Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Tweety_rzw 27-06-09 14:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
A făcut buba ursache mă jhonny ?Plus o mică sesizare,am fost azi la bunici prin dristor şi am dat peste anume member inferno...or not?

johnny325 27-06-09 15:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daca nu ma insel este fosta masina a lui catlin (BYE)-fost membru inferno

Tweety_rzw 27-06-09 15:27

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by johnny325 (Post 2442117)
daca nu ma insel este fosta masina a lui catlin (BYE)-fost membru inferno

Eu doar am făcut o poză din respect pt club ;) sper să îmi răspundă şi Lucian la întrebare mai sigur...

johnny325 27-06-09 15:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Kinghost69 (Post 2441875)
ce chestie?!? numai oamenii smecheri au probleme cu masinile la Marriot in fata, gen Becali, Johnny, astia...:lol::twisted:

ce sa facem si noi acum:D;)
o mica problema la instalatia electrica
nu e problema se rezolva zilele astea:D

DRK*DeSiGn 27-06-09 16:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
are dreptate johnny.Este masina lui Catalin :) sau fosta masina a lui catalin BYE

daffy duck™ 27-06-09 16:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
fosta.....baiatu cu loganu devine fff nesimtit...de 2 ori l-am rugat frumos sa il dea jos....dar vad ca nesimtirea e mare de tot....

Tweety_rzw 27-06-09 16:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Am văzut ca "i" şi "rt" de la motorsport sunt scoase,poate aşa i-o fi plăcut omului :lol:

godboyro 27-06-09 16:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Kinghost69 (Post 2441875)
ce chestie?!? numai oamenii smecheri au probleme cu masinile la Marriot in fata, gen Becali, Johnny, astia...:lol::twisted:

Eram si noi cu trabucele pentru p****** de pe centru:))

Kinghost69 27-06-09 21:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2442252)
fosta.....baiatu cu loganu devine fff nesimtit...de 2 ori l-am rugat frumos sa il dea jos....dar vad ca nesimtirea e mare de tot....

SE POATE FACE TREABA F USOR! VA DUCETI INTR-O SEARA PRIN ZONA UNDE E PARCATA MASINA SI... I LE DATI VOI JOS!;):twisted:

godboyro 27-06-09 21:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Kinghost69 (Post 2442971)
SE POATE FACE TREABA F USOR! VA DUCETI INTR-O SEARA PRIN ZONA UNDE E PARCATA MASINA SI... I LE DATI VOI JOS!;):twisted:

:)) romanu se gandeste la toate

jB*XSA 28-06-09 21:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa schimbam subiectul...astea nu sunt lucruri care, spun eu, sunt de discutat pe un forum public.

acum referitor la deplasarea de la cluj, avand in vedere ca am ramas singur pe partea de foto tin sa va spun ca mi-ar face placere sa vin DAR nu stau absolut deloc bine cu partea financiara..asa ca nu stiu exact cum vom proceda dar nu se pune in discutie sa dau aparatul altcuiva deoarece nu cred ca poate raspunde cineva cu adevarat pentru in el in cazul in care s-ar intampla ceva neplacut, asadar, ca si concluzie, in cazul in care se poate rezolva cumva, vin cu cea mai mare placere.

daffy duck™ 28-06-09 21:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vb cu cristy si vezi daca ai cum sa o rezolvi cu el...io maine imi rezolv...serezolva oricum...io ti-am zis optiunea mea...te inteleg

just2sol 28-06-09 23:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
8 Attachment(s)
cateva poze de la intalnirea Team Del Sol Romania de azi 28 iunie 2009

godboyro 28-06-09 23:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vtec gen dunga :)) + stefan protagonistii

daffy duck™ 28-06-09 23:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asa bai little STRIPE....a fost smecherie azi frate....


All times are GMT +2. The time now is 12:20.

- Copyright 2026 4Tuning