![]() |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Masina cocalarului cu buget redus.
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
haidati ma, ati murit? :lol::lol:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
.......
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
8 Attachment(s)
Buna seara si bine v-am regasit 8)
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
:D123
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
6 Attachment(s)
low mercedes!!!
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Street Tuning Evolution se poate descarca de undeva ?
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Long time no see
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Salut tuturor va prezint si eu masina mea,este vorba de un Volkswagen Golf 3. din 1995 motor 1.9 TDi Ca dotari masina are urmatoarele:
* Servo direcție * Inchidere Centralizata *Alarma *Grila sport Masina momenta este stock, o am de aproximativ 1 luna cumparata de la un vecin mai in varsta, masina a stat in garaj 2 ani, pretul de achizitionare a fost de 800e, La masina sau schimbat urmatoarele: -Bara stabilizatoare dreapta fata -Bucsi bascula -Pivoti -Planetară dreapta fata. In rest masina merge foarte bine, consuma undeva la 6, motorul este in stare foarte buna nu papa ulei,nu are scurgeri trage foarte bine.(urca repede la 140-150) . Planuri pe viitor. -Jante -Prelugire fusta bara fata -Faruri cu lupe -Volan sport Si multe alte modificari .Voi posta aici tot ce se va schimba la mașină. Poze cu starea actuala. http://s27.postimg.org/f064bq0of/194_88_148.jpg http://s10.postimg.org/yrgo6vcmt/194_88_148.jpg http://s4.postimg.org/tcnc7wkgp/194_88_148.jpg |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Va salut baietii si bine v-am regasit !
Pentru ca masina a fost cuminte Mos Craciun a trecut si pe la noi .Masina a suferit mai multe modificari cum ar fi : -Schimbat bara fata-spate. -Schimbat praguri -Schimbat farurile stock cu altele cu lupa -Jante cu buza vopsita neagra -Stopuri fumurii -Plafonul vopsit negru -Grila sport (vopsita neagra) . -Cutie de viteze in 6 trepte. Saptamana viitoare masina va suferii un 'badboy' look, + spatele clean si sper ca si alte jante. Voi revenii cu noutati Va salut !:peace: http://s4.postimg.org/m71tk8fop/image.jpg http://s12.postimg.org/rjwc0oh9l/Untitled1.jpg http://s15.postimg.org/ogd3g2muf/image.jpg http://s15.postimg.org/ogd3g2muf/image.jpg |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
dary762- long time no see, nu e asa? Adminul ala rau:)))
R.Equinox- ce faci ma cumetre???? Ba imi vine sa plang cand ma gandesc cum ma jucam la vreo 14-15 ani...nici o grija pe lume. Dupa ce termin cu sesiunea promit ca imi instalez iar jocul si poate cine stie....si 3ds max-ul :)) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
10 Attachment(s)
Salutare, dupa ce am avut niste probleme cu vechiul cont pe forum (mkk3) am revenit cu acesta.:???:
Revenim la masina . Am inceput primavara in forta de pe la sfarsitul lui ianuare am inceput sa ma apuc serios de ea masina a fost vopsita si modificata la exterior badboy fata,spatelel clean,faruri cu lupe,stopuri modificate,prelungiri bara -fata spate, suspensie reglabila jante,si multe altele. Planuri pe viitor ar fi sa umblu putin prin motor,sa-l fac sa traga mai mult,daca nu cu singuratan va fi schimbat si acela:oops:. La exterior masina este dupa parerea mea terminata,dar cine stie ce se va mai schimba la ea pe parcurs. Las pozele sa vorbeasca.:D |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
poate cineva sa urce jocul pe un site ? daca se poate fara multe bug-uri :) nu m-am jucat de ceva vreme.multumesc :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:20. |
- Copyright 2026 4Tuning