![]() |
Re: Golf 4 - My Angel!
Multumesc tuturor ..... sanatate maxima ;)
DUB-ule adevarat graiesti ...dar mai am o sansa! ...sa semene cu mine ;) ..:D |
Re: Golf 4 - My Angel!
....pana apare nenea soare ,poate mai "invatam/furam" cate ceva .8)...It's ... Movietime !!!
|
Re: Golf 4 - My Angel!
2 Attachment(s)
Fac pui mai mici jock pe aici prin cartier ? :P
|
Re: Golf 4 - My Angel!
2 Attachment(s)
Ce-ai zice daca ai face carligul rosu. Cand o sa fie vopsita si lucioasa cred ca o sa arate bine dar de ce nu si acum. Sau daca vrei sa iti faci un cadou de Craciun http://cgi.ebay.com/ebaymotors/USA-R...#ht_4409wt_808 (poza 2):D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
arata ca o limboaca prin grila aia.... /unlike
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
Circoloco , "cuiu" ala ar merge pe spate dar .... /unlike ... il astept pe "mosu" cu volanu ala :twisted: |
Re: Golf 4 - My Angel!
4 Attachment(s)
,...uite ce fac "golanii" la intalniri :twisted: ...tuning de weekend :D
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Viitorul suna bine ! :lol:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
sper ca nu ti-au gazat putin parbrizul :)) !
|
Re: Golf 4 - My Angel!
1 Attachment(s)
..mai conteaza? :lol: ...pai ori suntem "tuneri" ori nu mai suntem :lol:
RoByNeT , asta este doar o joaca ....pana vopsesc masina ;) |
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
Quote:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
n-arata rau cu iron cross-ul pe capota :lol:
|
Re: Golf 4 - My Angel!
...da :lol: ..."o mare ciorba" ;) ....urmeaza niste poze
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:55. |
- Copyright 2026 4Tuning