Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Editare Foto (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto.html)
-   -   Evl*Skillz (https://forum.4tuning.ro/534-editare-foto/50770-evl-skillz.html)

stefan_88 05-08-08 12:17

Re: Evl*Skillz
 
frumoase poze ....n-am ce zice ....:).....

shantzu 05-08-08 14:59

Re: Evl*Skillz
 
Eu vreau sa vad pozele cu GTI-urile :lol:

EvLSant0S 05-08-08 16:09

Re: Evl*Skillz
 
da,si eu , dar nu-s dekt 500 si greu de editat ..

f0cs 05-08-08 16:10

Re: Evl*Skillz
 
Need help boss? :)...

alexGTI 05-08-08 16:49

Re: Evl*Skillz
 
da eu ce sa mai zic ?:)

lasati-l pe santos sa faca treaba ... si o sa fiti uimiti :)

f0cs 05-08-08 16:52

Re: Evl*Skillz
 
il lasam cum sa nu`l lasam...eu cred ca sunt mai nerabdator ca tine :)))...sa vad ce iese de pe mainile profesorului meu ;x

EvLSant0S 05-08-08 19:18

Re: Evl*Skillz
 
2 Attachment(s)
Ma simt nevoit din nou sa va spun ...


evlsklz = evlsant0s + madskillz ..

evl-skillz ...

si deci pozele care ies nu ies numai din mana mea, sunt facute de 3-4 insi ..
mai exact..
fratele nostru fabi care e la rau acum :lol: la campina si n-are net ..
si d`aia tot facem naveta campina-bucuresti .. sa luam poze si sa-i dam poze..
fratele nostru skillzu care e la rau tot timpul .. :D
fratele nostru wlady care e un fel de florin salam ii place mai mult solo si deci nu stim cat de fratele nostru e ... deci el inca nu e in echipa doar ne mai ajuta din cand in cand cu ce stie el mai bine ..
si eu :)
in curand sper sa-l bagam si pe focs in echipa si sa inchidem echipa once and for all ..

Trickz 05-08-08 19:21

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1680748)
si d`aia tot facem naveta campina-bucuresti .. sa luam poze si sa-i dam poze....

scuze de off...cand mai mergeti pe la campina, sa ma luati si pe mine, sa il salut pe fabi;D

EvLSant0S 05-08-08 21:57

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
+1 ................./-.-.-.-.-.-\

MARI_NSL 05-08-08 22:16

Re: Evl*Skillz
 
foarte sukare pozele astea facute de Evl*Skillz . :-)

Insanerzw 05-08-08 22:21

Re: Evl*Skillz
 
Excelenta ultima poza pacat ca nu este HIGH RESOLUTION pt desktop-urile noaste :lol:

f0cs 05-08-08 22:31

Re: Evl*Skillz
 
Am sa fac tot ce pot....ca sa ajung la nivelu vostru...am ajuns pana aici...ajung eu si la voi...ca doar ce mama masii :D :X...va multumesc oricum pentru aceasta sansa....sper sa nu dezamagesc...

EvLSant0S 06-08-08 04:50

Re: Evl*Skillz
 
cine vrea pozele la dimensiunea originala
va asteptam pe messenger...

EvLSant0S 08-08-08 16:51

Re: Evl*Skillz
 
La un pas sa inchidem echipa ..


4 insi 100% in
mai exact
skz
shantzu
fabi
+me

3 cu semnu intrebarii , nu stim ce facem cu ei
si anume
wld , focs si wlady ..

shantzu 08-08-08 16:54

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
rusonmoon :D

shantzu 09-08-08 16:07

Re: Evl*Skillz
 
1 Attachment(s)
MKV :D

leonard 09-08-08 16:40

Re: Evl*Skillz
 
misto misto..asta imi place;)

MARI_NSL 09-08-08 17:38

Re: Evl*Skillz
 
se pare ca sa pus shantzu pe treaba :D

alexGTI 09-08-08 19:01

Re: Evl*Skillz
 
mai vrem mai vrem :)

EvLSant0S 12-08-08 22:25

Re: Evl*Skillz
 
4 Attachment(s)
+4................................................ ........

Insanerzw 13-08-08 00:55

Re: Evl*Skillz
 
Cine a facut Prima poza din alea 4 e mare talent :lol: se vede frumos ceva pe el...daca observati ;)

j.v.l 13-08-08 05:20

Re: Evl*Skillz
 
am observat :)
talent rau de tot
BRAVO !

alexGTI 13-08-08 13:11

Re: Evl*Skillz
 
smechere poze :P
e mana lui santos la mijloc :)

EvLSant0S 14-08-08 02:02

Re: Evl*Skillz
 
huh ? ce observati fratilor pe acolo ?

leonard 14-08-08 02:03

Re: Evl*Skillz
 
io ma chinui de 2 zile sa observ ceva:))))))) inafara de o poza misto:)

f0cs 14-08-08 02:12

Re: Evl*Skillz
 
ia uita`te din alt unghi...sau da`ti contrast mai mare la monitor..si ai sa vezi...:DD:

Insanerzw 14-08-08 02:13

Re: Evl*Skillz
 
:lol:Sau cei care au PLASMA:twisted: ...ee doar nu sunt singurul care a observat :lol:? sau asa ochi format am:rolleyes2;) ..

f0cs 14-08-08 02:14

Re: Evl*Skillz
 
eu am vzt din greseala...ma uitam si in acelasi timp m`am intins pe birou...si...tannanana

EvLSant0S 14-08-08 05:22

Re: Evl*Skillz
 
2 Attachment(s)
glumeam ma :lol:
am pus niste linii pe acolo sa vad daca le observa cineva sau nu :lol:

anyway ..

acum ceva timp am iesit la o sedinta foto mai speciala, pe la pitesti, la un anume Catalin care a vazut pozele pe care le facem , i-a placut, si ne-a chemat la el :) a fost super tare, am fost pe transfagarasan cu un e klasse + un 307 tunat cap-coada :)

am facut 3 giga de poze ( nu exagerez )
pozele nu necesita photoshop caci ce e pe transfagarasan unii stiti altii probabil nu ... in fine, so .. setul asta e lipsit in comparatie cu celelalte de editare ... :)
a little preview .... maine urcam cca 7-8 poze...

dupa care le combinam cu gti-urile si tot asa.. :D
enjoy

Oxide 14-08-08 22:48

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 1695344)
glumeam ma :lol:
am pus niste linii pe acolo sa vad daca le observa cineva sau nu :lol:

anyway ..

acum ceva timp am iesit la o sedinta foto mai speciala, pe la pitesti, la un anume Catalin care a vazut pozele pe care le facem , i-a placut, si ne-a chemat la el :) a fost super tare, am fost pe transfagarasan cu un e klasse + un 307 tunat cap-coada :)

am facut 3 giga de poze ( nu exagerez )
pozele nu necesita photoshop caci ce e pe transfagarasan unii stiti altii probabil nu ... in fine, so .. setul asta e lipsit in comparatie cu celelalte de editare ... :)
a little preview .... maine urcam cca 7-8 poze...

dupa care le combinam cu gti-urile si tot asa.. :D
enjoy

Un MARE asa DA ! :D
Sunt mult mai misto pozele astea decat cele editate masiv ( editare bg , etc etc ). Felicitari ! :tenisclap

ALX_ 15-08-08 00:06

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by Oxide (Post 1696823)
Un MARE asa DA ! :D
Sunt mult mai misto pozele astea decat cele editate masiv ( editare bg , etc etc ). Felicitari ! :tenisclap

Frumusetile naturii nu le poti reproduce in photoshop :D
Avem o tara frumoasa, pacat ca nu stim sa o valorificam cum trebuie .
Super poze !

26WRC 15-08-08 00:47

Re: Evl*Skillz
 
12 Attachment(s)
si editarea masiva are farmecul ei ;)

ceva din arhiva EvL*Skillz

p.s.( ideea era sa pun 2-3 poze ceva mai editate dar mi'au placut asa de multe incat nu m'am abtinut sa postez ceva mai multe:p)

NOTA MODERATOR: invatza sa scrii romanejte, nu pakistanezejte.

MARI_NSL 19-08-08 01:04

Re: Evl*Skillz
 
si foarte tare :-)

shantzu 19-08-08 06:14

Re: Evl*Skillz
 
ba esti nebun ... ce tari au iesit astea :)
Se pricep baietii din Evl*Skillz :lol:

Sonny 19-08-08 16:34

Re: Evl*Skillz
 
Foarte misto HDR-urile.

peter 20-08-08 13:35

Re: Evl*Skillz
 
santos unde gasesti peisajele astea ? :)

shantzu 20-08-08 14:13

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by peter (Post 1705885)
santos unde gasesti peisajele astea ? :)

pe transfagarasan :D

peter 20-08-08 23:00

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 1705966)
pe transfagarasan :D

:)


ma refer la fundal.. de pe ce situri le ia baiatu :)

26WRC 20-08-08 23:05

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by peter (Post 1706785)
:)


ma refer la fundal.. de pe ce situri le ia baiatu :)


nu's luate de pe nici un site:), a fost santos pe transfagasan pentru fotografiile astea.

peter 21-08-08 00:28

Re: Evl*Skillz
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1706798)
nu's luate de pe nici un site:), a fost santos pe transfagasan pentru fotografiile astea.

nu ma refer la pozele cu mertanu' ...am vazut ca la multe schimba fundalul....


All times are GMT +2. The time now is 02:33.

- Copyright 2026 4Tuning