Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - S50B30 Turbo! (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/118867-e30-s50b30-turbo.html)

Brynk 28-03-13 06:16

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Am vazut-o pe strazi:D in Ploiesti...cum e?ce putere are mai nou?sau ramane un mister pana la primele curse?:D

GabrielMotorsport 01-05-13 21:46

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
Vazuta in ploiesti astazi.Tot ce pot sa zic e "uimitor". In momentul in care am vazut-o si am auzit-o am fost extrem de fericit sa o revad(nervoasa ca de obicei) . Am incercat sa fac poze cand trecea, dar au fost 5 incercari nereusite:sad:

yg.alex 05-07-13 00:41

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
1 Attachment(s)
in familie 8)

__gollum__ 06-01-14 21:21

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
GT-R negru cu nr de anglia e tot al tau ? :D

tabokubmw 30-06-14 21:39

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
1 Attachment(s)
Sa nu moara topic-ul,o poza de la E30 Fest 2014.



Un proprietar de nota 10,Bobi te rog dupa ce e gata interiorul,pune niste poze cu el.

04MMM 02-09-14 18:40

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by __gollum__ (Post 5643126)
GT-R negru cu nr de anglia e tot al tau ? :D

Da! Este de Irlanda, nu de Anglia! :))

04MMM 02-09-14 18:44

Re: E30 - S50B30 Turbo!
 
6 Attachment(s)
Scuze ca nu am mai intrat pe aici dar mi-am uitat parola si mi-am schimbat intre timp si adresa de mail, deci nu cred ca o pot recupera decat cu ajutorul unui administrator!

Atasez cateva poze cu ursu mai de actualitate!


All times are GMT +2. The time now is 22:13.

- Copyright 2026 4Tuning