![]() |
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Equi-Da ce urata e reflexia aia :lol:
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
aaaaaaaaaaaaaaaaaa
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
să moară franţa,cel mai bmw adevărat ai făcut Equinoxule.
bravo mă,īmi palc mult şi cadrele ! :D conservă: Attachment 2943577 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Ce aveti voi la joc de se vede asa clar la poze ...sau cum le faceti ?
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
@razvaneluu: placa video setata la maxim din setari.
drift, nu e prea stralucita poza, dar inca invat.:D |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Si un efect din photoshop,unsharpen daca nu ma insel de la FILTER
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
inca 2 poze cu silvia de mai sus.:D
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
batman - Săcsi.
DariusAlexandru - Chiar arata bine. :D KrYpToN - No offence, da mi-ai injunghiat ochii cu pixelii aia :???: First try. :-P |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
2 Attachment(s)
Nu stau sa imi setez placa video de fiecare data,n-are rost,se pot rezolva din PS unele,acolo e poza bruta fara pic de photoshop
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
1 Attachment(s)
Lasate de PS.Seteazat-i placa si e perfect!
Attachment 2944026 |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
ok . si pozele cum le faceti ? fara bara aia cu turomentru ?
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Quote:
2. dai 3 - pause. 3. dai TAB să dispară templateu' de la vitezometru şi alte cācaturi. 4. dai F9 şi dai + sau - din partea dreapta a tastaturii dacă vrei să reglezi FOV-ul(Field of View). 5. dai F12 să faci poza. 6. te duci īn SLRR/screenshots,o deschizi īn ps sau paint şi o salvezi īn format .png că mi se pare că o salvează .tga sau ceva de genu'. |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
3 Attachment(s)
@robi: sper ca ai observat ca bara e alta culoare.:lol:
Focus, nu prea sunt multumit de cum au iesit pozele, dar in fine. +o poza fara photoshop, doar cu ENB-ul lui bigstank, pentru a face o comparatie. (cele modificate sunt pe pagina 1100) |
Re: Street Legal Racing - Redline v2
vad ca aveti poze prin orash ..voua nu va da dont send ...cand va plimbati prin oras ... ca pe mine ma scoate din joc ..
|
Re: Street Legal Racing - Redline v2
Scuzati de off va rog:R.Equinox imi spui te rog ce trebuie sa instalez,sau ce trebuie sa fac sa mi se vada si mie asa cum ti se vede tie grafica .Multumesc
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:35. |
|
- Copyright 2026 4Tuning