Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

R.Equinox 12-07-14 00:31

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Plastic Car:rolleyes2:rolleyes2:rolleyes2
Attachment 3006883

Rid3r*RaCe 12-07-14 15:02

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Revin si eu dupa o perioada destul de lunga cu un Mercedes Benz AMG CL65

KidForDrift 12-07-14 16:47

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Rid3r*RaCe (Post 5724897)
Revin si eu dupa o perioada destul de lunga cu un Mercedes Benz AMG CL65

Ok, si ce ar trebui sa vad la ea? E stock. :rolleyes2

R.Equinox 12-07-14 20:01

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by KidForDrift (Post 5724926)
Ok, si ce ar trebui sa vad la ea? E stock. :rolleyes2

E mercedes..ce vrei de acum?:rolleyes2

Rid3r*RaCe 12-07-14 20:27

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by KidForDrift (Post 5724926)
Ok, si ce ar trebui sa vad la ea? E stock. :rolleyes2

Si ma rog ce modificari ai vrea sa ii fac la o asemenea masina ?
Sa o fac de drift ?
Din cate stiu eu Mercedesul este pe categoria eleganta si cel mai bine ii sta stock asta e regula generala la Mercedes !! ;)

KidForDrift 12-07-14 22:35

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 5724966)
E mercedes..ce vrei de acum?:rolleyes2

Quote:

Originally Posted by Rid3r*RaCe (Post 5724976)
Si ma rog ce modificari ai vrea sa ii fac la o asemenea masina ?
Sa o fac de drift ?
Din cate stiu eu Mercedesul este pe categoria eleganta si cel mai bine ii sta stock asta e regula generala la Mercedes !! ;)


Sa vezi un drop, o janta ceva. Ca din fata cred ca o stim toti.

BTW - Ai pozitiv pe rotile din spate.

Rid3r*RaCe 13-07-14 11:08

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Cu Golfu in parcare si cu muzica la blana ne bem cafeluta Neata la toti ! 8)

KidForDrift 14-07-14 12:14

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
:arrow:

narcotycul 15-07-14 16:19

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Salut. Vreau sa ma reapuc si eu de SLR acum ca am o bestie de pc , pentru inceput vreau sa stiu ce s-a mai schimbat in joc ... si daca poate cineva sa imi faca niste setari pentru amd radeon pe Full HD .:twisted:

Revin ...

R.Equinox 17-07-14 03:00

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by narcotycul (Post 5725852)
Salut. Vreau sa ma reapuc si eu de SLR acum ca am o bestie de pc , pentru inceput vreau sa stiu ce s-a mai schimbat in joc ... si daca poate cineva sa imi faca niste setari pentru amd radeon pe Full HD .:twisted:

Revin ...

Salut.Bine ai revenit!
Au aparut multe pentru slr.Cel mai bine e sa vizitezi Vstanced si Gom team:-)
Te-as ajuta eu cu placa video dar din pacate nu ma descurc deloc cu ATI:cry:


Stock:lol:
Attachment 3008731
Attachment 3008732

KidForDrift 17-07-14 14:14

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
:arrow:

capa` 17-07-14 15:37

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by KidForDrift (Post 5726388)
:arrow:

IMPECABIL !

batman 17-07-14 18:35

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Kid & Equinox, misto

Rid3r*RaCe 17-07-14 21:49

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by batman (Post 5726458)
Kid & Equinox, misto

batman ce bmw frumos felicitari ai enb ? Ce placa video detii ? :3

R.Equinox 18-07-14 00:33

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by KidForDrift (Post 5726388)
:arrow:

Bine maaa!

Batman-Bravo si tie ma:lol:

Avion cu motor!:twisted:
Attachment 3009017


All times are GMT +2. The time now is 13:24.

- Copyright 2026 4Tuning