![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Frumos Robi :D
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
Batman-Bomba!
FesnicIlie-Pentru intrebari ai topicul de HELP! Aici se posteaza doar masini. Rid3r*RaCe-Ca deobicei...ai pozitiv pe fata. robi_jam-Pff, m5-ul ala..genial frate! KrYpToN-Iar faci repost?:rolleyes2 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
Quote:
Mai bune-s cadrele astea ? |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
@ilie: sunt mai bune decat celelalte, dar incearca sa faci pozele cu f9.
@kid: misto honda suprah |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Daca nu iti convine kid poti sa ignori
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Kid Bestiala :D Habar n-am de ce eu iau crash cand o bag in joc...
Batman Fain, domnu :-) KrYpToN Daca nu puneai filtrul ala pe poza, arata chiar bine. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Eu sunt mai diferit de voi,sunt mai ciudat asa,am alte gusturi.
Daca va deranjeaza ca postez niste masini care le-am mai postat acum cateva luni atunci nu mai postez,nu astept pareri la masinile de le postez,le pun doar sa fie ceva acolo. ps: Grav e34 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
e24...
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
4 Attachment(s)
poze..
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
batman epic :shock:
Lambo... |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
Batman-Suprele alea sunt fenomenale!
robi_jam-Imi place foarte mult E24-le Nu am putut sa ma decid, asa ca le postez pe amandoua.:arrow: |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
6 Attachment(s)
salut baieti , bine v-am gasit si acesta ar fi postul meu de debut in aceasta comunitate , vreau sa va arat si eu al meu renault 12 [SLEEPER] facut asa repejor , daca ma puteti ajuta cu sfaturi in legatura cu pozele pe circuit va multumesc.
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Agresivilor:lol:
Batman sunt foarte calumea suprele, am incercat sa observ fiecare efect si detaliu..au iesit super. Krypton e un ciudattttt ..glumesc mai, frumoase masini..cum a zis cineva..filtru ala la bmw nu trebuia pus, nu e in avantajul tau. Robi imi place mult Lambo, parerea mea e ca fumul ala nu ar fi trebuit sa continue asa mult...ma refer ca trebuia diminuat mai pe la jumatatea pozei..ai ales sa-l duci pana la capat..e doar parerea mea...in schimb e24 ala..nu e pe stilu meu. Kid frumos ca de obicei |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Kid - Pe albastru ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:59. |
|
- Copyright 2026 4Tuning