![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
masina este a unui baiat de la autoled deci nu e a lui :lol: stiu ca am fost acolo si stiu "istoria ei" ... ( a masinii :)) )
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
traiasca ala care tea dus acolo....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sigur te a dus daffy daia sufera el :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bine ma bine ... multumesc si lui daffy ca m`a dus acolo ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@ hyena : pai da cine putea.....trebuia sa vina si andu sambata acolo dar..a fost serios tziganu rujat
@ robynet : no problem pha p.s baga hyena si tu pozele k ma omoara ploiestiul |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce ai daffy :))) al draq rujat numai mintii
@Daffy - vineri seara m au dat baietii de la ploiesti cand am lipsit ultima data mai mult ... sa nu le zici la astia sa creada ca sug ruju @Hyena - stai daffy linistit ca nu zic nimic! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
doamne :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cam multi membrii la rubrica "new inferno.....".....:))...:))...:))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ok, hai sa incercam si altfel, daca de vorba buna nu se poate...
Am sters toate posturile rautacioase si am sa sterg in continuare daca nu va potoliti. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
(daca te referi la cel strict cu poze) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Am gasit si o poza ceva mai veche :D
GXZ, Kyd, Vlad THM, Neamtzu si ?? (daca se recunoaste cel ce tinea banneru si nu apare in poza sa scrie :) ) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Si inca odata mai flacai!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ba lucik u purtai ochelari in poza cu baneru ? ca asa se vede in poza
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
are ochii rosii a iesit poza nasol .. dar nu poarta ochelari :)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
what's uuuuuuuuuuup..... ce draq e pe aici frate??:P:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@ GXZ : din moment ce e topic de diverse de off-topic...nu inteleg de ce ai sters posturile alea...P.S nu erau posturi rautacioase...just katerinca
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
edit: daffy ... bulinele alea .................................. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
bah nenorocitilor nu ma bagatzi in seama ha????sa vezi ce te iau de ureki daffy
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da noi ne cunoastem sau cum???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu ne cunoastem bah nenorocitule.....apropos sunt dunga :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
@Kimi, s-ar putea sa fie Dima, s-ar putea sa fie Vali XXL :-?? cine stie...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ati luat-o razna.. astea sunt subiecte de forum?... (nu ma mai obligati sa sterg posturi, ganditi 10 sec in plus si la urmari)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Ianis, trebuie sa discutam zilele astea neaparat! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
am sa vin cand te astepti mai putin ;) suntem in legatura indirecta cum s-ar spune :)) eu stiu tot ...vad tot ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
De astazi 30.01.2009 Bogdy numai are nr de inmatriculare B-44-BGY este inlocuit de B-12-BOG Multumesc! :D:twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
felicitari :) sa le "porti" sanatos
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si oare de la ce vine bog :rolleyes2:twisted::twisted:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa le stapanesti sanaros!!!
P.S dami un telefon mic te rog! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
am un 5110 pentru daffy! e destul de mic?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=)))))))))))) ba daffy ... o fi bine sa dai beep pe cosmote ? =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
P.S cred ca numai are rost discutia pe care vrei sa o purtam luciane |
Re: Diverse (topic de offtopic)
mersi roby pt sufa si mersi bogy ca m-ai tractat. Taunusu e din nou pe bara, asta e :D aaa si sory de galagie, dar asea e cu astea vechi :) duffy raman dator pt stiker?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bursu tre sa intelegi si u k lucian a fost la munca si nu are legatura cu ce s a intamplat in seara asta....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Ce conteaza... oricum... eu sunt vinovat intotdeauna...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci...am luat stikerele in seara asth...si sa moara baietii de mai pot de ras de 2 ore...:)) ma frate deci eu nu o pun pe masina dalea :)) am pus pe un logan...si un brek "SAFTY CAR" =)) Chiar ma Bufneste Rasu de mor cand le vad...zici ca e nevasta lu mikey maouse ala sa mor =)) deci..noi o sa ramanem la stikerele vechi Lucian..Binenteles daca nu ai nimic impotriva...
Fetitilii Powe Puff....saluta pe Ms.Mikey Mouse =)) =)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
stai lin nightclub :)) bine ca ai ajuns cu el acasa :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:23. |
- Copyright 2026 4Tuning