![]() |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Cam gata treaba pe aici :???:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
:arrow::arrow::arrow:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Mai sunt mosnegi care se mai joaca pe aici?:lol::lol::lol:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
5 Attachment(s)
Nu mai joaca nimeni!!
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
R.Equinox-mai sunt? Lasa-mi in privat un profil de facebook sau ceva sa mai vorbim si noi dupa atata timp
Poate ne facem timp sa mai postam pe aici macar 2-3 oameni P.S. mi-e dor de vremurile cand ne certam pe faptul ca nu ne comentam masinile :)))) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
6 Attachment(s)
Salutare veterani :) Vin si eu cu ceva pe zona dupa mult timp (Rid3r*RaCe).
#AudiA6 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Parca ai avea pana in unele poze =)) Ma mir ca se mai joaca cineva slrr,acum daca as mai avea jocul sa-mi bag picioarele daca as mai stii ce sa-i fac =))
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Eu cred ca m-as enerva si l-as dezinstala instant. Nu mai am rabdare pentru asa ceva...
Dar, daca vrea cineva ceva similar, in sensul ca are cam acelasi bug-uri si bla bla, eu am jucat "My Summer Car". E foarte smechera mizeria, doar ca iti trebuie rabdare, timp si chef sa-ti bati capul cu el. Exact ca si in SLRR. :lol: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Tin minte cum si eu ma chinuiam cu asta,sa intorc motoarele sa aliniez jantele,n-as mai juca acum asa ceva :D
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
L-am sters de 4 ori pana acum:))))
Nu m-ai exista rabdarea pe care o aveam candva ::)) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
mult respect pentru baietii vechi ai SLRR-ului
am racit zilele astea si am mai dat un ochi pe vstanced, am zis sa mai iau si eu slrr-ul de plictiseala, dar cum se zice si pe aici, nu mai este rabdarea si cheful pe care il aveam odata :)) totusi am reusit sa scot un cadru |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
skrrt
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
Quote:
Leon Cupra R 1.8T 180 cp :D |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Dupa 4 jocuri sterse de la prea multe crashuri am facut si eu ceva pe repezeala :rolleyes2
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Se mai joaca cineva pe aici jocu asta ?
As vrea sa revin inapoi,dar am pierdut multe lucruri si am uitat ,sunt cativa ani in spate de cand nu am mai jucat. Astept un mesaj |
| All times are GMT +2. The time now is 05:47. |
- Copyright 2026 4Tuning