Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

jB*XSA 23-06-09 16:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
apropo de lucruri uitate..la cine e incarcatorul meu de nokia? :-s ca il dadusem lui daffy

Lucian_GXZ 23-06-09 16:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Incarcatorul tau a fost cateva ore si pe la mine.. dar a ajuns in cele din urma inapoi la Daffy.. si apropo de lucruri uitate... il rog pe tataica sa ia legatura cu mine ca sa-si ia chilotzeii tanga inapoi, pe care si-a uitat in camera de hotel cand i-am facut botezul impreuna cu andu :))

Daniel_DRV 23-06-09 19:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hmmm oare ce sa intamplat cu adevarat in acea camera intre baieti ?:)):)) chilotei tanga...botez...bautura...suspicios rau de tot :)):)))

RoByNeT 23-06-09 19:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
faceau niste poze atata tot :))

BGY_Bogdy 23-06-09 21:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ba nenorocitilor la ce va ganditi! :))

Daniel_DRV 23-06-09 22:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
poze in diferite pozitii ...ca sa arate bine la amintiri sa dea bine si la album:))) bogdy erai si tu pe acolo asa ca ciocu mic sa nu se intre la banuieli ca toti baieti faceati "poze" :)):))

daffy duck™ 24-06-09 01:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
incarcatorul din cate imi aduc aminte, l-am pus in masina lui Lucian...si acolo se rupe filmu la mine

jB*XSA 24-06-09 01:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
oke, vezi cum faci sa mi-l dai si mie vineri seara pentru ca tie ti l-am dat si tot de la tine il vreau :*

daffy duck™ 24-06-09 01:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1. da ma il caut
2. treci dreacu la filmu ala ca te asculta din el :lol::lol:

jB*XSA 24-06-09 01:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2432672)
1. da ma il caut
2. treci dreacu la filmu ala ca te asculta din el :lol::lol:

macar sa stiu ca pica la bac ala ma..macar stiu o treaba :))

daffy duck™ 24-06-09 02:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://www.youtube.com/watch?v=eSntVEyOQIY

Who is The Stig????

vrei sa afli?....da un click si o sa ramai uimit :o

RoByNeT 24-06-09 10:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
dunga in caz ca nu ai aflat nici acum cum duci un del sol in 160 de cai ... iti ofer eu un film cu una turbo :) enjoy :P https://www.youtube.com/watch?v=hiyvZ...e=channel_page

Lucian_GXZ 25-06-09 18:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nu am gasit loc mai potrivit sa postez decat aici la diverse. A sosit momentul sa ne luam la revedere de la inca un membru Infenro, si anume Tweety_rzw. Motivul este format din mai multe.. in primul rand atitudinea lui din ultima perioada, culminand cu pupincurismul ieftin de care a dat dovada. Sustinem prietenia intre cluburi, dar intr-un mod decent, nu obscen si porcos.
"Cel mai tare club motorsport la ora actuală după mine,asta e părerea mea !
Bravo băieţi ţineţi-o tot aşa aţi dat dovadă de oameni adevăraţi,uniţi şi nu in ultimul rând foarte experimentaţi!Cum zicea cineva mai sus :nu oricine poate intra in anonymous!"

Reamintesc, membrii Inferno MotorSport trebuie sa aibe o conduita morala deosebita si trebuie sa simta o mandrie prin faptul ca fac parte din unul dintre cele mai vechi cluburi de profil din Romania. Nu am sustinut niciodata pupincurismul... cine nu se poate stapanii, este rugat sa ne paraseasca. Rzw este primul exemplu de acest gen. Soarta altora va fi similara cand vor fi observate aceste "pornografii rurale" . O zi buna va doresc.

Tweety_rzw 25-06-09 19:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Eu consider că mi-am exprimat părerea ca oricine,oricine îşi poate spune o părere,de aceea este forum,şi nu sunt pupincurist,asta nu înseamnă că am lipsit în ultima perioadă din cauza stării de sănătate,dacă asta este alegerea ta ok ţi-o respect,ţin să mulţumesc membrilor din inferno cărora m-am simţit bine în mare parte cu toţi , încă odată dacă Lucian a luat această decizie este a lui şi o respect ,baftă în continuare !

daffy duck™ 25-06-09 20:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stiu o vorba de foarte mult timp....

cum iti asterni, asa dormi

tu asa ai ales sa dormi.....

bafta


All times are GMT +2. The time now is 14:25.

- Copyright 2026 4Tuning