![]() |
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
A făcut buba ursache mă jhonny ?Plus o mică sesizare,am fost azi la bunici prin dristor şi am dat peste anume member inferno...or not?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daca nu ma insel este fosta masina a lui catlin (BYE)-fost membru inferno
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
o mica problema la instalatia electrica nu e problema se rezolva zilele astea:D |
Re: Diverse (topic de offtopic)
are dreptate johnny.Este masina lui Catalin :) sau fosta masina a lui catalin BYE
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
fosta.....baiatu cu loganu devine fff nesimtit...de 2 ori l-am rugat frumos sa il dea jos....dar vad ca nesimtirea e mare de tot....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Am văzut ca "i" şi "rt" de la motorsport sunt scoase,poate aşa i-o fi plăcut omului :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa schimbam subiectul...astea nu sunt lucruri care, spun eu, sunt de discutat pe un forum public.
acum referitor la deplasarea de la cluj, avand in vedere ca am ramas singur pe partea de foto tin sa va spun ca mi-ar face placere sa vin DAR nu stau absolut deloc bine cu partea financiara..asa ca nu stiu exact cum vom proceda dar nu se pune in discutie sa dau aparatul altcuiva deoarece nu cred ca poate raspunde cineva cu adevarat pentru in el in cazul in care s-ar intampla ceva neplacut, asadar, ca si concluzie, in cazul in care se poate rezolva cumva, vin cu cea mai mare placere. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
vb cu cristy si vezi daca ai cum sa o rezolvi cu el...io maine imi rezolv...serezolva oricum...io ti-am zis optiunea mea...te inteleg
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
8 Attachment(s)
cateva poze de la intalnirea Team Del Sol Romania de azi 28 iunie 2009
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Vtec gen dunga :)) + stefan protagonistii
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
asa bai little STRIPE....a fost smecherie azi frate....
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:20. |
|
- Copyright 2026 4Tuning