Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

KidForDrift 01-07-14 12:20

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
R.Equinox-Ti-am zis sa nu mai folosesti Photoshop, ai stricat pozele aiurea.
batman-Long time no see :D Destul de faina.

R.Equinox 01-07-14 13:29

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by batman (Post 5721600)
mai una de la mine :lol:

Arata super:-)

Quote:

Originally Posted by KidForDrift (Post 5721632)
R.Equinox-Ti-am zis sa nu mai folosesti Photoshop, ai stricat pozele aiurea.
batman-Long time no see :D Destul de faina.

Nu am placa ta si enb-ul tau sau efectele tale..
Nu baga in seama pozele daca nu iti place.;)

dary762 04-07-14 10:41

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by C1P1K (Post 5722154)
Salutare , am urmarit acum 1 an cred acest forum (am jucat si eu SLRR) si imi aduc aminte ca urcase Maryus_x90 , SLRR cu multe moduri in el. Eu am pierdut jocul ,aveam o gramada de masini + motoare , esapamente ,etc. Cine este dragut , sa arhiveze jocul ,sa-l urce pe un site si sa mi-l dea si mie (asa cu patch-uri ma intereseaza) ,sincer ,nu mai am atata rabdare sa o iau de la inceput . Multumesc !

http://www.girlshare.ro/2278622.5
Asiatica

C1P1K 04-07-14 19:24

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Multumita lui dary762 m-am apucat de SLRR . Acum caut un VW Passat B5 (1998 ) . Tot caut pe site-uri si nu gasesc decat variantele de 2001 . Am gasit un site care are masina , dar nu vad link de download. Are cineva modelul asta pentru SLRR ?
Multumesc anticipat!

Si ii multumesc din nou lui dary!
P.S. Nu stiu cum pot schimba rezolutia la poza.

batman 04-07-14 22:52

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
nu am vazut nicaieri pt slrr un passat b5 din asta... pe ce site ai gasit tu?

dary762 05-07-14 15:23

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by batman (Post 5722763)
nu am vazut nicaieri pt slrr un passat b5 din asta... pe ce site ai gasit tu?

Ma bucur ca am putut sa te ajut :p ..te tin minte mai demult..e bine ca te-ai reapucat.
Masina nici eu nu am vazut-o.
Ps: Ca sa schimbi rezolutia urca pozele cu uploadul forumului ..o sa iti editez eu


Edit: Am dat reply gresit :">

robi_jam 05-07-14 22:43

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Equinox Arata chiar bine pisica, si nici pozele nu-s asa de rele.
batman Faina rau, mai ales asa, stock-ish.
Kid Jantele ie orgasm la ochii mei. :lol::lol:

Ba, s-o gatat cu examenele, deci ar trebui sa postez mai des :lol::lol::lol:

KrYpToN 06-07-14 18:05

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Cazane,numai cazane..

KidForDrift 06-07-14 21:53

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
^^^Auzi la el:-)

sYdanyel 08-07-14 00:06

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
@kid : :shock:

e36

R.Equinox 08-07-14 11:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
E348)
Attachment 3005465

robi_jam 08-07-14 17:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Equinox - frumos :-)

batman 10-07-14 16:33

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
:arrow:

KidForDrift 11-07-14 10:17

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Robi jam-Poate daca incercai alte gume, iesea mai ok.
Batman-E putin over-exposed dupa parerea mea.

R.Equinox 11-07-14 15:55

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by KidForDrift (Post 5724550)
Robi jam-Poate daca incercai alte gume, iesea mai ok.
Batman-E putin over-exposed dupa parerea mea.

Trebuia sa vopsesti si porbagajul in culoarea masini si era de nota 10..dar asta..ai un 9.Stai jos!:lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 14:39.

- Copyright 2026 4Tuning