![]() |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
asteptam ceva poze de pe aeroport.
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Masina e bestiala un singur lucru am de reprosat si nu il fac din rautate dar jantele nu se potrivesc cu liniile masinii..poate ceva mai agresiv mie imi placea..si mi se pare mie sau jantele is luate de pe un alt audi ?..numai bine
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
ba is bune jantele........ar merge si ele total negre sau in loc de gri`ul ala un portocaliu ca pe ea..........ar merge sa ii faci un preview in photoshop sa vezi cum ar da :P
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
ceva poze de pe aeroport??
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Jantele nu arata rau deloc dar eu cel putin preferam altele..masina ar arata ff bine cu jantele vopsite dar ce mai..deja arata betial
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Atunci asha au fost .... urmeaza sa imi iau altele dar sa mai strang ceva bani
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
4 Attachment(s)
un golf negru....lam prins ieri prin oras...
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
nu e tunat da arata bine.........negru ala e beton..
P.S. nu am idee cum "l-ai prins tu prin orash"k pe el scrie special-car-center.ro shi dak vad yo bine in semnatura la tn ai k e-mail [email protected] ......so...........;) :?: :rolleyes2 |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Da ce telefon ai mei :P....si ce serios e baiatu care face poza :mrgreen: ...Masina asta trebuie sa ia grupa :tears: ...k dak nu o ia ... ma duc sa ii tai cauciucurile lu ala cu gti -u din AMC inainte de cursa :evil_laug
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
trebuia sa ia...cursa e de domenioul trecutului...poate data viitoare cine stie ...asteptam greseala adversarului...
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
da...super atent omu...
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
no limits trebuia sa vii duminica la cursa sa il vezi pe golf II ...... in golfu lui V ;) ...... respectiv poza .......
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
si golf 2 era in golfu lui 4 nu 5 :)) da n-ai treaba mafitzule ;))
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
stiu sorry :D ........ mi-a explicat el ;))))
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
8 Attachment(s)
ce spuneti....??ii dam drumul pe strada???
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
frumos frumos........dati`i drumu ..... nu merita ascuns .....felicitari ......
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
da frate, lasa'l sa circule pe strazi ... "zbooooara puiule zboooara" :))
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
frumoasa culoeraea dar se simte lipsa la o suspensie sport...
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
cine isi tuneaza o masina nu poate sa spuna k ii lipsesc banii...dak nu avea bani nu se apuca de tunat masina...greu cu voi... fara suspesnie sport nu faceti fata la concurenta.... HAC...poate o sa va vina mintea la cap si voua...atata va bat la cap pana o sa aveti masini coborate si voi...k ma oftica faza cu masini tunate si dak se poate sa mai aiba si kit de inaltatoare...
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
asa ma zile tare nu-i lasa pana nu-si pun arcuri joase...ma oftic tot kand ii vad cocotati pe langa mine...VREEMMMMMM JOSSSSSSSSS sa fie la pamant masina
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
:)) tat ejti tu rau ma andrei ;)) lasa omu in pace ;)) poate lu ovidiu ii place sa fie sus la inaltime ;)) dak tie iti place sa fi mai jos sa simti asfaltu ce sa iti fac... tu ejti jos si in umbra tuturor ;)) :P se stie ;)):P
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
sa gandit cnva ca masina ar putea fi a unui client si nu a firmei si ca nu tine cont de CO daca sa aiba sau nu suspensie sport? ( poate alte firme din sv dau amortizoare gratuite doar ca sa arate mai bine masina) :)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
:)) sa stii ca aici are dreptate ovidiu ;) dak il invita cineva sa mearga pe nijte drumuri vai de capu lor ;)) c ar face? merge frumos cu golfu ;)) da tu andrei :)) ar trebui sa te opresti si sa iti cumperi bicicleta sau scuter si sa mergi cu alea ;)) :) only jokin :D oricum felicitari pt majina ovidiu.. si dak ar fi totusi nijte suspensii sport ar arata altfel ;) :P
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
depinde ce pasiuni ai...dak prima pasiune e masina nu mai mergi la lipoveni k mai bine mai inventezi altceva pe masina sau stiu eu ce...eu am fata lasata -10 cm poate si mai mult...si nu ma plang...eu glumeam poate mati inteles insa in acelasi timp vb destul de serios k e un mare minus k nu e coborata gravvvv....o sa va arat eu poate in timp o masina coborata sau cum trebuie sa fie o masina coborata :)
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
noi stim ca glumim andrei ;)) da nu imi zi ca ai de gand sa imi mai cobori majina :)) o sa te vad at pe cine mai iei in majina :)) si cum faci slalom printre gropi :))... si vb si eu serios ;)):P
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
:lol: :lol: 8)
Quote:
pune-i mah hidraulice...sa poti merge shi la iaz shi prin orash...la iaz stai la 1m deasupra in orash la un cm:D................;) |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
=)) am vb cu andrei si cu ovidiu despre asta....... din cate am inteles......... 2-3000 de euro sist hidraulic ........deci no limits design ....... pune-ti tu de alea :)) (o bicicleta e 3 mil si dak o iei un bmx sau cv mai mic incape in portbagaj :> ) :)) ........ o dam in off toti ....... alte masini nu sunt? :(
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
P.S.............am eu un citroen de ala vechi cu hidraulice:)) |
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
pe a mea nu o mai cobor....vreau altceva old-school project no.3 aia o sa fie viata mea si o sa o vedeti voi ce inseamna coborata...si nu cu suspesnie hidarualice aia e o magarie...nemtii spun asa : "tief ohne air" adik jos fara perne de aer... cine e pasionat stie ce inseaman asta...sati simti masina k pe tine insuti...nu masina de figuri si fite...de fite sunt masini care nu trebuie tunate...
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
andrei da vad ca ai planuri mari ;) :D
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
dar tie ce iti place??? machetutele??? avioanele joase?
|
Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
Quote:
lui probabil ii plac ca la americani ......doar cele mari jeepurile dubele lasate ca parca matura pe jos ............ la noi merge orice facut cu gust ;) romania inca e la inceput cu tuningu asta :)) (nimeni nu ne opreste sa incepem noi un stil nou sau cv ;) ) |
| All times are GMT +2. The time now is 20:23. |
- Copyright 2026 4Tuning