Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

KrYpToN 20-08-14 19:22

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Frumos Robi :D

FesnicIlie 20-08-14 19:33

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by robi_jam (Post 5735849)
Rid3r*RaCe - ai camber pozitiv pe fata :rolleyes2
FesnicIlie - arata foarte bine masinile, dar cadrele sunt mediocre...

merci, is 2-3 pozitii din care poti face pozele :))) pe forum vad acelasi cadru la fiecare cand pune o poza adica poza facuta din fata si putin la dreapta cum era sa pun si eu toate masinile in pozitia aia ?

KidForDrift 21-08-14 10:34

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Batman-Bomba!
FesnicIlie-Pentru intrebari ai topicul de HELP! Aici se posteaza doar masini.
Rid3r*RaCe-Ca deobicei...ai pozitiv pe fata.
robi_jam-Pff, m5-ul ala..genial frate!
KrYpToN-Iar faci repost?:rolleyes2

FesnicIlie 21-08-14 11:10

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by KidForDrift (Post 5736025)
Batman-Bomba!
FesnicIlie-Pentru intrebari ai topicul de HELP! Aici se posteaza doar masini.
Rid3r*RaCe-Ca deobicei...ai pozitiv pe fata.
robi_jam-Pff, m5-ul ala..genial frate!
KrYpToN-Iar faci repost?:rolleyes2

am inteles.

Mai bune-s cadrele astea ?

batman 21-08-14 12:27

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
@ilie: sunt mai bune decat celelalte, dar incearca sa faci pozele cu f9.
@kid: misto honda
suprah

KrYpToN 21-08-14 14:40

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Daca nu iti convine kid poti sa ignori

robi_jam 21-08-14 16:29

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Kid Bestiala :D Habar n-am de ce eu iau crash cand o bag in joc...
Batman Fain, domnu :-)
KrYpToN Daca nu puneai filtrul ala pe poza, arata chiar bine.

KrYpToN 21-08-14 17:42

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Eu sunt mai diferit de voi,sunt mai ciudat asa,am alte gusturi.

Daca va deranjeaza ca postez niste masini care le-am mai postat acum cateva luni atunci nu mai postez,nu astept pareri la masinile de le postez,le pun doar sa fie ceva acolo.


ps: Grav e34

robi_jam 21-08-14 21:37

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
e24...

batman 23-08-14 22:19

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
poze..

robi_jam 24-08-14 15:32

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
batman epic :shock:

Lambo...

KidForDrift 25-08-14 22:33

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Batman-Suprele alea sunt fenomenale!
robi_jam-Imi place foarte mult E24-le

Nu am putut sa ma decid, asa ca le postez pe amandoua.:arrow:

cappucino1 26-08-14 11:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
6 Attachment(s)
salut baieti , bine v-am gasit si acesta ar fi postul meu de debut in aceasta comunitate , vreau sa va arat si eu al meu renault 12 [SLEEPER] facut asa repejor , daca ma puteti ajuta cu sfaturi in legatura cu pozele pe circuit va multumesc.

dary762 26-08-14 22:37

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Agresivilor:lol:

Batman sunt foarte calumea suprele, am incercat sa observ fiecare efect si detaliu..au iesit super.
Krypton e un ciudattttt ..glumesc mai, frumoase masini..cum a zis cineva..filtru ala la bmw nu trebuia pus, nu e in avantajul tau.
Robi imi place mult Lambo, parerea mea e ca fumul ala nu ar fi trebuit sa continue asa mult...ma refer ca trebuia diminuat mai pe la jumatatea pozei..ai ales sa-l duci pana la capat..e doar parerea mea...in schimb e24 ala..nu e pe stilu meu.
Kid frumos ca de obicei

robi_jam 27-08-14 16:49

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Kid - Pe albastru ;)


All times are GMT +2. The time now is 10:59.

- Copyright 2026 4Tuning