![]() |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
robi_jam-Imi place foarte mult offset-ul :D
Darius-Foarte misto cadrele! |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Hai salut baieti! ;)
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
gold? :lol:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
gold :lol:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
6 Attachment(s)
arrow
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Am ramas in urma grav... Dar termin eu cu sesiunea si va prind din urma :P
Anyway, ma bucur sa vad ca cei vechi nu s-au lasat ( asa ca mine :( ) Equinox cand mai ai timp liber da si tu un semn pe Mess Ne vedem sapt. viitoare cand o sa cer un link pe un SLRR mai nou si poate fara asa multe BUG-uri. Equinox sa nu ma trimiti la topicul help ca te trimit si eu uneva in vacanta :))) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Ce masini frumoase baietii :) iar grafica este dementiala, voi nu cred ca aveti nevoie de urmatorul joc STE.
Dupa ceva timp mi-a venit pofta de facut o masina. Si iata si incercarea: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Stiu ca asta-i un post complet inutil... Dar ma ajuta si pe mine cineva cu un rar/torrent de la joc cu cateva moduri bune pe PM? :oops: :rolleyes2
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Scuzati de dublu post... XD
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Triple post... Vad ca sunteti morti :lol: , pana atunci mai dati un ochi pe >>
http://upload.vstanced.com/images/20...6-59AM-400.png http://upload.vstanced.com/images/20...1-57PM-921.png http://upload.vstanced.com/images/20...6-17PM-914.png http://upload.vstanced.com/images/20...2-07PM-302.png http://upload.vstanced.com/images/20...4-08AM-562.png |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
n-am mai postat de muuuult muuult timp
ceva poze vechi, n-am mai deschis slrr de mult |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
Mai trăiţi, mă? :lol::lol:
re-edituri: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
eu traiesc:lol:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Ce se intampla pe aici mai baieti?..
Nimic nou?:lol::lol: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Imi urca si mie cineva jocul dar sa fie meodificat va rog frumos.Multumesc anticipat!
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:03. |
- Copyright 2026 4Tuning