![]() |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Mai mult de atat...
Aduceti masina si voi demonstra daca si cat pot! Eu pariez toti banii pe mine! |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
sebastian....participi acum pe 16 septembrie la curse??? chiar cred k nu sunt singuru nerabdator sa te vada alergand....
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Nu pentru ca nu am adversar, ma tot ameninta dar ... pu l a ;)
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Mult succes in continuare!Sunt sigur ca vei castiga:)
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
nu ai adversar? nici macar andrei??? ono??? nimeni???:sad: |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Da! .......................
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
s-ar putea sa aiba un adversar..asteapta un porshe de la 9ff...dar nu e gata...cica...
oricum pariez pe seby....:) |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Asa este dar inca doar vorbe si poze de pe siteuri straine.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Migu lu Aneta!
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
sebastian nu mai ai de gand sa ne mai pui si pe noi la curent cu diverse despre masina....poze ceva???
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
o intrebare am pt domnul sebastian
daca va participa pe 5 noiembrie la casa poporului? |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
nu adica sa se duca si el sa faca un pic de spectacol ca am auzit ca de fiecare data cand vine el iese ffffff frumos si vream si eu sa vad si eu masina
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Eu nu am fost invitat si atunci ce sa caut.
Sunt un nimeni in lumea asta auto din Romania. Mi-ar fi placut sa trag o liniuta cu o masina de FIA GT sau cu un F1. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
te apreciez pentru munca depusa, dar nu inteleg motivul pentru care te "ascunzi" de ochii lumii.apreciez de asemenea faptul ca astepti adversari pe masura, dar totusi...ai muncit atata doar pentru provocari care se lasa asteptate?
multa bafta in continuare. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
Nu am nimic de aratat cuiva si nici de demonstrat. Eu personal mai ies din cand in cand cu masinuta mai dau cate o tura, dar fara a face din asta un eveniment. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Scuzati putin off-topicul ... da intelegeti-ma ca citesc de 3 zile paginile astea ... pt ca nu am avut timp si acuma ... fiind curios de ce citesc... si invatand cate ceva de pe aici ... vreau sa imi exprim respectele mele Taticului acestui Subaru mirific ... si bafta in continuare ...am vrea sa il vedem si in oradea ... dar din pacate nu prea sunt sanse... deoarece aici cei care au masini tari tari ... nu sunt fani de liniute etc ... eu zic ca masina mea rupe tot :) 1.4 tdi cu DI rosu ;)))) asta asa ca o mica paranteza ... sper sa nu se supere nimeni de minigluma mea ... Bafta la toti si numa bine ... rau la nimeni !
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
seby are un statut care ii permite sa isi selecteze adversarii .. nu are nevoie el sa demonstreze cuiva...cat de puternica e masina lui sau cat de mult stie sa "piloteze" masina. doar cand va aparea vreo masina mai deosebita...sau ceva care merita atentia..pana acuma...nu prea are adversar in romania.:roll: decat niste vorbe |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
sincer la cati bani st bagati in ea si la cat suflet eu zic ca e cea mai tare masina din romania
nu stiu ce masina o va intrecere numai o supra sau un skyline cred ca ar reusi si nici ala nu cred ca ar reusi daca nu e tunat destul de bn am un respect imens pt aceasta masina si pt soferul ei Domnul acesta e un model,un idol pt cei de varsta mea tot respectu |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Supra nu areusit si e supertunata si nici un porsche tunat Techart biturbo nu a reusit.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
tot respectu pt dumnevoastra
ce ziceti de cls de politzie din germania?eu zic ca ar putea sa scapati de ea daca ar fi asa sa va luati la intrecere |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
ceva poze mai noi???:baby:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
;) |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
felicitari pt masina o sa mai treaca vreo cativa ani pana o sa poata cineva sa te intreaca
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Va multumesc si am sa incerc sa ma autoepasesc!
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
este vorba cumva de supra lui virgil din germania???
:D :-w auzisem ceva ca tre sa vina in rom special...;) deci s-a intamplat? :D |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
cat consuma ?:)
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Da de acea Supra era vorba.
Consumul e undeva intre 8-9% si 100% sau mai mult. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Vorbesi serios? Cum ai scos 8-9 ???? Eu sub 10 nu am reusit niciodata. Dar nici peste 70.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Da dar e vorba de alt motor, alta electronica alte piese, totul difera.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
deci nu te-a facut, a?
:D ins ca baiatu tre sa mai munceasca... stii cumva daca avea ESPul sau cum se num antiderapajul la ei...? ca zisese ca l-a dat jos ca sa poata sa faca burnout...la liniutze pierde...:( V-ati dat de mai multe ori? pls...povesteste...sau da-mi un link daca este vreun post p tema asta...:D io vb cu el p mess si trebuia sa vin la buc sa-l vad...dar am inteles ca a fost ceva mai secreta asa...;) oki...deci daca poti sa imi spui...as fii super multumit:D 10x |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: da are 2 motoare deaia ii consuma 8% :lol: :lol:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
poate nu m'am exprimat eu bine.. voiam sa zic dak mai are un motor cu care circula zilnic.. si un motor cu care merge la curse.. asta era intrebarea.. nu daca are 2 motoare pe masina.. :lol: |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:23. |
- Copyright 2026 4Tuning