Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Femeia ... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/5688-femeia.html)

B|shOp-VR6 09-03-06 22:46

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
nu si daca stii sa minti ... si stii sa-ti ... tzii iubita ... departe de anturaj .. si de prietenii tai ...
e perfect ! nu ARE cum sa afle ..
mai ales cand nu e disperata sa-ti verifice mesajele si etc..
so ... trebuie sa stii .. doar .. cum se face... atat ..

Poate sa fie si disperata si sa iti verifice telefonul.. e chiar perfect atata timp cat stii sa te acoperi.. ba mai mult, ai si ce sa-i reprosezi dupa ce ti-l verifica si nu gaseste nimic si te-ai scos.. din atacat poti sa te transformi in atacator. :lol: :lol:

Mustang 09-03-06 23:31

Re: Femeia .....
 
heheh...long live paswd pe telefoanele mobile

13RvR 09-03-06 23:43

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One
heheh...long live paswd pe telefoanele mobile

Da, da... si cand se blocheaza?????.... ce faci????....iti amintesti de VALVA??...ai ramas cu telefonul blocat 1 zi :))

BlueEyes 10-03-06 00:30

Re: Femeia .....
 
cred k cea mai mare tampenie in ziua d azi e s mai controlezi telefonu` :)):)) cu putin noroc ai putea fi in zona dk ai ceva d vaut in tel (msg sau apel) :))

EvLSant0S 10-03-06 00:46

Re: Femeia .....
 
urma sa postez un .. mic atac subtil ..dar .. ma abtin caci am promis ceva cuiva .. si deci ..
nu mai zic nimic, intradevar , e absurda chestia cu telefonul , and .... devilish lipssssssss jur ca n-am sters nici un post ..

d3vilish_lips 10-03-06 07:47

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
urma sa postez un .. mic atac subtil ..dar .. ma abtin caci am promis ceva cuiva .. si deci ..
nu mai zic nimic, intradevar , e absurda chestia cu telefonul , and .... devilish lipssssssss jur ca n-am sters nici un post ..


....avand in vedere k el dak ar avea ceva "incriminator" in tlefon orikum lar sterge sau lar ascunde nu inteleg bataia de cap:twisted: ...orikum e tel`u lui si nu avem ce cauta akolo :rolleyes2 nuh?.....bine radu mamii te cred :twisted: :twisted: 8)

EvLSant0S 12-03-06 18:10

Re: Femeia .....
 
ahahahhaa... iubesc femeia proaspat inselata si totodata proaspat despartita de ... " nesimtitul " care si-a permis s-o insele ... :)

la fel de mult iubesc femeia care.. la inceput o arde la modul ca. .. i-am dat papucii ... nu ma iubea cat de mult imi doream eu ...
=))

dupa 30 de minute de discutii ...

"m-a inselat nenorocitul ... :( "
tu .. femeia fatala .. care o ardeai la modul ca .. " pe mine ... sa ma insele ? muahahaha doamne fereste, cum sa faca el asa ceva? mie ? "
vai cat imi place cand am dreptate..
cat iubesc s-o zic .. dupa ce se petrece ... " ti-am ca asa o sa se intample ma ? ti-am zis ? ai ascultat ? acum sufera... ca .. proasta "
si urmatorul pas. ..

plm ..
madskillz stie .. :)) el a vazut o parte din discutie :)

tipa despre care vb .. e una .. care .. nu-si vedea lungu nasului .. era.. regina printeselor .. (arata bine , binebine , da suferEA ...- la trecut, ca acum .. c-a inselat-o un baietash destept... gata.. e cuminte rau .. )
s-a terminat cu figurile alea de femeie fatala .. de neinselat .. :)

BlueEyes 16-03-06 01:44

Re: Femeia .....
 
intrebare ptr santosik ..... ziceai sa-ti tii iubita departe de anturaj ... eu stiu k ... acolo iesiti cam in fiecare seara toti ... de altfel si aici se intampla lafel ...cu ea cand t mai vezi ??? sau t vezi numai k s i-o tra*i? cum t mai duci l ea ... stii ? .... nu cred k ii pik prea bine .... astept raspuns :D

d3vilish_lips 18-03-06 14:47

Re: Femeia .....
 
......si se pare k o sa tot astepti miki :twisted::twisted:...

EvLSant0S 18-03-06 16:13

Re: Femeia .....
 
ea sta la fix 2,(virgula) 3 pasi de mine , ma vad cu ea zilnic , cand ma intorc de la liceu , de obicei trec pe la ea :D , si ma intelege si nu se supara ca ies seara de seara cu astia :) , cand n`o sa ma mai inteleaga o sa fie pa relatia si aia e

d3vilish_lips 18-03-06 17:35

Re: Femeia .....
 
.......buhahahahahahaha santosule ce repede reactionezi la impulsuri dastea rautacioase :twisted: ......sorry de off ;)

BlueEyes 18-03-06 23:18

Re: Femeia .....
 
:)):)):)):)):)) ma asteptam la cu totul al raspun dar trebuie s recunosc k nu ma gandeam la varianta asta ... nota 10; te-ai scos l intrebarea asta :)):))

EvLSant0S 19-03-06 13:22

Re: Femeia .....
 
nici nu stiu ce sa zic ... :) nu m-am scos, asa se intampla : /


la ce te asteptai ?

BlueEyes 19-03-06 22:07

Re: Femeia .....
 
pai nu stiu e cam aiurea sa ai un cerc de preteni si sa mai apara si o toarta ...... dar .. se pare k toarta vine bine cand sta la 2-3 metrii distanta:P:P:P

EvLSant0S 20-03-06 00:56

Re: Femeia .....
 
m-am ars odata.. a doua oara.. nu se mai intampla .. ea .. isi are locul .. in cercul de prieteni ... rar ... la o cursa .. la un film .. la o petrecere.. si atat !
la o petrecere vreau sa beau ... sa ma simt bine .. nu sa stau cu ea .. s-o tzin in brate , ca ea e timida nu cunoaste, si deci nu danseaza ..
la un film .. chiar vreau sa ma uit la film , si sa fac misto .. cu prietenii .. nu sa ... ce se face la film cand mergi in 2 :P
la o cursa merge :P (masini :P )

Psycho 20-03-06 08:58

Re: Femeia .....
 
LISTA INITIALA (25 DE ANI)
1. Sa fie frumos
2. Sa aiba succes financiar
3. Sa asculte cu atentie
4. Sa aiba simtul umorului
5. Sa fie in buna forma fizica
6. Sa se imbrace elegant
7. Sa aprecieze lucrurile fine
8. Sa fie plin de surprize placute
9. Sa fie un amant grozav
10. Sa o iubeasca.
LISTA REVIZUITA (35 DE ANI)
1. Sa fie dragut (de preferinta cu par pe cap)
2. Sa deschida usa, sa tina scaunul la masa
3. Sa aiba suficienti bani pentru o cina placuta
4. Sa asculte mai mult decat vorbeste
5. Sa rada la glumele ei
6. Sa aduca cumparaturile din piata
7. Sa aiba cel putin o cravata si o pereche de sosete
curate
8. Sa ii placa mancarea gatita acasa, sa-i faca ei
ceai
9. Sa isi aminteasca onomasticile si aniversarile
10. Sa fie romantic macar o data pe saptamana
11. Inca sa o mai iubeasca.

Psycho 20-03-06 08:59

Re: Femeia .....
 
LISTA REVIZUITA (45 DE ANI)
1. Sa nu fie prea urat (merge si daca e chel)
2. Sa nu porneasca masina pana nu se urca si ea
3. Ii paseaza ei de bunavoie telecomanda
4. Sa dea din cap cand vorbeste ea (vertical
bineinteles)
5. Sa-si aminteasca replicile la bancuri
6. Sa fie in forma destul de buna incat sa poata mute
mobila din cand in cand
7. Sa poarte o camasa care sa-i ascunda burta
8. Sa fie inca de acord sa-i viziteze pe parintii ei
9. Sa lase jos capacul de la toaleta
10. Sa se barbiereasca in majoritatea week-end-urilor.
11. Inca sa o mai iubeasca.
LISTA REVIZUITA (55 DE ANI)
1. Sa/si smulga pilozitatile nazale
2. Sa nu se scarpina si sa nu ragaie in public
3. Sa nu imprumuta bani prea des
4. Sa nu adoarma cand vorbeste ea
5. Sa nu repete acelasi banc de prea multe ori
6. Sa fie forma fizica suficient de buna incat sa se
poata da jos de pe canapea macar in week-end
7. Sa poarte in majoritatea timpului sosete ce se
potrivesc una cu alta
8. Sa aprecieze o cina in doi, fie chiar si in fata
tv-ului
9. Sa rosteasca mai mult de trei vorbe cand raspunde
la telefon rudelor ei
10. Sa se barbiereasca macar in unele week-end-uri
11. Inca sa o mai iubeasca.
LISTA REVIZUITA (65 DE ANI)
1. Sa-si aminteasca unde e baia
2. Sa-si aminteasca sa iasa din baie
3. Sa nu necesite prea multi bani pentru medicamente
4. Sa nu sforaie prea tare cand doarme
5. Sa-si aminteasca de ce ride
6. Sa fie intr-o forma destul de buna pentru a sta in
picioare nesustinut
7. Sa-si aduca aminte sa se imbrace (cu hainele lui)
8. Sa-i placa mancarurile usoare
9. Sa-si aminteasca unde si-a lasat dintii
10. Sa-si aminteasca ca e week-end.
11. Inca sa o mai iubeasca.
LISTA REVIZUITA (75 DE ANI)
1. Sa respire
2. Sa nimereasca toaleta in majoritatea cazurilor
3. Inca sa o mai iubeasca

Mustang 20-03-06 14:27

Re: Femeia .....
 
ASTA e FEMEIEA !!!! :D

Psycho 20-03-06 15:11

Re: Femeia .....
 
amin to that my brotherr :)

momo 20-03-06 15:45

Re: Femeia .....
 
frate... no comment la asta...
cel putin aia la 75 de ani super tare...

d3vilish_lips 20-03-06 18:54

Re: Femeia .....
 
.....ai mah k nu e chir asa railor :twisted:....aproape asa ;)

needBrain 20-03-06 20:42

Re: Femeia .....
 
:)))))))))))))))))))))))))
psycho...esti tare rau!!!

Psycho 20-03-06 21:51

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by d3vilish_lips
.....ai mah k nu e chir asa railor :twisted:....aproape asa ;)

101 din ce e acolo sunt adevarate :)

d3vilish_lips 20-03-06 22:20

Re: Femeia .....
 
.....eeeeee si u akum nu :P :twisted:.....

steffy 20-03-06 22:21

Re: Femeia .....
 
da..tari fazele alea..ce sa mai?km asa e...

Psycho 20-03-06 23:44

Re: Femeia .....
 
cred k si astea tot aici se incadreaza incepem ...

atematica Iubirii

*Barbat inteligent + femeie inteligenta = poveste de
dragoste
* Barbat inteligent + femeie naiva = sex
* Barbat naiv + femeie inteligenta = casatorie
* Barbat naiv + femeie naiva = graviditate

Matematica la Serviciu

* Sef inteligent + angajat inteligent = profit
* Sef inteligent + angajat incompetent = productie
* Sef incompetent + angajat inteligent = promovare
* Sef incompetent + angajat incompetent = munca peste
program


Matematica la Cumparaturi
* Un barbat va plati 2 $ pentru un produs de 1 $ de
care insa are nevoie.
* Femeia va plati 1$ pentru un produs de 2 $ de care
insa nu are nevoie . ( cat adevar )


Egalitati & Statistici

* Femeia se va ingrijora cu privire la viitorul ei
pina la momentul casatoriei.
* Un barbat nu se va ingrijora niciodata cu privire la
viitorul sau pina cind se va casatori.

* Un barbat de succes este acela care cistiga mai mult
decit poate cheltui sotia sa.
* Femeia de succes este aceea care se marita cu un
asemenea barbat.

Fericire
* Pentru a fi fericita cu un barbat trebuie sa-l
intelegi mereu si sa-l iubesti putin.

* Pentru a fi fericit cu o femeie trebuie sa o iubesti
enorm si sa nu incerci niciodata sa o intelegi

Despre schimbare
* Femeia se casatoreste cu gindul ca sotul ei se va
schimba, dar chestia asta nu se va intimpla.

* Un barbat se casatoreste cu gindul ca sotia sa nu se
va schimba, lucru care insa se va intimpla cu
siguranta.

Tehnica discutiei
* In orice confruntare verbala, femeia are intotdeauna
ultimul cuvint.
* Orice cuvint rostit de barbat dupa ce ea a incheiat
conversatia este de fapt inceputul unei noi runde de
discutii .

Cum sa-ti convingi rudele sa nu te mai bata la cap sa
te casatoresti
* Matusile in virsta obisnuiau sa ma sicaneze la
fiecare nunta spunindu-mi: "Tu urmezi!" S-au potolit
insa dupa ce le-am soptit acelasi lucru la fiecare
inmormintare.

steffy 21-03-06 07:25

Re: Femeia .....
 
oo...doamne..de unde le scoti,mah?tare..

d3vilish_lips 21-03-06 18:06

Re: Femeia .....
 
.......le are in capshorul ala care ii poate numa prostii klar se vede k il prinde bine psycho :twisted: :twisted:.....

Mustang 21-03-06 18:22

Re: Femeia .....
 
aolooo...
se gasesc pe net...peste tot aproape...
nu ma' dati vina pe omuletul asta :D

d3vilish_lips 21-03-06 18:36

Re: Femeia .....
 
.....lasa k stiu eu de ce dau vina pe el :twisted: :twisted:....si u ti cu el ha ? ;)

blonda 21-03-06 18:39

Re: Femeia .....
 
super tari...dar vad ca te documentezi nu gluma! :))

Mustang 21-03-06 18:39

Re: Femeia .....
 
da bineinteles...suntem amandoi bajeti si stii tu bancu' ;)

"din 10 barbati, 8 spun ca au dormit la ei in urma cu o seara, iar ceilalti 2 sustin ca el inca se afla la domiciului acestora" :D

blonda 21-03-06 18:41

Re: Femeia .....
 
Matusile in virsta obisnuiau sa ma sicaneze la
fiecare nunta spunindu-mi: "Tu urmezi!" S-au potolit
insa dupa ce le-am soptit acelasi lucru la fiecare
inmormintare.
prea tare.......:)))

aleks 23-03-06 12:24

Re: Femeia .....
 
dap, asta era moto-ul meu intr-o vreme :D

Psycho 23-03-06 18:13

Re: Femeia .....
 
cam tot ce s`a scris mai sus este in mare parte adevarat desii nu vretzi sa recunoashtetzi :D

d3vilish_lips 23-03-06 19:50

Re: Femeia .....
 
....e na ! :twisted: nu te cred.....

Psycho 27-03-06 00:51

Re: Femeia .....
 
Ati vazut`o pe iulia la TV ???

la aia cu famelia din clejani .. k s`a terminat famelia vejelie :)

EvLSant0S 27-03-06 08:01

Re: Femeia .....
 
yap .... :) am vazut-o ;)
tare

d3vilish_lips 27-03-06 18:19

Re: Femeia .....
 
Quote:

Originally Posted by Psycho
Ati vazut`o pe iulia la TV ???

la aia cu famelia din clejani .. k s`a terminat famelia vejelie :)


.....a naibii e pelea pe tine psycho sti u de ce :twisted:.........



...sorry de off :oops: :rolleyes2

Psycho 27-03-06 21:30

Re: Femeia .....
 
de ce

E bine sa fii barbat!
1.- Iti pastrezi buna dispozitie toata luna.
2.- Mecanicii nu te fac prost.
3.- Nu cari peste tot o geanta plina de rahaturi.
4.- Nu esti furat la coafor.
5.- Ti-e perpendicular daca nimeni nu observa noua ta freza.
6.- La interviu pentru un job corpul tau nu conteaza.
7.- Daca esti criticat la munca, nu gindesti ca toti te urasc in secret.
8.- Nici-unu dintre colegii tai n-are capacitatea de a te face sa plingi.
9.- Lenjeria intima te costa 50.000 in loc de 500.000.
10.- Trei perechi de pantofi sunt destui.
11.- Aranjamentele pentru nunta se rezolva singure.
12.- Haine de nunta: 3.000.000 lei in loc de 9.000.000
13.- Iti pastrezi numele de familie toata viata.
14.- In luna de miere sau in vacanta ai nevoie de o singura geanta.
15.- Faci baie si esti gata in10 minute.
16.- Poti umbla in tricou alb prin locuri unde te poti uda.
17.- Tot ce ai pe fata ramine cu aceasi culoare
18.- Nu trebuie sa te razi mai jos de beregata.
19.- Poti lasa patul de la hotel desfacut fara mustrari de constiinta.
20.- Parul carunt si ridurile iti stau bine.
21.- Poti participa la un concurs de ragait fara sa-ti fie rusine.
22.- Poti spune orice fara sa-ti pese ce gindeste lumea.
23.- Poti fii Arbitru, Popa, Presedinte.
24.- Te poti plimba seara cu masina.
25.- Poti uita o aniversare sau sa faci alte greseli, florile vor aranja totul.
26.- Poti sa te asezi cu picioarele desfacute, si ce daca!
27.- Mergi la toaleta singur, nu in pereche sau in grup
28.- Cozile la WC sunt cu 80% mai rare
29.- Nu trebuie sa opresti la urmatorul PECO fiindca "WC-ul e prea murdar"
30.- Poti sa-l admiri pe Bruce Willis, fara sa mori de foame ca sa arati ca el.
31.- Luis Miguel, Ricky Martin, Tom Cruise, Brad Pitt si ceilalti nu fac parte din universul tau; nu sunt decit o mana de poponari.
32.- Nu trebuie sa faci curat in apartament de fiecare data cind vine cineva.
32.- Cunosti cel putin 20 de variante de a deschide o bere.
33.- Poti rationaliza orice fraza cu un simplu "da-o in p... m...!"
34.- Nu trebuie sa monitorizezi viata sexuala a prietenilor tai.
35.- Poti trece in vizita la un prieten fara sa-i duci un cadou.
36.- Convorbirile telefonice cu prietenii tai dureaza mai putin de 60 de secunde.
37.- Daca nu suni un prieten cind ai zis ca o faci, acesta nu va comenta cu alti ca te-ai schimbat.
38.- Poti sa te uiti la TV ore intregi cu un prieten, in liniste, fara sa gandesti : "oare-i suparat pe mine?"
39.- Daca cineva uita sa te invite la un eveniment, continua sa-ti fie prieten.
40.- Daca cineva merge la un chef cu un pulover la fel ca al tau, nu te superi.
41.- Daca ai 34 si esti necasatorit, prietenilor tai nu le pasa;din contra, te felicita.
42.- Prietenilor tai nu le pasa daca ai slabit sau te-ai ingrasat.
43.- Nu-ti pasa daca unii vorbesc in spatele tau.
44.- Nu trebuie sa te multumesti mancand numai resturile de copiii tai.
45.- Poti sa te scarpini intre picioare la orice ora din zi.
46.- Daca-i cald poti sa-ti deschizi camasa fara probleme.
47.- Cu 400 de milioane de spermatozoizi la fiecare "partida", ai putea dubla po****tia pamintului ... cel putin teoretic.
48.- Poti fi tata zilnic daca vrei, fara sa trebuiasca sa astepti 9 luni.
49.- Nu te supara ca cel mai bun prieten de al tau are si alti prieteni
50.- DAR....in comparatie cu o femeie....esti sexualmente SLAB!


avetzi 50 de motive :)


All times are GMT +2. The time now is 20:22.

- Copyright 2026 4Tuning