Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

robi_jam 02-06-14 20:48

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Kid - Nu prea imi place culoarea, dar in rest arata chiar bine. ;)
KrYpToN - Chiar imi place. :-)

BTW, Kid, cum diminuezi pozele sa nu se mai le poti da zoom pe forum? De la image size?

1 sau 2 ? Care arata mai bine?

KidForDrift 02-06-14 22:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by DariusAlexandru (Post 5712333)
salut îmi dai şi mie maşina asta? nu? bine ok,nici nu mă interesează,sunteţi toţi praf,oricum vă rup muile-n 2 cu maşinile mele !
da' totuşi dă-mi id-u' tău,să fim amici,ok? nu? ok nu mă interesează... fac pariu că nici nu ai mess,eşti un nimeni.

Vai de **** mea ce stresant tre sa fie sa ai unul d'asta (nu ca nu ar fi):lol::lol::lol:
Vai cat am ras prietene! "fac pariu că nici nu ai mess,eşti un nimeni" < Geniala!

R.Equinox 02-06-14 22:57

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by robi_jam (Post 5712637)
Kid - Nu prea imi place culoarea, dar in rest arata chiar bine. ;)
KrYpToN - Chiar imi place. :-)

BTW, Kid, cum diminuezi pozele sa nu se mai le poti da zoom pe forum? De la image size?

1 sau 2 ? Care arata mai bine?

2;)

Quote:

Originally Posted by KidForDrift (Post 5712696)
Vai de **** mea ce stresant tre sa fie sa ai unul d'asta (nu ca nu ar fi):lol::lol::lol:
Vai cat am ras prietene! "fac pariu că nici nu ai mess,eşti un nimeni" < Geniala!

Caterinca de om:lol::lol:

Attachment 2992876

Jink 06-06-14 00:27

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Salut baietii, nu ne-am mai auzit cam de un an si... :oops:
Grafica mea s-a cam dus, mi-am iesit din mana de tot, vad ca faceti mici-mari capodopere pe aici :-)
:arrow: un renault:">

Radu12. 07-06-14 19:01

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Jink (Post 5713837)
Salut baietii, nu ne-am mai auzit cam de un an si... :oops:
Grafica mea s-a cam dus, mi-am iesit din mana de tot, vad ca faceti mici-mari capodopere pe aici :-)
:arrow: un renault:">

o vreau si eu cine o are sa o urce aici pe forum pls :?:

robi_jam 07-06-14 20:55

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Radu12. - La tine nu exista thread de help? :x


Am ţigănit rau poza...

batman 08-06-14 12:29

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
fara photoshop, raw slrr+enb lui bigstank
Attachment 2994930

KidForDrift 09-06-14 11:33

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
Japan! :twisted:

batman 09-06-14 16:13

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
sa fie set complet

R.Equinox 09-06-14 17:51

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Bravo baieti;)

robi_jam 09-06-14 19:50

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Bajetii, cum de va merge Valo?

Rid3r*RaCe 10-06-14 21:11

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Un e 46 la caterinca :))

KidForDrift 14-06-14 16:35

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Rid3r*RaCe-Si daca e la caternica de ce mai postezi? :???:

R.Equinox 14-06-14 19:08

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by KidForDrift (Post 5716336)
Rid3r*RaCe-Si daca e la caternica de ce mai postezi? :???:

Pff..ce dor mi-ai facut ma:sad:

KidForDrift 15-06-14 23:17

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 5716369)
Pff..ce dor mi-ai facut ma:sad:

Lasa ma ca vii tu tare!


All times are GMT +2. The time now is 02:47.

- Copyright 2026 4Tuning