Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

Radu12. 31-05-14 13:07

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by robi_jam (Post 5711784)
Equinox - Well, ai dreptate... am cam "tiganit-o"... Acum am incercat sa o refac putin mai sobra.

Kid Ma bucur ca iti place, dar totusi Equinox are dreptate, rollcage-ul ala nu are nici un loc acolo. Btw, e bun modul ala care il folosesti? L-am vazut si eu, da mi-a fost lene sa-l instalez :lol::lol::lol:

am intrebat pe help daca poate cnv sa imi de-a si mie un subaru impreza si am si cautat dar nu imi merge gom-ul si nici vstance

R.Equinox 31-05-14 15:16

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by KidForDrift (Post 5711781)
robi jam-Sa stii ca imi place la nebunie!
R.Equinox-Lasa-l mai omule, nu a ajuns la nivelul nostru, dar macar incearca si o face bine!

Pai eu incerc sa il ajut.El poate mult mai mult dar nu e atent;)
Ia pune un roll cage pe mercedes-ul tau..pica bine?:lol:
Sa nu fiu off..

Attachment 2991787

Radu12. 31-05-14 16:43

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
4 Attachment(s)
Baietii vreau sa va arat si eu cum este grafica mea dace vreti sa ma ajutati bine daca nu pa

Attachment 2991814
Attachment 2991815
Attachment 2991816
Attachment 2991817

DariusAlexandru 31-05-14 17:46

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by Radu12. (Post 5711930)
Baietii vreau sa va arat si eu cum este grafica mea dace vreti sa ma ajutati bine daca nu pa

coaie da' eşti frustrat?
cum te aştepţi tu să te mai ajute cineva dacă vi cu texte de-astea de 2 lei care le scriam toţi la vārsta de maxim 12 ani?

batman 31-05-14 22:00

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
@radu12: http://vstanced.com/page.php?id=1010 uite BOSS. Fa ca in tutorialul asta si o sa ai grafica mai buna...si poti sa iei si tu o lamaie sa iti treaca greata pe care o ai in tine

o poza si de la mine

R.Equinox 31-05-14 22:48

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Radu12. (Post 5711995)
frate eu nu am chef sa ma cert asa ca hai sa fim amici
si dami si mie id tau ala bun
:D

Stii ce vad eu aici?
Nu mai posta aici..astia sunt invidiosi..tine pentru tine ca e cel mai bine.:!::!:


Na batmane..:lol::lol:
Attachment 2992018

KidForDrift 31-05-14 23:24

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by DariusAlexandru (Post 5711970)
coaie da' eşti frustrat?

:lol::lol::lol::lol: Eram pe jos de ras cand am vazut asta!
Ai dreptate man in ce zici tu acolo...eu am incercat sa-l ajut, dar cand l-am vazut ca nu e in stare nici sa scrie corect, l-am lasat la mila Domnului :rolleyes2

robi_jam 01-06-14 13:21

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Batman - Mie unul, imi place.
R.Equinox - Etrierii, sunt Rosssiiiiii:lol::lol:

Am incercat si eu ceva nou :rolleyes2

R.Equinox 01-06-14 13:27

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by robi_jam (Post 5712201)
Batman - Mie unul, imi place.
R.Equinox - Etrierii, sunt Rosssiiiiii:lol::lol:

Am incercat si eu ceva nou :rolleyes2

Tu de ce ai jante rotunde?:lol:

KidForDrift 01-06-14 15:11

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
robi jam-Fain!
R.Equinox-Da tu cum ai vrea sa fie man? :lol::lol::lol:

R.Equinox 01-06-14 21:56

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by KidForDrift (Post 5712221)
robi jam-Fain!
R.Equinox-Da tu cum ai vrea sa fie man? :lol::lol::lol:

Frumos fitment:shock:

Folosesti efectu ala ma?

KidForDrift 01-06-14 22:08

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 5712327)
Frumos fitment:shock:

Folosesti efectu ala ma?

Merci mult!
Da folosesc efectul ala.

DariusAlexandru 01-06-14 22:20

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by KidForDrift (Post 5712221)
robi jam-Fain!
R.Equinox-Da tu cum ai vrea sa fie man? :lol::lol::lol:

salut īmi dai şi mie maşina asta? nu? bine ok,nici nu mă interesează,sunteţi toţi praf,oricum vă rup muile-n 2 cu maşinile mele !
da' totuşi dă-mi id-u' tău,să fim amici,ok? nu? ok nu mă interesează... fac pariu că nici nu ai mess,eşti un nimeni.

KrYpToN 01-06-14 22:24

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

KrYpToN 02-06-14 19:42

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
E veche,masinile bune nu prea ies in evidenta uneori


All times are GMT +2. The time now is 19:58.

- Copyright 2026 4Tuning