Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 26-01-09 19:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
masina este a unui baiat de la autoled deci nu e a lui :lol: stiu ca am fost acolo si stiu "istoria ei" ... ( a masinii :)) )

daffy duck™ 26-01-09 19:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
traiasca ala care tea dus acolo....

Hyena 26-01-09 19:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sigur te a dus daffy daia sufera el :)

RoByNeT 26-01-09 19:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bine ma bine ... multumesc si lui daffy ca m`a dus acolo ;)

daffy duck™ 26-01-09 19:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ hyena : pai da cine putea.....trebuia sa vina si andu sambata acolo dar..a fost serios tziganu rujat
@ robynet : no problem pha


p.s baga hyena si tu pozele k ma omoara ploiestiul

Hyena 26-01-09 19:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce ai daffy :))) al draq rujat numai mintii

@Daffy - vineri seara m au dat baietii de la ploiesti cand am lipsit ultima data mai mult ... sa nu le zici la astia sa creada ca sug ruju

@Hyena - stai daffy linistit ca nu zic nimic!

RoByNeT 26-01-09 19:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
doamne :))

kyd_ursu 27-01-09 21:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cam multi membrii la rubrica "new inferno.....".....:))...:))...:))

Lucian_GXZ 28-01-09 11:37

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ok, hai sa incercam si altfel, daca de vorba buna nu se poate...
Am sters toate posturile rautacioase si am sa sterg in continuare daca nu va potoliti.

Lucian_GXZ 28-01-09 11:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 2016014)
cam multi membrii la rubrica "new inferno.....".....:))...:))...:))

Kyd, pozele de-acolo sunt prezentate intr-un anumit fel, daca nu avem poze bune... nu putem face editarea.. urmeaza sa ne concentram si spre acea prezentare in scurt timp... Sorry pt. intarzierea updatarii topicului respectiv.
(daca te referi la cel strict cu poze)

Lucian_GXZ 28-01-09 11:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Am gasit si o poza ceva mai veche :D

GXZ, Kyd, Vlad THM, Neamtzu si ?? (daca se recunoaste cel ce tinea banneru si nu apare in poza sa scrie :) )

Lucian_GXZ 28-01-09 12:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Si inca odata mai flacai!

kimi 28-01-09 13:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2017331)
Am gasit si o poza ceva mai veche :D

GXZ, Kyd, Vlad THM, Neamtzu si ?? (daca se recunoaste cel ce tinea banneru si nu apare in poza sa scrie :) )

Dima ;)

Hyena 28-01-09 17:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ba lucik u purtai ochelari in poza cu baneru ? ca asa se vede in poza

RoByNeT 28-01-09 17:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
are ochii rosii a iesit poza nasol .. dar nu poarta ochelari :)

just2sol 28-01-09 17:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
what's uuuuuuuuuuup..... ce draq e pe aici frate??:P:D

Hyena 28-01-09 17:48

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2018338)
are ochii rosii a iesit poza nasol .. dar nu poarta ochelari :)

:D stiam si yo .. ca eram in club pe vremea aia :)

daffy duck™ 28-01-09 17:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@ GXZ : din moment ce e topic de diverse de off-topic...nu inteleg de ce ai sters posturile alea...P.S nu erau posturi rautacioase...just katerinca

RoByNeT 28-01-09 17:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Hyena (Post 2018343)
:D stiam si yo .. ca eram in club pe vremea aia :)

stiu :) i`al doar ca pe un off`topic atunci :))


edit: daffy ... bulinele alea ..................................

just2sol 28-01-09 17:56

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bah nenorocitilor nu ma bagatzi in seama ha????sa vezi ce te iau de ureki daffy

daffy duck™ 28-01-09 18:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da noi ne cunoastem sau cum???

just2sol 28-01-09 18:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu ne cunoastem bah nenorocitule.....apropos sunt dunga :D

Lucian_GXZ 28-01-09 19:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
@Kimi, s-ar putea sa fie Dima, s-ar putea sa fie Vali XXL :-?? cine stie...

Ianis 29-01-09 14:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2017347)
Si inca odata mai flacai!

ce mai cap am :)) asta e cand a mancat andu shaorma de pizza si ce mai era pe acolo ...

Lucian_GXZ 30-01-09 13:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ati luat-o razna.. astea sunt subiecte de forum?... (nu ma mai obligati sa sterg posturi, ganditi 10 sec in plus si la urmari)

Lucian_GXZ 30-01-09 14:02

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Ianis (Post 2020603)
ce mai cap am :)) asta e cand a mancat andu shaorma de pizza si ce mai era pe acolo ...

:) Da... arata "foarte bine shaorma"

Ianis, trebuie sa discutam zilele astea neaparat!

Ianis 30-01-09 14:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am sa vin cand te astepti mai putin ;) suntem in legatura indirecta cum s-ar spune :)) eu stiu tot ...vad tot ...

kidu2006 30-01-09 16:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Ianis (Post 2023315)
am sa vin cand te astepti mai putin ;) suntem in legatura indirecta cum s-ar spune :)) eu stiu tot ...vad tot ...

Da ce ma tu esti omu din umbra?:shock:

BGY_Bogdy 30-01-09 18:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
De astazi 30.01.2009 Bogdy numai are nr de inmatriculare B-44-BGY este inlocuit de B-12-BOG Multumesc! :D:twisted:

RoByNeT 30-01-09 19:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
felicitari :) sa le "porti" sanatos

Ace MNE 30-01-09 19:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si oare de la ce vine bog :rolleyes2:twisted::twisted:

daffy duck™ 30-01-09 19:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa le stapanesti sanaros!!!

P.S dami un telefon mic te rog!

Lucian_GXZ 30-01-09 19:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
am un 5110 pentru daffy! e destul de mic?

RoByNeT 30-01-09 19:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=)))))))))))) ba daffy ... o fi bine sa dai beep pe cosmote ? =)))

Ianis 30-01-09 23:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 2023733)
Da ce ma tu esti omu din umbra?:shock:

oarecum;)si nu mi-a placut ce am vazut in seara asta ... in primul rand neseriozitate si in al doilea rand toata galagia care se facea ...

P.S cred ca numai are rost discutia pe care vrei sa o purtam luciane

NightClubRacer 31-01-09 01:00

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mersi roby pt sufa si mersi bogy ca m-ai tractat. Taunusu e din nou pe bara, asta e :D aaa si sory de galagie, dar asea e cu astea vechi :) duffy raman dator pt stiker?

kyd_ursu 31-01-09 01:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bursu tre sa intelegi si u k lucian a fost la munca si nu are legatura cu ce s a intamplat in seara asta....

Lucian_GXZ 31-01-09 01:31

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ce conteaza... oricum... eu sunt vinovat intotdeauna...

GiGiCarbiT 31-01-09 03:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci...am luat stikerele in seara asth...si sa moara baietii de mai pot de ras de 2 ore...:)) ma frate deci eu nu o pun pe masina dalea :)) am pus pe un logan...si un brek "SAFTY CAR" =)) Chiar ma Bufneste Rasu de mor cand le vad...zici ca e nevasta lu mikey maouse ala sa mor =)) deci..noi o sa ramanem la stikerele vechi Lucian..Binenteles daca nu ai nimic impotriva...

Fetitilii Powe Puff....saluta pe Ms.Mikey Mouse =)) =))

RoByNeT 31-01-09 11:25

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stai lin nightclub :)) bine ca ai ajuns cu el acasa :)


All times are GMT +2. The time now is 06:23.

- Copyright 2026 4Tuning