Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Subaru (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru.html)
-   -   STI - RC (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru/8400-sti-rc.html)

SEBASTIAN 31-08-06 00:48

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Mai mult de atat...
Aduceti masina si voi demonstra daca si cat pot!
Eu pariez toti banii pe mine!

nepotu 03-09-06 09:42

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
sebastian....participi acum pe 16 septembrie la curse??? chiar cred k nu sunt singuru nerabdator sa te vada alergand....

SEBASTIAN 03-09-06 10:47

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Nu pentru ca nu am adversar, ma tot ameninta dar ... pu l a ;)

Doctorul 06-09-06 21:28

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Mult succes in continuare!Sunt sigur ca vei castiga:)

nepotu 07-09-06 06:24

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 541405)
Nu pentru ca nu am adversar, ma tot ameninta dar ... pu l a ;)


nu ai adversar? nici macar andrei??? ono??? nimeni???:sad:

SEBASTIAN 07-09-06 07:36

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Da! .......................

peter 07-09-06 09:46

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
s-ar putea sa aiba un adversar..asteapta un porshe de la 9ff...dar nu e gata...cica...

oricum pariez pe seby....:)

SEBASTIAN 07-09-06 16:55

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Asa este dar inca doar vorbe si poze de pe siteuri straine.

aviator 08-09-06 20:19

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Migu lu Aneta!

nepotu 12-09-06 14:28

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
sebastian nu mai ai de gand sa ne mai pui si pe noi la curent cu diverse despre masina....poze ceva???

solo24 02-11-06 10:05

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
o intrebare am pt domnul sebastian
daca va participa pe 5 noiembrie la casa poporului?

orlando 02-11-06 18:30

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by solo24 (Post 608054)
o intrebare am pt domnul sebastian
daca va participa pe 5 noiembrie la casa poporului?

pai d c sa participa sefule ca e o demonstratie FIA nu masini de mers pe strada :lol:

solo24 02-11-06 20:15

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
nu adica sa se duca si el sa faca un pic de spectacol ca am auzit ca de fiecare data cand vine el iese ffffff frumos si vream si eu sa vad si eu masina

SEBASTIAN 02-11-06 22:12

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Eu nu am fost invitat si atunci ce sa caut.
Sunt un nimeni in lumea asta auto din Romania.
Mi-ar fi placut sa trag o liniuta cu o masina de FIA GT sau cu un F1.

solo24 03-11-06 07:26

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

alleks 05-11-06 22:27

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
te apreciez pentru munca depusa, dar nu inteleg motivul pentru care te "ascunzi" de ochii lumii.apreciez de asemenea faptul ca astepti adversari pe masura, dar totusi...ai muncit atata doar pentru provocari care se lasa asteptate?
multa bafta in continuare.

SEBASTIAN 06-11-06 07:28

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by alleks (Post 612034)
te apreciez pentru munca depusa, dar nu inteleg motivul pentru care te "ascunzi" de ochii lumii.apreciez de asemenea faptul ca astepti adversari pe masura, dar totusi...ai muncit atata doar pentru provocari care se lasa asteptate?
multa bafta in continuare.

Nu stiu cum te-ai pripit sa tragi concluzia, ca eu ma ascund.
Nu am nimic de aratat cuiva si nici de demonstrat.
Eu personal mai ies din cand in cand cu masinuta mai dau cate o tura, dar fara a face din asta un eveniment.

Hori 15-11-06 01:48

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Scuzati putin off-topicul ... da intelegeti-ma ca citesc de 3 zile paginile astea ... pt ca nu am avut timp si acuma ... fiind curios de ce citesc... si invatand cate ceva de pe aici ... vreau sa imi exprim respectele mele Taticului acestui Subaru mirific ... si bafta in continuare ...am vrea sa il vedem si in oradea ... dar din pacate nu prea sunt sanse... deoarece aici cei care au masini tari tari ... nu sunt fani de liniute etc ... eu zic ca masina mea rupe tot :) 1.4 tdi cu DI rosu ;)))) asta asa ca o mica paranteza ... sper sa nu se supere nimeni de minigluma mea ... Bafta la toti si numa bine ... rau la nimeni !

peter 15-11-06 09:58

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by alleks (Post 612034)
te apreciez pentru munca depusa, dar nu inteleg motivul pentru care te "ascunzi" de ochii lumii.apreciez de asemenea faptul ca astepti adversari pe masura, dar totusi...ai muncit atata doar pentru provocari care se lasa asteptate?
multa bafta in continuare.


seby are un statut care ii permite sa isi selecteze adversarii ..

nu are nevoie el sa demonstreze cuiva...cat de puternica e masina lui sau cat de mult stie sa "piloteze" masina.

doar cand va aparea vreo masina mai deosebita...sau ceva care merita atentia..pana acuma...nu prea are adversar in romania.:roll: decat niste vorbe

solo24 18-11-06 22:49

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
sincer la cati bani st bagati in ea si la cat suflet eu zic ca e cea mai tare masina din romania
nu stiu ce masina o va intrecere numai o supra sau un skyline cred ca ar reusi si nici ala nu cred ca ar reusi daca nu e tunat destul de bn
am un respect imens pt aceasta masina si pt soferul ei
Domnul acesta e un model,un idol pt cei de varsta mea
tot respectu

SEBASTIAN 19-11-06 00:18

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Supra nu areusit si e supertunata si nici un porsche tunat Techart biturbo nu a reusit.

solo24 19-11-06 13:20

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
tot respectu pt dumnevoastra
ce ziceti de cls de politzie din germania?eu zic ca ar putea sa scapati de ea daca ar fi asa sa va luati la intrecere

Sasha_z 19-11-06 13:35

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
ceva poze mai noi???:baby:

b0n3s 03-12-06 11:41

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 628267)
Supra nu areusit si e supertunata si nici un porsche tunat Techart biturbo nu a reusit.

hhmmm, acel porsche este cumva a lu ONO??????

Razvan-CT 03-12-06 13:40

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by b0n3s (Post 645770)
hhmmm, acel porsche este cumva a lu ONO??????

da e a lui Ono

George_P. 10-12-06 21:47

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 628267)
Supra nu areusit si e supertunata si nici un porsche tunat Techart biturbo nu a reusit.

Si nici n-o sa reuseasca...

;)

b0n3s 21-12-06 14:10

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by NiceWeather (Post 645943)
da e a lui Ono

ce pot sa zic....felicitari sebastiane... & keep the good work

vlad_Mafiotu 24-12-06 20:38

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
felicitari pt masina o sa mai treaca vreo cativa ani pana o sa poata cineva sa te intreaca

SEBASTIAN 24-12-06 23:15

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Va multumesc si am sa incerc sa ma autoepasesc!

sco211 26-12-06 03:08

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
este vorba cumva de supra lui virgil din germania???
:D
:-w
auzisem ceva ca tre sa vina in rom special...;)
deci s-a intamplat? :D

Bryan 26-12-06 03:37

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
cat consuma ?:)

SEBASTIAN 26-12-06 08:52

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Da de acea Supra era vorba.
Consumul e undeva intre 8-9% si 100% sau mai mult.

CeReS 26-12-06 13:56

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Vorbesi serios? Cum ai scos 8-9 ???? Eu sub 10 nu am reusit niciodata. Dar nici peste 70.

SEBASTIAN 26-12-06 16:08

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Da dar e vorba de alt motor, alta electronica alte piese, totul difera.

sco211 26-12-06 16:53

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
deci nu te-a facut, a?
:D
ins ca baiatu tre sa mai munceasca...
stii cumva daca avea ESPul sau cum se num antiderapajul la ei...?
ca zisese ca l-a dat jos ca sa poata sa faca burnout...la liniutze pierde...:(
V-ati dat de mai multe ori?
pls...povesteste...sau da-mi un link daca este vreun post p tema asta...:D
io vb cu el p mess si trebuia sa vin la buc sa-l vad...dar am inteles ca a fost ceva mai secreta asa...;)
oki...deci daca poti sa imi spui...as fii super multumit:D
10x

SEBASTIAN 26-12-06 17:08

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
http://www.legalracing.ro/forum/viewtopic.php?t=311

trebuie sa te loghezi

Razvan-CT 27-12-06 01:07

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 675485)
Da dar e vorba de alt motor, alta electronica alte piese, totul difera.

sebi.. vrei sa spui ca ai 2 motoare??

Bryan 27-12-06 01:15

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: da are 2 motoare deaia ii consuma 8% :lol: :lol:

Razvan-CT 27-12-06 01:23

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by Bryan (Post 676097)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: da are 2 motoare deaia ii consuma 8% :lol: :lol:

eram sigur ca o sa intre unu si o sa ma ia la misto.. uite ca s'a intamplat..
poate nu m'am exprimat eu bine.. voiam sa zic dak mai are un motor cu care circula zilnic.. si un motor cu care merge la curse.. asta era intrebarea.. nu daca are 2 motoare pe masina.. :lol:

EvLSant0S 27-12-06 01:27

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Quote:

Originally Posted by NiceWeather (Post 676108)
eram sigur ca o sa intre unu si o sa ma ia la misto.. uite ca s'a intamplat..
poate nu m'am exprimat eu bine.. voiam sa zic dak mai are un motor cu care circula zilnic.. si un motor cu care merge la curse.. asta era intrebarea.. nu daca are 2 motoare pe masina.. :lol:

hai ca aproape te credem ,ai dat-o frumos la intors =)) :))


All times are GMT +2. The time now is 20:23.

- Copyright 2026 4Tuning