![]() |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Am vazut-o pe strazi:D in Ploiesti...cum e?ce putere are mai nou?sau ramane un mister pana la primele curse?:D
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
Vazuta in ploiesti astazi.Tot ce pot sa zic e "uimitor". In momentul in care am vazut-o si am auzit-o am fost extrem de fericit sa o revad(nervoasa ca de obicei) . Am incercat sa fac poze cand trecea, dar au fost 5 incercari nereusite:sad:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
1 Attachment(s)
in familie 8)
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
GT-R negru cu nr de anglia e tot al tau ? :D
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
1 Attachment(s)
Sa nu moara topic-ul,o poza de la E30 Fest 2014.
Un proprietar de nota 10,Bobi te rog dupa ce e gata interiorul,pune niste poze cu el. |
Re: E30 - S50B30 Turbo!
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E30 - S50B30 Turbo!
6 Attachment(s)
Scuze ca nu am mai intrat pe aici dar mi-am uitat parola si mi-am schimbat intre timp si adresa de mail, deci nu cred ca o pot recupera decat cu ajutorul unui administrator!
Atasez cateva poze cu ursu mai de actualitate! |
| All times are GMT +2. The time now is 22:13. |
- Copyright 2026 4Tuning