Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

shantzu 22-06-09 14:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2428100)
balosu din ploiesti a dat clasa la toti.....10 in cap!!!!

bravo ba balaaaa

A avut pile :lol::lol:

daffy duck™ 22-06-09 15:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
m-am gandit si io la varianta asta...dar astept informatorii sa imi zica exact :lol:

Tweety_rzw 22-06-09 15:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2428252)
m-am gandit si io la varianta asta...dar astept informatorii sa imi zica exact :lol:

Şi alţii te gândeşti că abea au trecut cls a 11 a :lol: ....damn baftă tuturor la BAC :D

shantzu 22-06-09 16:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2428252)
m-am gandit si io la varianta asta...dar astept informatorii sa imi zica exact :lol:

Si eu tot in liceul ala am invatat ... Cu sau fara pile e acelasi lucru daca stii ceva :lol::lol:

Evo-Jr 22-06-09 16:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2428034)
bravo baaaa.......inferno la inaltime peste tot :lol::lol::lol::lol::lol:

felicitari si prietenei lu robynet, sa speram ca nu s-a suparat pe noi pt faza de aseara :P

ce a fost aseara?:evil:

RoByNeT 22-06-09 17:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
au facut si ei o glumita "mica :rolleyes2" sa ma scoata din casa si sa imi faca o surpriza :) de care banuiesc ca stii de duminica dimineata la ora 3 :-" cand m`ai sunat si tu

daffy duck™ 22-06-09 17:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ne-am adunat repede 5-6 oameni sa ii luam lu robynet un mic tortulet de ziua lui....

Evo-Jr 23-06-09 07:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2428564)
au facut si ei o glumita "mica :rolleyes2" sa ma scoata din casa si sa imi faca o surpriza :) de care banuiesc ca stii de duminica dimineata la ora 3 :-" cand m`ai sunat si tu

repet bre...te am sunat la 12.si 18 min.probabil ca pe la 3..s a apelat singur cand dormea pe tel..nu stiu cum..dar n am trezit cu el sub mine.
ma mir ca mai merge :))

in alta ordine de idei..ms de telefon pt ce i care au organizat intalnirea...

RoByNeT 23-06-09 09:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@dunga iar = pam pam https://forum.4tuning.ro/477-anunturi-auto-honda-acura/130004-dezmembrez-crx-del-sol-95-a.html

BGY_Bogdy 23-06-09 10:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
Cunoaste cineva aceasta bluza marca Adidas ? este la mine acasa a spalat-o mama e gata de imbracat !?

Tweety_rzw 23-06-09 15:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by BGY_Bogdy (Post 2430234)
Cunoaste cineva aceasta bluza marca Adidas ? este la mine acasa a spalat-o mama e gata de imbracat !?

:))) Iotee unde e bluza mea :))

Lucian_GXZ 23-06-09 15:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Nu vreau sa aflu cum ti-ai uitat bluza la bogdy...

Tweety_rzw 23-06-09 15:59

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2431177)
Nu vreau sa aflu cum ti-ai uitat bluza la bogdy...

La romexpo ,îmi era cald şi am pus-o la el în maşina,tocmai ai aflat:lol:

DRK*DeSiGn 23-06-09 16:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
se intampla lucruri dubioase :))))

Lucian_GXZ 23-06-09 16:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2431197)
La romexpo ,îmi era cald şi am pus-o la el în maşina,tocmai ai aflat:lol:

Sa inteleg ca ai pus-o in masina la Bogdy? El stie despre treaba asta? sau altfel... cu cine ai pus-o tinere?


All times are GMT +2. The time now is 05:23.

- Copyright 2026 4Tuning