Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Street Legal Racing - Redline v2 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/182109-street-legal-racing-redline-v2.html)

KidForDrift 20-02-14 21:58

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Equi-Da ce urata e reflexia aia :lol:

KrYpToN 20-02-14 22:45

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
aaaaaaaaaaaaaaaaaa

DariusAlexandru 21-02-14 15:06

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
să moară franţa,cel mai bmw adevărat ai făcut Equinoxule.
bravo mă,īmi palc mult şi cadrele ! :D

conservă:
Attachment 2943577

razvaneluu 22-02-14 08:21

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Ce aveti voi la joc de se vede asa clar la poze ...sau cum le faceti ?

batman 22-02-14 11:39

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
@razvaneluu: placa video setata la maxim din setari.
drift, nu e prea stralucita poza, dar inca invat.:D

KrYpToN 22-02-14 12:08

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Si un efect din photoshop,unsharpen daca nu ma insel de la FILTER

batman 22-02-14 13:47

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
inca 2 poze cu silvia de mai sus.:D

robi_jam 22-02-14 14:22

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
batman - Săcsi.
DariusAlexandru - Chiar arata bine. :D
KrYpToN - No offence, da mi-ai injunghiat ochii cu pixelii aia :???:

First try. :-P

KrYpToN 22-02-14 15:15

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
2 Attachment(s)
Nu stau sa imi setez placa video de fiecare data,n-are rost,se pot rezolva din PS unele,acolo e poza bruta fara pic de photoshop

R.Equinox 22-02-14 15:24

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
1 Attachment(s)
Lasate de PS.Seteazat-i placa si e perfect!
Attachment 2944026

razvaneluu 22-02-14 15:48

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
ok . si pozele cum le faceti ? fara bara aia cu turomentru ?

DariusAlexandru 22-02-14 16:03

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Quote:

Originally Posted by razvaneluu (Post 5669480)
ok . si pozele cum le faceti ? fara bara aia cu turomentru ?

1. pui maşina īn poziţie.
2. dai 3 - pause.
3. dai TAB să dispară templateu' de la vitezometru şi alte cācaturi.
4. dai F9 şi dai + sau - din partea dreapta a tastaturii dacă vrei să reglezi FOV-ul(Field of View).
5. dai F12 să faci poza.
6. te duci īn SLRR/screenshots,o deschizi īn ps sau paint şi o salvezi īn format .png că mi se pare că o salvează .tga sau ceva de genu'.

batman 22-02-14 16:10

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
3 Attachment(s)
@robi: sper ca ai observat ca bara e alta culoare.:lol:
Focus, nu prea sunt multumit de cum au iesit pozele, dar in fine.
+o poza fara photoshop, doar cu ENB-ul lui bigstank, pentru a face o comparatie. (cele modificate sunt pe pagina 1100)

razvaneluu 22-02-14 16:40

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
vad ca aveti poze prin orash ..voua nu va da dont send ...cand va plimbati prin oras ... ca pe mine ma scoate din joc ..

alexmake 22-02-14 17:48

Re: Street Legal Racing - Redline v2
 
Scuzati de off va rog:R.Equinox imi spui te rog ce trebuie sa instalez,sau ce trebuie sa fac sa mi se vada si mie asa cum ti se vede tie grafica .Multumesc


All times are GMT +2. The time now is 23:35.

- Copyright 2026 4Tuning