Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

robi_jam 19-09-15 16:28

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Masina cocalarului cu buget redus.

robi_jam 20-09-15 12:43

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
haidati ma, ati murit? :lol::lol:

sYdanyel 20-09-15 23:06

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
.......

dms28 28-09-15 22:11

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
8 Attachment(s)
Buna seara si bine v-am regasit 8)

TFK 29-09-15 14:17

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
:D123

R.Equinox 02-10-15 11:12

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by TFK (Post 5820355)
:D123

:dance::dance:

dms28 03-10-15 14:41

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
6 Attachment(s)
low mercedes!!!

Geox` 24-11-15 22:43

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Street Tuning Evolution se poate descarca de undeva ?

dary762 30-11-15 18:53

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Long time no see

mkk3 23-12-15 10:17

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Salut tuturor va prezint si eu masina mea,este vorba de un Volkswagen Golf 3. din 1995 motor 1.9 TDi Ca dotari masina are urmatoarele:

* Servo direcție
* Inchidere Centralizata
*Alarma
*Grila sport
Masina momenta este stock, o am de aproximativ 1 luna cumparata de la un vecin mai in varsta, masina a stat in garaj 2 ani, pretul de achizitionare a fost de 800e, La masina sau schimbat urmatoarele:
-Bara stabilizatoare dreapta fata
-Bucsi bascula
-Pivoti
-Planetară dreapta fata.
In rest masina merge foarte bine, consuma undeva la 6, motorul este in stare foarte buna nu papa ulei,nu are scurgeri trage foarte bine.(urca repede la 140-150) .
Planuri pe viitor.
-Jante
-Prelugire fusta bara fata
-Faruri cu lupe
-Volan sport
Si multe alte modificari .Voi posta aici tot ce se va schimba la mașină. Poze cu starea actuala.

http://s27.postimg.org/f064bq0of/194_88_148.jpg

http://s10.postimg.org/yrgo6vcmt/194_88_148.jpg

http://s4.postimg.org/tcnc7wkgp/194_88_148.jpg

mkk3 31-12-15 13:24

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Va salut baietii si bine v-am regasit !
Pentru ca masina a fost cuminte Mos Craciun a trecut si pe la noi .Masina a suferit mai multe modificari cum ar fi :

-Schimbat bara fata-spate.
-Schimbat praguri
-Schimbat farurile stock cu altele cu lupa
-Jante cu buza vopsita neagra
-Stopuri fumurii
-Plafonul vopsit negru
-Grila sport (vopsita neagra) .
-Cutie de viteze in 6 trepte.

Saptamana viitoare masina va suferii un 'badboy' look, + spatele clean si sper ca si alte jante. Voi revenii cu noutati Va salut !:peace:

http://s4.postimg.org/m71tk8fop/image.jpg

http://s12.postimg.org/rjwc0oh9l/Untitled1.jpg

http://s15.postimg.org/ogd3g2muf/image.jpg

http://s15.postimg.org/ogd3g2muf/image.jpg

radu_cainamisir 18-01-16 00:35

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
dary762- long time no see, nu e asa? Adminul ala rau:)))
R.Equinox- ce faci ma cumetre????

Ba imi vine sa plang cand ma gandesc cum ma jucam la vreo 14-15 ani...nici o grija pe lume. Dupa ce termin cu sesiunea promit ca imi instalez iar jocul si poate cine stie....si 3ds max-ul :))

Dacia4 15-03-16 20:25

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
10 Attachment(s)
Salutare, dupa ce am avut niste probleme cu vechiul cont pe forum (mkk3) am revenit cu acesta.:???:
Revenim la masina .


Am inceput primavara in forta de pe la sfarsitul lui ianuare am inceput sa ma apuc serios de ea masina a fost vopsita si modificata la exterior badboy fata,spatelel clean,faruri cu lupe,stopuri modificate,prelungiri bara -fata spate, suspensie reglabila jante,si multe altele.
Planuri pe viitor ar fi sa umblu putin prin motor,sa-l fac sa traga mai mult,daca nu cu singuratan va fi schimbat si acela:oops:.
La exterior masina este dupa parerea mea terminata,dar cine stie ce se va mai schimba la ea pe parcurs. Las pozele sa vorbeasca.:D

Maryus_x90 15-03-16 23:11

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by TFK (Post 5820355)
:D123

Nice car !:D

co0pilu 28-03-16 17:53

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
poate cineva sa urce jocul pe un site ? daca se poate fara multe bug-uri :) nu m-am jucat de ceva vreme.multumesc :)


All times are GMT +2. The time now is 08:20.

- Copyright 2026 4Tuning