper ca ma poate ajuta cineva .
Nu stiu ce am inversat pe acolo , cert este ca am bagat niste skinuri pentru cer hd , dar acum cerul este gri , la orice ora .
Si a 2-a problema este ca in orice garaj vopseaua este matta , fara stralucire . Multumesc de ajutor !

Prima problema am patit-o si eu...trebuie sa faci un backup inainte..fa-i rost de fisierele originale.
Si la a 2-a nustiu..incearca sa schimbi reflexia, garajul, dar in principiu rezolva aproblema 1 se prea poate sa aiba legatura ?

sYdanyel 28-08-14 19:07

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
Salut , a2-a problema am rezolvat-o , am bagat enb + env si e ok reflexia . Dar cerul este tot gri , spune-mi tu cam ce fisiere am nevoie ? Si daca ai putea sa imi archivezi si sa pui un link te rog . Multumesc !

cappucino1 30-08-14 13:13

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
salut, aveti vreo idee de ce cand vreau sa ma plimb prin oras [ selectez valo city ] imi da crash si imi iese din joc ? any ideas ? multumesc.

dary762 03-09-14 16:04

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
Quote:

Originally Posted by cappucino1 (Post 5738464)
salut, aveti vreo idee de ce cand vreau sa ma plimb prin oras [ selectez valo city ] imi da crash si imi iese din joc ? any ideas ? multumesc.

Mapa ne da crash la toti.
Din cate stiu eu casa iti mearga trebuie sa ai jocul "chel" sa nu fie plin de moduri ...te duci frumos la optiuni...si dai view details in stanga de tot si restu le tii pe off . ma refer la umbre si etc.

numa bine`

EclipseTM 06-09-14 12:16

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
Salut!! are cineva idee daca exista Opel tigra pt slrr? eu am tot cautat dar nu am gasit nimic.. daca ma poate ajuta cineva cu o informatie ceva..

g2by 08-09-14 10:24

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
EclipseTM nu am vazut masina pe nici un site.
Vin si eu cu o intrebare.Pentru SLRR LE2MWM exista vreun save editor? Sau cum pot face in aceasta versiune a jocului sa sar la red flame garage fara sa fiu nevoit sa fac curse in oras.
Multumesc.

batman 08-09-14 12:06

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
folosesti cheat-ul "fastpromotion" :lol: ( apoi apesi pe surubelnita, stii tu, doar ai mai pus cheaturi)

g2by 08-09-14 13:17

Re: Street Legal Racing Redline - Help
 
Multumesc. Sa traiesti 150 de ani :)). Abia astept sa ajung acasa sa testez. Am cautat pe gogu asta de am obosit eu. M-am saturat de garajul care arata ca o baraca, il vreau cel din nfs world.


All times are GMT +2. The time now is 19:33.

- Copyright 2026 4Tuning