Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Lucian_GXZ 19-06-09 15:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2420867)
La Mulţi ani Robynet ;) să ne trăieşti bă !:D

Putina atentzie nu ar strica... e un topic special creat pentru asa ceva... :???: cred ca e ultima oara cand o percep ca pe o gluma/neatentzie.. am sa incep sa sterg grav din posturi - fara explicatii. Concentrati-va putin va rog...

GopPo 19-06-09 16:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ufff il vezi mai mic si te iei de el:lol::lol::lol:
nu e singurul care a "gresit".....fi si tu mai bland :D

Tweety_rzw 19-06-09 16:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2421225)
ufff il vezi mai mic si te iei de el:lol::lol::lol:
nu e singurul care a "gresit".....fi si tu mai bland :D

De parcă sunt singuru care a zis la mulţi ani pe acest topic....normal lucian trebuia să le spui la toţi nu numai mie PERSONAL ;) !

Tweety_rzw 19-06-09 18:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Lucian ţi-ar cam trebuii aşa ceva https://www.youtube.com/watch?v=zJEe6...eature=related :lol: ce zici :D !?

Lucian_GXZ 19-06-09 18:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2421236)
De parcă sunt singuru care a zis la mulţi ani pe acest topic....normal lucian trebuia să le spui la toţi nu numai mie PERSONAL ;) !

TI-am zis tie, pentru ca ai fost singurul care ai postat dupa ce am scris in topicul special creat pentru urarile onomastice.... ceilaltzi nu aveau unde sa scrie... tu nu ai acordat atentie.. Hai sa incheiem subiectul asta....

Lucian_GXZ 19-06-09 18:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 2421460)
Lucian ţi-ar cam trebuii aşa ceva https://www.youtube.com/watch?v=zJEe6...eature=related :lol: ce zici :D !?

Eu nu am de ce sa ma ascund cu nimic.. dar ideea mi se pare misto...

Tweety_rzw 19-06-09 18:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2421503)
Eu nu am de ce sa ma ascund cu nimic.. dar ideea mi se pare misto...

Este o chestie de effect nu să te ascunzi de nimeni :-P că nu ai de ce :) !

daffy duck™ 20-06-09 11:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://www.protv.ro/emisiuni/shows/p.../pagina-7.html


minutul 1:40...cristi apare vreo 10 sec aproape

Kinghost69 22-06-09 10:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:!:BAFTA MULTA TUTUROR CELOR CARE SUSTIN EXAMENUL DE BAC:!:
:twisted::twisted::twisted:

RoByNeT 22-06-09 12:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bafta multa si din partea mea ... pretena a inceput cu dreptu` 9.50 \:D/

Kinghost69 22-06-09 13:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2427708)
bafta multa si din partea mea ... pretena a inceput cu dreptu` 9.50 \:D/

felicitarile mele!;):D

jB*XSA 22-06-09 13:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
9.50 si eu :>

daffy duck™ 22-06-09 13:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bravo baaaa.......inferno la inaltime peste tot :lol::lol::lol::lol::lol:

felicitari si prietenei lu robynet, sa speram ca nu s-a suparat pe noi pt faza de aseara :P

Kinghost69 22-06-09 14:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by jB*XSA (Post 2428016)
9.50 si eu :>

esti tare!:twisted:

daffy duck™ 22-06-09 14:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
balosu din ploiesti a dat clasa la toti.....10 in cap!!!!

bravo ba balaaaa


All times are GMT +2. The time now is 11:02.

- Copyright 2026 4Tuning